Recent content by 1 elo for 1 lvl

1. 1 elo for 1 lvl

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyuncu ya da kitle kimsenin umrunda değil. O sebeple öyle dedim. Sp de yz merdiven çıkamıyor ve bu durum belki 500 konu açıldı tüm forumlarda bağrış çağrış gitti ama kimseyi kaale almayan bir ekip var. Boş yapıyorlar o sebeple beklentide bulunma bence ne koyarlarsa onu oynarız.
    haklısın gerçekten ben de aynı düşünüyorum
  2. 1 elo for 1 lvl

Nolur indir hemen yapıyoz yalvarırız

Regards
    TW community
    güzel espri ama ne alaka şimdi oyunu oynamayı bırakmış ve yeniden başlamak için yeni bişeylerin yapılmasını bekleyen birsürü insan var ben de onlardan biriyim işte warbandda olan custom server özelliğini ve napoleonic dlcsini istedim absürt şeyler istediğimi düşünmüyorum sanki uzay dlcsi çıkarın yoksa oynamam oyununuzu demişim gibi davranmışsın hoş değil bana yalvarın diye bişey söylemedim ben orada
  3. 1 elo for 1 lvl

Verim
    • Daha fazla şirket optimizasyonu tamamlandı. Artık güncellemeler 45 günde bir gelecek.
    • Beşik kaplaması eklerken performans kaybına neden olan bir hata düzeltildi.
    Sanat
    • Deve billuru modeli eklendi.
    abi çok güldüm ya allah da seni güldürsün :smile:

oyun 50 dolardan çıkmış sanırım yurtdışında ama biz 150 tlye aldık şuanda 17 18 dolar falan eder oyüzden bence oyunun fiyatı bize göre ucuz hatta epicten 60a falan alanlar da var ama o maceraya girmedim ben :smile: parayla ilgili konular dönmüş biraz kendi düşüncemi söylemek istedim :smile:

oyun çıktığı gün aldım 180 saat oynamışım 150si online oynamışımdır muhtemelen single bence bomboş düz savaş oyunu freelancer captivity events modu falan biraz güzelleştiriyodu sadece onlarla bile 2 3 saatten fazla oynayamadım rdr2 oynamak varken neden bannerlord oyniyim yani oyun yüklü değil diye kızıyosunuz bazen ama bence gereksiz :smile:

şuanda oyundan beklentim custom serverların açılması çünkü twnin yaptığı duel modu falan çok sevmedim açıkcası garip bi espor havası var oynamayı düşünmüyorum custom duel server bence daha eğlenceli olur ve (eğer yapılırsa) napoleonic wars dlcsinin warbanddaki zevki verebilmesi

bunlar gerçekleşirse oyunu yeniden indirebilirim 2 tane küçük şey istedim sadece :smile:
    yukarıdaki arkadaşların oyunla ilgili bütün eleştirilerine katılıyorum
  4. 1 elo for 1 lvl

bayram tatiline çıkmalarının bir kaybı olmaz oyuna, zaten tatil yapmadıkları zaman dilimlerinde ortaya çıkan ürün ortada. hatta salsınlar şöyle bir sene falan bir tatil yapsınlar. bu süreçte çok yoruldular, gelen harika güncellemelerden sonra buna ihtiyaçları var diye düşünüyorum.
    haha bu çok iyiydi :iamamoron:
  5. 1 elo for 1 lvl

senin mesajları direk geçiyorum artık.
    ayıp olucak biraz ama ben de okumadan geçiyorum artık aynı mesajları :smile:
  6. 1 elo for 1 lvl

Ayrıca ben hala M&B (2008')de var olan mareşal seçiminde tek tek lordların oy kullandığı bir sistemi yapan şirketin, Bannerlord'da bunu 3 tane "klana" indirgemesini anlayamıyorum. Aynı şekilde Warband'de istediği tımarı istediği lorda istediği zaman verebilme özgürlüğünün çöpe atılıp yerleşim yeri alınır alınmaz yine "3 klandan birine ver" dayatmasını da anlayamıyorum.
    aşırı haklısın oyunda en sevmediğim şeylerden biri bu yanımda savaşan bi lorda vermek istiyorum aldığımız şehri ama 3 tane alakasız adam çıkıyor onlardan birine vermek zorunda kalıyorum
  7. 1 elo for 1 lvl

Güncel Mod Listesi

çok faydalı bi konu olmuş sağol özellikle realistic battle mod ilgimi çekti
  8. 1 elo for 1 lvl

konuşma ekranları keşke böyle sesli olsa hatta arayüz olarak da sanki şuankinden iyi gibi (bannerlord 2015)
  9. 1 elo for 1 lvl

aseray müziğini söylemeyi unutmuşum favori müziğimdi 3 aydır oynamayınca insan unutuyo tabi :d
  10. 1 elo for 1 lvl

Yeni müziklerden ziyade kafa ağrıtan müzikler var bir yerden sonra. Onlara el atmaları gerekiyor.
    ben de müzik sesini kapattım komple savaş müzikleri hariç oyunda bitane bile müziği beğenemedim :sad:
    savaş müzikleri gerçekten çok iyi olmuş
  11. 1 elo for 1 lvl

ustalik sistemi ile birlikte; mp kanlanacak
    ustalık sistemi nedir ben bilmiyorum da :d
    bilmediğimden soruyorum kavga çıkmasın :smile:
  12. 1 elo for 1 lvl

Balkon Sahnesi Neden Yok?

çok güzel fikir hakkaten hoşuma gitti
  13. 1 elo for 1 lvl

Online'da Dengeler

atlı sayısının sınırlandırılması lazım custom serverlar geldiği zaman bunu akıl ederler zaten muhtemelen class seçme muhabbetine de hiç ısınamadım açıkçası
  14. 1 elo for 1 lvl

geliştiriciler ile bir sürü fikir alışverişi ve dertleşme
    aynen herkesin amacı bu bence de
Top Bottom