Recent content by Alper_Tunca

1. Bannerlond Collector's Edition

Merhaba. Oyunun koleksiyon sürümü çıkacak mıdır acaba? Uzun zamandır foruma uğramadım ve forumda da kısa bi aramadan sonra bununla ilgili bi konu göremedim. Yerli bir oyun firması olduğu için destek amaçlı hem de hatıra amaçlı koleksiyon sürümü almak istiyorum. Umarım bununla ilgili kutu...
  2. Post a riddle!

Lately im quite interested in riddles. So im just gonna post a relatively easy riddle here for you guys to answer. The one who answers also should post a riddle too. Here it comes! What has roots as nobody sees, Is taller than trees, Up, up it goes, And yet never grows?
  3. 3D Studio Max Kursu tavsiye

Bence kurs ile uğraşma youtube de tonla ders var ben o şekilde öğrendim.
  4. Başka oyunlardan ekran görüntüleri

DCS (Digital Combat Simulator)'den güzel bi gündoğumu sahnesi  :mrgreen:

10380198_10205884803069460_97068005999823807_o.jpg
  5. Am i the only one having problem with alt+tab.

Whenever i push to alt + tab buttons to check something or go web during multiplayer sessions, my game either crash or never able to return game screen. Actually im using my game with Full İnvasion Mod all the time so perhaps it has something to do with game? Does anyone have similiar problem?
  6. Warband Ekran Görüntüleri (Ekran Görüntüsüz İleti Atmayın)

300 Spartalı; (O gün aslında 150 kişi vardı serverda, full invasion mod. Unutamadığım oyunlardan)
    CB94DAA24569DC293B2D6C513539EFACB03C855A

E0007593C59E87DD92FF85C0139DC19680DC500B

807D10528679704B9F074FE8B230171B585DE162
  7. Runtime error and game crashes? 64bit.

"Load Textures on Demand" was ON. Afterwards i tried this ;

Go to Menu Start -> Programs -> Accessories, press RMB on Command Prompt and select Run as Administrator

Or just type cmd in search bar, then bring up the CMD, in Command Prompt type
    "bcdedit /set IncreaseUserVA 3990"    (Or 8000) without quo

Wasnt work either. Then i installed LOW TEXTURE PACK. It seems to work properly now. Havent noticed any crashes. But even if i cant play on high textures, that pack need to be fixed somehow in my opinion. By the way, what was that "bcdedit /set IncreaseUserVA 3990" command does exactly? And how can i set it to default?
  8. Runtime error and game crashes? 64bit.

Hi guys. I am playing v.0117 on 64 bit system. But im experiencing game crashes regularly. Around every 20 min my game crashes and im getting an error "Runtime Error mb.exe something" What can i do about that? (Note that im using high res pack) Also loading textures on the first entering the...
  9. The Elder Scrolls V: Skyrim

Samdomanld said:
    Degrave said:
    Demircilik özelliğimizi en kolay nasıl kasarız?

Edit: birde db nin senaryosunu başlattım yanlışlıkla :grin: Ağır zırh ve çift elli kullanan karakterim var iş yapamaz mıyım şimdi ben bu loncada? Ona göre yan karakter yaratıp sadece dbye göre kasıcam.
    Bu oyunun senaryodan başka faaliyetleri de mi var? Ben sadece boş boş geziliyor sanıyordum :O Maden satılıyo mu?

:eek: :eek: :eek:
  10. Mod Önerisi

AD 1257'de gemi savaşı varmı acaba?
  11. The Elder Scrolls V: Skyrim

Beyler şöyle grafikleri 10'a katlıyacak güzel modlar varmı kullandığınız tavsiye edebileceğiniz? Şuan 2k'lık textureler yükledim skyrm nexus'tan bir de steam workshopstan pure waters view distance falan filan o tarz ufak tefek modlar var oyunumda.
  12. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Şimdilik sadece grafikler cilalanmış gibi görünüyor. Umarım ışıklandırma ve fizik motorunda güzel yenilemeler olmuştur.
  13. Bilgisayar Almayı Düşünüyorum.

Dostum bende aynı senin gibi 3dmax ile uğraşan ve aynı anda çok oyun oynayan biriyim. Daha 3-4 ay önce bir pc topladım. Konusu burda;

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,250587.0.html

Toplam 2800 tuttu kabaca. Hoparlor kulaklık falanda almıştım onlar dahil. Kesinlikle tavsiye ederim yarı yolda bırakmaz. İstersen PSU'yu birazcık düşürüp 100-200 lira daha kısabilirsin ama değeceğini sanmıyorum. 8 çekirdekli FX 8350 kesinlikle render konusunda i7 3770 ile başabaş. 4gb vram'li GTX670 ise ne oyunlarda nede photoshop tarzı tasarım programlarında hiçbir şekilde yarı yolda bırakmaz.
  14. 3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

Aredhel said:
    Alper_Tunca said:
    3d studio max. Artık eskisi gibi vakit bulamıyorum zamanım olsa uğraşması zevkli oluyor.
    Ne kadar bir sürede yaptın ?

Edit: Model çizenler çizdiklerini videoya çekerek yapsa bir acemiler için çok iyi olur

Tam hatırlamıyorum ama 1 hafta civarı. Zaten render'daki uçaklar B-2, D-3, D-5 ve G-2 varsasyonları Stuka'nın. Gövdeden sonra ufak tefek(hava alıklarının yerleri, hud) değişikliklerle diğer uçakları yaptım. Aslında eskiden bi F-35 çizmiştim video'ya almıştım 1,5-2 saat süreli bi video tamda bitmemişti ama silindi gitti dursaydı youtube'a falan atabilirdim. Yine de bu tarz kaynaklar youtube'da var.
  15. 3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

3d studio max. Artık eskisi gibi vakit bulamıyorum zamanım olsa uğraşması zevkli oluyor.
Back
Top Bottom