Eşimi öldürmek için doğum-ölüm oranını değiştiren bir mod var mı?

Users who are viewing this thread

Lan asfhjkasfsla napıcan karıyı beğenmedin yeni modeliyle mi değiştiricen :grin: öyle öyle 3-4 tane alıcan astlında hepsinden en iyi zırhı eğeri silahı alıcan :grin: :grin:

Empress Rhagaea evlenme modu var, gördüm. Merak ettiğim onunla evlenirsek krallık bize mi geçiyor :smile:

Bende denicem görücem bakalım modtan dolayı merak ettim :grin:

Empress Rhagaea evlenme modu var, gördüm. Merak ettiğim onunla evlenirsek krallık bize mi geçiyor :smile:

Hayal kırıklığına uğramanızı istemem ama oyun sistemi evlendiğiniz insanı sizin krallığınıza aktarmak üzere. Yani eğer evlenirseniz muhtemelen krallığın başına bir vasal geçer ve evlendiğiniz kadın o klandan (veya krallık) ayrılarak size katılır. Üzgünüm denedim biliyorum :grin: Eğer güncellendiyse o ayrı :smile:

krallığı bana vermicekse elin evde kalmış kartıyla neden evlenim ? Yana ira arwa gibi çıtırlar varken hem de en son armor ve silahlarla neden matureyi seçeyim o krallığı bana verecek. :grin:

krallığı bana vermicekse elin evde kalmış kartıyla neden evlenim ? Yana ira arwa gibi çıtırlar varken hem de en son armor ve silahlarla neden matureyi seçeyim o krallığı bana verecek. :grin:
:smile: Ben oyunda en çok Ergeon'un karısı M ile başlayan kadını beğeniyorum. At kuyruklu iyi ok kullanan güzel bir kadın. Mod kullandığım bir zaman vardı ve onların çocuğu oldu. Çocukları annesinin kopyası gibiydi. Ben de onunla evlenmiştim. Güzel günlerdi :sad:

Hayal kırıklığına uğramanızı istemem ama oyun sistemi evlendiğiniz insanı sizin krallığınıza aktarmak üzere. Yani eğer evlenirseniz muhtemelen krallığın başına bir vasal geçer ve evlendiğiniz kadın o klandan (veya krallık) ayrılarak size katılır. Üzgünüm denedim biliyorum :grin: Eğer güncellendiyse o ayrı :smile:
Üzdü :grin:

Back
Top Bottom