Mount & Blade: Warband Tunç Yürekli Türkler Mod

Users who are viewing this thread

AttilaKhan

Herkese Merhaba Arkadaşlar Piyasada Çok Göktürk Modu Yok Bende Göktürk Modu Yapmaya Karar Verdim Desteklerinizi Ve Yardımlarını Bekliyorum Takipte Kalın Görüşmek Üzere

Zırhlar

ThePresence said:
Dostum henüz elinde hiç bir şey yokken konu açmasaydın keşke.Elinde bir şey varsa bari paylaş ilgi çekmez öbür türlü :smile:
yorumun için teşekür dikate alacağım

Aşırı önyargıyla yaklaşmak istemiyorum ama daha modun özellikleri dahi belli değil iken nasıl bir destek bekliyorsun? Etraf zaten tarih modlarıyla dolup taşarken Rodok Ciwil War gibi küçük, sade ama özgün modlar yapmayı deneseniz eminim daha çok ilgi çekersiniz..

Sana destek veriyorum, Göktürk modu sonuçta, Göktürk modlarını desteklemeliyiz, Göktürk modları olmazsa bu iş olmaz. Evet!

Erozbey said:
Onuncu göktürk modu hayırlı olsun.
yorumun için teşekür ederim 10 nuncu göktürk modu olabilir ama kalitelisi yok bizim mod kaliteli olacağından emin olabilrisin

SonSipahi said:
Aşırı önyargıyla yaklaşmak istemiyorum ama daha modun özellikleri dahi belli değil iken nasıl bir destek bekliyorsun? Etraf zaten tarih modlarıyla dolup taşarken Rodok Ciwil War gibi küçük, sade ama özgün modlar yapmayı deneseniz eminim daha çok ilgi çekersiniz..
yorumun için teşekür ederim ben öyle modları sevmedim için uraşmak istemedim

Afrail said:
Sana destek veriyorum, Göktürk modu sonuçta, Göktürk modlarını desteklemeliyiz, Göktürk modları olmazsa bu iş olmaz. Evet!
yorumun ve desteğin için teşekür ederim emin olun kalitelibir mod olcak

Tamam Osmanlı/Diriliş vs modlarından gına gelsede ne bu alaycı tavır? Çoğu mod konusunda alaycı bir tavırla yorumunuz var.Başlangıç zamanınızda  siz de şaheser yapmadığınıza göre bırakın onlarda yapmasın.Insanın şevkini kirmaya gerek yok.

Başarılar

BaybarsHans said:
Erozbey said:
Onuncu göktürk modu hayırlı olsun.
yorumun için teşekür ederim 10 nuncu göktürk modu olabilir ama kalitelisi yok bizim mod kaliteli olacağından emin olabilrisin
Dostum iyi güzel diyorsun da sadece zırh resimlerini koyarak herhangi bir destek bekleyemezsin. Bana soracak olursan modun belli bir kısmını bitirince forumda konu açın. O zaman kimse bir şey demez. Ama Özellikler dahi belli değilken gelen geçen size laf atar.

Mod sahiplerine göre bütün modlar birbirinden kaliteli (!) Göktürk modu yapmana bir şey demiyorum.Çünkü bildiğim 1-2 tane Göktürk modu var.Ancak şöyle bir baktığımız zaman mod hakkında hiç bir şey bilmiyoruz.Herkes ''Aaa bir fikrim var! Konu açmalıyım hemen!'' düşüncesine kapılırsa bu iş bu şekilde yürümez, yürümemeli de zaten.Ki senin de modla ilgili pek fazla düşüncenin olmadığına eminim.Daha kaliteli, daha güzel ve daha oynanışlı bir mod yapmak için biraz değil bayağı bir ilerleme katettikten sonra konu açmanız gerekiyor.Yani çıkmasına en az 3 ay kala falan.Tarihi modlara yönelmesenizde kitle sayısını daha da arttırsınız.
Böylelikle Türkçe forumun kalitesi de artar he :razz:

Back
Top Bottom