Lordların ve Benim Adam Taşıma kapasitesi yükseltme(YARDIM)

Users who are viewing this thread

Lordlar oyunda çok güçsüz kalıyorlar 50 - 70 kişi arasında çoğu kilitlenip kalıyor  krallarda 150-250 arası taşıyabiliyor muharebeler hızlı bitiyor kale savaşlarında mağlup olabiliyor diğer lordlar ve çok büyük kayıplarla 1 şehir alıyorlar sanırım bunu TweakMB ile ayarlayabiliyorduk fakat çok uzun süre kalede bekliyorlar ve canımı çok sıkıyor Cihat Ve Haçlılar modunda Lordlar 150-250 hadda savaş yüzü görmemiş köşe krallığı olan papanın lordları 350ye yakın adamla geziyorlar krallar yürüyen kale 450ve üstü hepsi demem o ki Lordların 150-250 adamla gezmesi kralların 400 ve üstü adamla gezmesini istiyorum Diplomacy Litdum oynuyorum nasıl yapabilirim cevaplayana çok minnettar olurum :idea:
İletiyi düzenle

Karakter kısmından kendi lider özelliğini arttirirsan grup kapasiten artar

Lordlarinkini ise grup konuşarak özelliklerini bana anlat de oradan eğer gelişmeye müsaitse geliştir

Başka bir krallık ile savaş halinde olmazsan ülken barış içerisinde olursa lordların ve askerleri aynı zamanda senin askerlerin dinlenir. Ayrıca barış halinde lordların gelişir ve güçlenir. İyi bir savaş dönemi ve seferberlik yapmak istiyorsan önce güzel bir barış yapman gerekir ki lordların gelişsin. Lordla konuşup bana özelliklerinden bahset diyebiliyor musun hatırlamıyorum ama diye biliyorsan ordan liderlik özelliğini de yükselt. Bir yoldaşın lord yapmadan önce de liderliğini ve talimcisini oldukça yükselt ki daha iyi bir Lord olsun.

Back
Top Bottom