Bu bug sayesinde tüm lordları yanınıza çekebilirsiniz.

Users who are viewing this thread

twinvict

Recruit
Merhaba.Biliyorsunuz lordlarla konuşurken başarılı olmak için tüm daireleri doldurmak gerekiyor. bir çok kez save load yapınca bile çoğu zaman olmuyor.
Save load sisteminde bir bug keşfettim. Lordla konuşurken diyelim 3/4 başarısız oldunuz ve haritaya döndünüz işte bu aşamada F5 save alıp tekrar yükle deyince normalde lordun sizle tekrardan konuşmaması gerekiyor fakat konuşmaya başarısız kaldığınız aşamadan devam edebiliyorsunuz yani 3/4 dolu kutuyla en baştan başlıyorsunuz. Bu da tek bir daireyi doldurmak için 4 şans demek. Böyle böyle 38 tane klan çektim yanıma.

Muhtemelen bu olay evlilik konuşması yaparken de oluyordur.

bunu güzel bir şey gibi değilde hataymış gibi paylaşmanı tercih ederdim böyle şeyler yapınca oyunun zevki kalmıyor çünkü

bunu güzel bir şey gibi değilde hataymış gibi paylaşmanı tercih ederdim böyle şeyler yapınca oyunun zevki kalmıyor çünkü
Oyunda şu an 185. saatimdeyim 5 yada 6 kez sıfırdan başladım her seferinde de bir bug yüzünden. bi tanesinde bir bug yüzünden krallık kuramadım yeniden başladım. Bir tanesinde bir bug yüzünden evlenemedim yeniden başladım. Bir tanesinde durduk yere savem gitti yeniden başladım. Bu son oyunumda da ne yaparsam yapayım bir bug yüzünden karakter özellikleri açılmadı (onurlu, hileci, merhametli vs) lordlarla konuşurken ortak şeyleri seçmek için gerekli biliyorsun.
Keyif kaçıran saymadığım onlarcası. Emin ol senin kadar çok isterim bugsuz bir oyun olsun. Elbetteki hata bunlar ama çoğu insan buglar yüzünden oyunu oynayamaz duruma gelirken ufak bir bugu da bir kere de biz kullanalım. Bende senle aynı fikirdeyim zevki kalmıyor oyunun ama bunu yapmama sebep de başka bir bug işte.

Oyunda şu an 185. saatimdeyim 5 yada 6 kez sıfırdan başladım her seferinde de bir bug yüzünden. bi tanesinde bir bug yüzünden krallık kuramadım yeniden başladım. Bir tanesinde bir bug yüzünden evlenemedim yeniden başladım. Bir tanesinde durduk yere savem gitti yeniden başladım. Bu son oyunumda da ne yaparsam yapayım bir bug yüzünden karakter özellikleri açılmadı (onurlu, hileci, merhametli vs) lordlarla konuşurken ortak şeyleri seçmek için gerekli biliyorsun.
Keyif kaçıran saymadığım onlarcası. Emin ol senin kadar çok isterim bugsuz bir oyun olsun. Elbetteki hata bunlar ama çoğu insan buglar yüzünden oyunu oynayamaz duruma gelirken ufak bir bugu da bir kere de biz kullanalım. Bende senle aynı fikirdeyim zevki kalmıyor oyunun ama bunu yapmama sebep de başka bir bug işte.
yaşadıklarının hepsini yaşadım seni çok iyi anlıyorum fakat kastetmek istediğim şuydu bunu taleworldsun görüceği dikkatini çekiceği bir başlık ve yazı şekliyle anlatsaydın demek istedim yoksa haklısın

Back
Top Bottom