Bannerlord Czechoslovakia

Otevřená skupina pro České a Slovenské hráče sloužící pro propagaci vašich skupin či aktivit.

Quick Overview

Category
Miscellaneous
Language
English (US)
Total members
40
Total events
0
Total discussions
0
NamFlow
Tolik členů tady a ještě tu nikdo nic nenapsal? ;-D
Jinak vás teda zdravím bando a přeju hodně zábavy hraním této úžasné série :smile:
  • Yagaya
Reactions: DaN_CZ
DaN_CZ
DaN_CZ
Zdarec, zatím tu nic není protože se Bannerlord ještě pořádně nerozjel. Počítá se že se tady budou announcovat nějaké cz/sk turnaje, soutěže, propagovat klany atd... To ale momentálně ani nejde dokud alespoň nebude možnost hostovat dedikované servery.

Udržujeme se spíš jako stáří Warband hráči na discordu kde se všichni tak nějak znají napříč všema módama + mnoho dalších nováčků. Klan Bohemian Guard a některé další klany už odehrály 1 nebo 2 komunitní turnaje.

Za mě teda ale není o co stát protože Bannerlord zatím nedosahuje mých očekávání i když doufám že dosáhne aspoň z části. Momentální vývoj se hne šnečím tempem a netrpím tím jen já ale všichni :smile: Mě osobně štve nový combat system a class system. Uvidíme co ze hry vyleze když už teď to vypadá že developeři odmítají naslouchat radám komunity a dělají si věci slepě po svém.

Ps. omlouvám se za svůj pesimismus a přeji ti ať si hru užiješ :grin:
pepa168
pepa168
Za všechno může LS :grin: Nechtěl hrát další beast turnaj a nations cup :grin: Kappa
Back
Top Bottom