Recent content by Abdullah28

1. Abdullah28

...

Aynı kodu sadece 1 kere kullanabilirsin. Bu hatayı alman doğal.Steamdan oynamadıysan oyunu tekrar satın alman gerekecek.
  2. Abdullah28

ziyafetlerde kadın yok ve evlenme ile ilgili soru

Fazla lord olunca öncelikle lordlar geldiğinden sığmıyor kaleye ve ya şehre bu yüzden ziyafette 5-6 lord varken gelecektir leydiler :smile:
  3. Abdullah28

Mod Önerisi

enesancak said:
    Selçukluların bir kalesi kalmış  :shock: Seni hain  :grin:
    Bak öyle düşünme :grin: Ben Selçuklularda kaldım. Tüm Yerleri Kaptırdı Selçuklular Tüm derebeyleri ihanet etti onlara. Bi ben kaldım beni mareşal yaptı. Süleyman Şah yenildi. Bi ben kaldım. Bucharesti fethettim. Kendine aldı bişey demedim. Süleyman Şaha Sonra Tek Başıma Konya'yı fethettim. Bana Verdi geri kaptırdım bi daha fethettim bana verdi felan 3-4 kere devam etti böyle. En sonunda kesin olarak kazandım Konya' yı bu defa kendine aldı bende sinirlendim kendi devletimi kurdum napaydım :grin: Şu anda sadece abbasi ve kutsal roma bide benim devletim kaldı :grin:
  4. Abdullah28

Mod Önerisi

WarbandCix said:
    Fetih 1453 ve Saltanat-ı Selçuklu modu var

Aynen ben de Saltanat-ı Selçuklu'yu öneririm. Yeni itemler çok az ama 11 devlet ve avrupa haritasının anadoluya yakın olan kısımları var. Harita şöyle benim oynadığım save gameden aldığım için devletlerin toprakları felan değişik sen haritayla ilgilen :smile:

http://i.hizliresim.com/KP7yQx.jpg

5. Abdullah28

Krallık kurma yardım ?

Arkadaşlar lütfen alıntı piramidi yapmayın :smile:

Soylu değil ki Borcha. Kötü Etmişsin Borchaya 3 Kale Vermekle Bence Suçla Onu Yolla Derebeyliğinden :smile: Soylular Şunlar :

Firentis
    Alayen
    Baheshtur
    Matheld
    Rolf
    Lezalit :smile:
  6. Abdullah28

Haritada Co-op oynasanız

Olsa Nasıl Olur Hemde :smile: Arkadaşın Senin Lordun veya İkiniz Bir Kralın Lordusunuz. Sen Arkadaşının Lordusun. İkinizde Ayrı Ayrı Kralsınız :grin: Harika Olurdu D: Ama Öyle Bir Mod Vardı Yapım Aşamasında :grin: O Olursa Harika Olur Efsane Olur :smile:
  7. Abdullah28

[S]altanat-ı Selcuklu Modu Yeni Link

WarbandCix said:
    1.153 uyumlu değilmi arkadaşlar?

1.153 e uyumlu 1.158 de bazen oyundan atıyor onu belirtiyim. Ben oto save kullandığım için sorun yok.

Hepsen42 said:
    Fateh said:
    Başarılı  :idea:
    aynen kardeşim 11 tane devlet var insan istesede sıkılmıyor d

Bende Benim Devletimde Beraber 4 Devlet Kaldı Yine de Sıkmıyor. Harita Sağolsun :grin:
  8. Abdullah28

Mount and Blade : Warband => Lordlarınızla Aranız mı Kötü ? (Hilesiz)

RuthLeSs44 said:
    dostum rehber harika fakat 'krallığımızı güçlendirmek için fikrin varmı' dediğin zaman bir lordla diğer lordun arasını düzeltiğin zaman diğer lordlarda derki düşmanın lehine çalıştığını düşünür ve lordların krallığından ayrılmasınada sebep olabilir.diye biliyorum
    Bak Şimdi Eğer Sen Birini Haklı Görürsen Diğer Lordla Aran Bayağı Düşüyor 20 Puan Felan. Ancak Eğer Sorunlarınız Neyse Onları Halledebilirsiniz. Dersen Bir şey Olmuyor Hatta 20 Nam ve İdare Hakkı(Ya da Onur Tam Bilmiyorum) Kazanıyorsun. Ama Eğer Görevi Başaramazsan. İdare Hakkı Düşüyor Ve Tüm Lordlarla Aran -1 ila -5 arasında Düşüyor. Eğer Sen Sorunlarınız Neyse Onları Halledebiliriz Dersen Bir Şey Olmuyor Yani.  :smile:
  9. Abdullah28

Bay Kurnaz said:
    Peki mareşalliği elinden alınca ilişki düşmüyor mu? Eğer düşmüyorsa çok iyi bir yöntem.

Düşmüyor. Sıkıntı Yok Yani. :smile:
  10. Abdullah28

Krallık kurma yardım ?

tlgklz said:
    Hayııııır! Npcleri Lord mu Yaptın Allahtan Az Yapmışsın Bir Süre Sonra G*tlerini Kaldırmıyorlar.
    Niye bu kadar heyecan yaptın :grin: sen yap soylu lordları npc aman soylu olmayanları yapma aranı iyi yap hiç geliştirmediğin soylu npcler bile max 80 adam alabiliyolar çok işe yarıyo sırf devletinde geliştirmeden lord yaptığın npcler olsa o 6 soylu npc toplam 400 adam edebiliyo ve bu da azımsanamaz :grin:
  11. Abdullah28

Moun&Blade Warband Satın alım

Açıkçası ben de ilk başlarda crack oynuyordum. Ama kesinlikle satın al hem 10 lira bir şey değil. Multiplayer gibi harika bir özellikten de mahrum kalırsın ki oyunun sadece Multiplayeri bile 10 tl den kat kat daha değerli :smile:
  12. Abdullah28

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Kralın sadık derebeyi görevi yok belirteyimde :grin:
  13. Abdullah28

Krallık kurma yardım ?

tlgklz said:
    Sarranid Sultanlığından alırsan Sarranidle savaşta olursun :grin:

Evet savaşta olursun ayrıca sarranidteyken barışta olduğunuz halde senin-3 ten düşük aranın olduğu ülke varsa onunlada savaşta olursun :smile:
  14. Abdullah28

[S]altanat-ı Selcuklu Modu Yeni Link

Arkadaşım oynadınız mı da konuşuyorsunuz. Ben modu oynadım herkes modu yapıyor. Ama harita yokken bence şekersiz tatlı gibi oluyor :grin: O haritaya tatmin olmayan varsa oynamasın. Bence gayet güzel bi mod İstanbul'u fethetmek gibisi zaten yok :smile:
  15. Abdullah28

erenkasım said:
    Abdullah28 said:
    erenkasım said:
    En Basiti Git Lordun Karıya Benim Aramı Düzelt De Küçük Bi Hediye Yolla +10 +10 Geliyor Zaten Konu Çok Gereksiz ...

Bildiğim kadarıyla onun için eşya toplamanızı istiyor. Kadife felan. Masraf yapıp iki saat kadife mi arayacaksın yoksa şıp diye mareşal değiştirip masrafsız ilişkin mi artacak. Hem bir de evlenememiş bir karakter düşün. O ne yapsın :smile:
    gitsin bi karı bulsun allah allah :grin: hanımına gidince oluyor

O zaman neymiş bu herkeste işe yaramıyomuş :grin: Benim dediğim daha mantıklıymış. Ama önerin için de teşekkürler bazı arkadaşlar da dediğin yöntemi kullanır :smile:
Back
Top Bottom