Recent content by Ahıskalı_Çeri

1. Ahıskalı_Çeri

Resolved Birliği dağıtılan eşimin haritada saplanıp kalması

Henüz hiçbir krallıkta değilim. Kendi krallığım ya da yerleşimim de yok. Evlendikten bir süre sonra eşim için ayrı bir birlik oluşturdum fakat bir süre sonra bu birliği dağıtmak istedim. Bundan sonra eşim ortadan kayboldu. İzini sürdüğümde Rhesos kalesi yakınında dağ yamacında saplanıp kaldığını...
  2. Ahıskalı_Çeri

[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

frozenpainter said:
    gencler gizli haritanın yerini buldum ama labirent cok karısık.yer için kayıp sovayye var dugan tebendra yada baska bi uçta bulabilirsinnz onu yada direk ctrl+t yapıp haritanın uclarına bakacaksınız sonra onunla konusun size bi yer soracak surası deyin gitmeye baslayacak durdugunda tekrar konusun bunu 3 kez falan yapın sonra size haritayı verecek haritada jelkela sehrinin yanındaki gölün resmi var .haritada kayalıkları takip edin diyor gölün yanındaki ormandan gecin gizli geciti bulacaksınız sık ormanın oldugu yerden .geciti girdikten sonra aynayı kullanın denizin dibinde yerler var ordaki kayalıkları takip edin bi kapı bulacaksınız ondan sonrası labirent baya karsık baya ilerledim ama ön kapıya tekrar cıktım ilk girdigini,zde sagda kapı benzeri biseey var tastan rengi acık yerdede sanki bi gizli buton var tahminim oraya tuglayı atacaz
    Sen olayı yanlış anlamışsın kardeşim. Haritanın gösterdiği yere gidip göle gireceksin. Eğer (okyanustan gelen zarafetti galiba) mücevherin varsa boğulmadan kayaları takip ederek gizli kapıyı bulacaksın. Mücevherin yoksa ancak hile yaparak gidebilirsin. Tuğla falan kullanılacak yer yok. Direk girip canavarları kes. Burada bazı büyük mücevherler ve zırhlar dışında bişey yok inan bana her yere girmiştim. Oyundaki tek eksik iskelet olan kalede aynayı kullanıp yapılan olay.
  3. Ahıskalı_Çeri

Ragnord said:
    Derchios olayında herhangi bir sorun yok. taşlar ile kuklaları yıkmanız gerek. sonrasını söylemiyim. bence pek uğraşmaya değmez.
    Sonrasında ne oluyor kardeşim. Zaten yapamıyoruz bari öğrenmiş olalım. Bütün ipucları burayı gösteriyor. Önemli bişey vardır diye düşünmüştüm. Yetenek mi ediniyorsun yoksa mücevher falan mı?
  4. Ahıskalı_Çeri

kocoko said:
    Ahıskalı_Çeri said:
    RequesT said:
    Ahıskalı_Çeri said:
    Beyler önemli bi sorum var. Mirror of truth bende var Ayrıca 5 tane ipucu ve 4 elemente sahibim. Zendar kuşatmasını geçtim. Rehpere göre Derchios Kalesindeki olayı çözmeye çalışıyorum. Aynayı kullanarak Kuklalarıda buldum. Denildiğine göre sağdan sola doğru kuklakarı taşla vurmam gerekiyor. Sorunda burada  :sad: Yanıma 100 tane taş alıyorum kuklakarı vuruyorum fakat bi türlü parçalanmıyorlar ve işe yaramıyor. Bu bölümü yapan varsa bi yol göstersin lütfen. Kafayı fena taktım. Şimdiden teşekkürler.
    Ben böyle bir görev hatırlamıyorum. Yeni bir güncelleme ile mi geldi ?
    Görev değil. Galiba özel bir yetenek elde ediyorsun. Bende merak ediyorum ne olduğunu. Öncedende vardı fakat görev olmadığı için fazla yapan yok. İngilizce rehperden bakarsan son bölümde bahsediyor. Sırf bunun için ikinci kez oynadım.
    Onu bende çok denedim olmuyor. Dediğin gibi ingilizce sayfasında da sağdan sola at diyor başka bi açıklama yok olmuyor. Bir de kelavis i bulamadım zendar kuşatmasından sonra görev verdi yaptım yeri nerde bilmiyorum. Bu arada diğer 2 ipucuyu nasıl buldun bende 3 tane var.Birini talim ustası veriyor zaten,biri borcha, birinide kara kergitler düşürdü.
    Kelavisin verdiği görevi ben oyunun başlarında yapmıştım. Kenidisi tüccardır. Zendarda gezinirken tüccar kapısından içeri gir bulursun. Diğer ipuçlarına gelince birini Zendardaki talimci abiden alacaksın. Zendar kuşarmasından sonra konuşunca veriyor hatırladığım kadarıyla. Diğerinide Jelkala şehrinin sokaklarında kuytu bi yerde gizlenmiş bir sandık bulacaksın onun içerisinde mevcut. Eğer ipuclarına dikkat edersen hepsi Derchios kalesindeki bu olayı söylüyor. Örneğin bi tanesinde Ewu nehrinin doğusunda ilk değil üçüncü olan diyor yani nehrin doğusunda kalan üçüncü kale Dechios kalesi. Okadar ipucu toplayıp bunu yapamamak kötü oldu :sad: Bişeyler eksik henüz bulamadım. Belkide oyunun ikinci bölümüne sakladılar. En son çare Kaleyi fethedip Kuklaları okla vurmaya çalışacam :smile: Bi gelişme olursa heber veririm.
  5. Ahıskalı_Çeri

RequesT said:
    Ahıskalı_Çeri said:
    Beyler önemli bi sorum var. Mirror of truth bende var Ayrıca 5 tane ipucu ve 4 elemente sahibim. Zendar kuşatmasını geçtim. Rehpere göre Derchios Kalesindeki olayı çözmeye çalışıyorum. Aynayı kullanarak Kuklalarıda buldum. Denildiğine göre sağdan sola doğru kuklakarı taşla vurmam gerekiyor. Sorunda burada  :sad: Yanıma 100 tane taş alıyorum kuklakarı vuruyorum fakat bi türlü parçalanmıyorlar ve işe yaramıyor. Bu bölümü yapan varsa bi yol göstersin lütfen. Kafayı fena taktım. Şimdiden teşekkürler.
    Ben böyle bir görev hatırlamıyorum. Yeni bir güncelleme ile mi geldi ?
    Görev değil. Galiba özel bir yetenek elde ediyorsun. Bende merak ediyorum ne olduğunu. Öncedende vardı fakat görev olmadığı için fazla yapan yok. İngilizce rehperden bakarsan son bölümde bahsediyor. Sırf bunun için ikinci kez oynadım.
  6. Ahıskalı_Çeri

Back
Top Bottom