Recent content by AdiNokor

1. Yaşadığınız en büyük zaferler ve en büyük yenilgiler

İlk başta islam giray han'a derebeylik yapıyordum ondan öncesi kiev'i kazaklardan büyük bir muharabeyle aldım daha sonra isveç krallığı kırıma savaş açtığı için gidip isveçden reval kalesini almayı istedim oraya vardım yaklaşık 300-350 garnizonu vardı benimde yaklaşık 187 tane yani grup tamamen doluydu bu arada hilesiz oynamıyorum hileyi sevmem neyse konuya döneyim ilkin saldırdığımda yenilgi yüzünden geri çekilmek zorunda kaldım ve hp de bayağı bi düşmüştü ikinci saldırışımdada aynı olay oldu yaklaşık 2-3 hafta o kaleyi almaya çalıştım sonunda aldım. sonra islam giray hana kaleyi bana vermesi için dilekçe yollattım ama kaleyi vermediler bende çok sinirlendim tabi bağlılık yeminimi bozdum tabiki güzelim kiev de onlarda kaldı ona iyi bi sinirlendim şimdi direk kale fethemeliydim çünkü bi gelir kaynağı lazımdı 600000 taler kadar param vardı ve bitmesini istemiyordum sonra kazak atamanlığından güçsüz bir kale arama çabasına girdim ve buldum bar kalesi tam bana uygundu 1 hafta şehir suyunu zehirledik den sonra tekrar 1 hafta bekledim ve yaklaşık 50 kişi kadar asker ölmüştü kaleden snra taaruza geçtim duvarları patlatarak girdiğim için askerler yarık içeri girer girmez büyük bir mermi yağmuruna maruz kaldılar ardında n NOKOR VE ASİLZADE MUHAFIZ lar içeridi girdi yaklaşık bu 2 grup 50 kişiden oluşuyordu ve noldu hepsi öldü ama 100 kişi öldürdükden sonra sonra içeri daldık zolnier tüfekçi ve seymenleri dizdim spawn noktasının yaklaşık bi 20 metre ötesine adamlar doğar doğmaz öldürüyordular öyle öyle tam tamına 250 -300 kişiyi katlettik sonra kale bana geçti ardından bratslav kamaniçe ve ruslar bana savaş açtı çernigov dahil bu şehirleri aldım şimdi kazak atamalığını bitirme derdindeyim  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Back
Top Bottom