PUBG Mobile Bahar Etkinliği

Users who are viewing this thread

69f18faaebfef6db-1555061694.png

Merhaba, bahar aylarının başlaması ve okullarına açılmasına az kala küçük bir etkinlik düzenlemek istiyorum. Hep beraber toplanıp, güzel bir maç yapmak eğlenceli olur.

Oynayış Planı:

Erengel haritasında squad maç yapılacaktır. Minimum 2 maksimum 4 kişilik takımlar olacak. Emülatör ve mobil karışık gelebilirsiniz, bu konuda serbestsiniz. Hile kullanımı kesinlikle yasaktır arkadaşlar. Bu etkinlikte herhangi bir ödül ya da rank yükselmesi yok. Hile kullanmanız yasak ve de gereksiz kalıyor. Küfür etmek kesinlikle yasaktır. Lütfen bu konuda özen gösterelim. Herkes başvuru formundan belirtecek, aynı zamanda bu etkinlik yine Discord ve diğer sitelerden de duyurulacak. Herhangi bir platformdan katılmak isteyenler, başvuru formunu doldurup bana ulaşabilir. Oda, bizzat benim tarafımdan kurulacaktır ve 30 dakika boyunca açık kalacaktır. 30 dakika sonra var olan takımlarla başlanacaktır. Eğer oyuncularınızdan biri gelemiyorsa, başvuru formunda belirttiğiniz yedek oyuncunuzu çağırabilirsiniz. Maç, bende dahil olmak üzere 4 hakemden oluşacaktır. İzleyici modundan anlık olarak takip edilecektir. Videoya çekebilirsiniz, hakemlerden de videoya çekecekler var. Odanın açılacağı vakit saat 20:30`da, maç ise 21:00`da başlayacaktır. Maç tarihi yeterli katılım aldığı vakit yine buradan ve Discord üzerinden duyurulacaktır. 20:30`da odanın ID`si bu konudan ve Discord sunucumuzdan paylaşılacaktır. Katılmak isteyenler etkinlik için açılmış Discord sunucumuza lütfen katılsınlar. Birinci olan takım burada duyurulacaktır. Hepinize şimdiden başarılar...​

Başvuru Formu:

Code:
[b]Takım Adı:[/b]
[b]Takım Simgesi:[/b]
[b]Takım Liderinin Oyundaki Nicki:[/b]
[b]Takım Oyuncularının Oyundaki Nickleri:[/b]

Kabul Edilen Takımlar:

...

Genel Bilgiler:

Harita: Erengel
Oda Kurucusunun Oyundaki Nicki: RoadWarriror76
Maç Tarihi: Yakında belirlenecek...