Recent content by acarham

1. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Oyunda kale kuşatmalarında katapult balista gibi silahların eklenmesi çok iyi olur. Ayrıca yine kale kuşatmalarında sadece surlara tırmanmak değil mesela koçbaşı ile kale kapısını parçalayıp kaleye girmek de mümkün olmalı.
  2. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

M&B warband'a kendi oluşturduğumuz yoldaşları nasıl ekleriz? Anlatır mısınız ya da forumda varsa linkini gönderebilir misiniz? Daha önce forumda bir yer buldum ama yabancı dille anlattığı için anlamadım.
  3. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

M & B warbandda bütün Kalradyayı ele geçirdim. Sarranid Sultanlığı dışında bütün krallıklar elendi. Sarranidlerden sadece Sultan Hakim kaldı. Bağlı lordları da yok. Geziyorum geziyorum adamı bulamıyorum. Muhtemelen tek kişilik ordusu var, çok hızlı. Bunu bulmanın bir hilesi var mıdır?
  4. Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Allah razı olsun kardeş, düzeldi. Çok sağol !
  5. Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Bugün oyunu saatlerce oynadım, ama az önce oyuna girmek istediğimde otomatik güncelleştirmeyi yükledi ve bu andan itibaren oyuna girmek istediğimde steam sunucusuna bağlanıyor diyor ve daha sonra da "This game is currently unavailable. please try again at another time" diyor. Ne yapmam gerekiyor ? Benzer sorunu bir arkadaş daha yaşamış sanırım ama onun ki düzelmiş. xinput.3_dll dosyasının eksiklğinden kaynaklandığını söylemişti. Bu dosyayı nereden indireceğiz ve nereye koyacağız? Bilgi verebilir misiniz?
  6. Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Bugün oyuna giremiyorum, bir problem mi var? bilgisayarım oyunu açamıyor? Steam servırında problem mi var?
  7. WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Arkadaşlar, Mount and Blade warband'da kendi krallığımı kurdum, bir sürü lord da benim krallığıma katıldı, onlara köy, kale vs. herbirine verdim. Ancak krallığımı genişletmek için sadece ben kale feth edebiliyorum, diğer lordlarım arazide geziyorlar, savaşıyorlar ama onlar kendi başlarına kale ya da şehir fethetmiyorlar. Bunun bir yolu yok mudur? Bir yandan onlar da şehir, kale vs. ele geçirse krallığım daha çabuk büyürdü. Yardımcı olursanız sevinirim.
Back
Top Bottom