Calradia'ya Büyü Girerse! V-1

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

O L I V E R

Regular

HERKEZE MERHABA ARKADAŞLAR

Calradia'ya Büyü Girerse Adlı Modumuzu Yapmaya Başladım....

[size=24pt]  Neler Geçiyor Bu Modda?[/size]

Bir kadim büyücü uzak diyarlardan kalradia'ya gelip bozulmuş olan düzeni büsefer çok kötü bir şekilde bozuyor ve iç karışıklığa sebep oluyor native seneryosundaki bütün devletler yıkılıp onların yerine yeni kadim devletler açılıyor...

Devletler

Fire Kingdoms

Bu krallık o kadim büyücü tarafından kurulmuştur adamları balgam atar gibi ateş atar :grin: Yani nativedeki rodoklardan bile iyi ateş atarlar.

Ice Kingdoms

Bu olay çok karışık bu kadim büyücünün kardeşi olarak bilinir bu krallığın kurucusu, kardeşine düşmanlığından oda bir devlet kurar ve adını Ice Kingdoms koyar bunlarda tam tersine buz atar...

Elder Kingdoms

Buda ejderha krallığıdır bir nevi at yerine ejderhaya binerler ama tek sıkıntı bunların ejderhaları uçmaz çünkü Elder Kingdoms'da bir tanrıça tarafından lanetlenmiştir bir ejderhanın uçması

Vikings Kingdoms

Buda gerçek hayattan gelme oyunda çok farklı nord krallığından Ragnar'ın oğlu Ivar tarafından kurulmuştur bunlarda büyü felan yoktur kalradyayı eski haline getirmek için kurulmuştur ( Baltaları kafa yarabilir dikkat.)

Nejd Sultanate

Eeee nordluların soyu devam ederde bunların etmezmi bunlarda arap Sultan Hakim'in oğlu Zahir'de bir devlet kurar ama aksine çok güçsüzdür herşeye yenilir taaki Ice Kingdoms tarafından büyü öğrenene kadar ama bunlarınki atmalı bir şey değil silahları büyülü...

Gyergit Hanlığı

Adı birşeyi anımsatıyor acaba ne?? Kergit Hanlığı en son şehri olan Tulga'yı savunurken ordaki askerlerini, eşyalarıyla beraber dağlara gönderdi ve orda kale kurdular böylece kergit hanlığı'da başka bir şekilde oyuna katıldı bunların atları çok şekil atları'nın hızı 70 felandır uçarlar :smile:

Cumans Kingdoms

Bunlar oyunun en gaddar devletidir ve haritanın çeyreği bunlarındır çok güçlülerdir durduran yok çünkü bunlar yeni öğrendikleri Ells büyüsünü kullanırlar ( Ells büyüsü hayalidir uydurmadır.) bu büyü'nün damagesi çok yüksektir dikkatli olmalısınız.

Shamans Kingdoms

Bunlarda tam tersi iyidir şifacı bir topluluktur Tanrıça Isabella tarafından kurulmuştur tek amacı barışı sağlamak...

Sea Mans Kingdoms

Bunlar Deniz adamlarıdır ömürleri denizdir tek bir kaleleri vardır oda denizin yanındaki Alradia'dır...

Şu anlık Kingdoms'lar böyle birde göçebe büyücüler var onlarda

Jon Clan , Lon Clan ve Öen Clan'dır

Bunların amacı krallık kurmaktır aman dikkat edin topraklarınızı almasınlar...

Itemler

Şeeey sürpriz olsa :smile:)

Harita Dağılımları

Harita ve Harita Dağılımlarını ayarlayamadım ama teker teker hepsini ayarliyacağım :smile:

Özellikler

Bir sürü item
Animasyonlar
Yeni Troopslar
Lord adları full değiştirilmiş
Yeni krallıklar
Yeni sancaklar
Yeni map
Müzik ve sesler
Çocuk yapma
Irk sistemi
Din sistemi ( Angiliazm , Claes , Leard ) Oyun için uydurma
Yeni Grafik
Dinler için ibadet yerleri
Yeni Yüzler
Hancı ile oyunlar
Deniz Savaşları
Kendi Krallığının askerini oluşturma
Kabileler
Stamina

Gibi Gibi...

Din Sistemi İle İlgili Bir Resim     

Haritacıktan Minik Bir Parça

////// İnşallah Hızlıca Bitirmeyi Planlıyorum Başarılarınızı Alırım //////

Bilgisi Olan varmı acaba map manager ile açıyorum map editoru haritayı ayarlıyorum ama kaleleri şehirleri hareket ettiremiyorum yada mesela shariz şehrini haraket ettircem ona tıklıyorum çekiyorum onun yerine tulga felan geliyor?

Yuppi yine yarım yamalak bilgi düzeyi ile yapılmaya başlanan bir mod(?).

giphy.gif

Konuşma şekline dikkat edersen sevinirim :smile: Bilgi düzeyim seni ilgilendirmez haberin olsun istediğimi yaparım sen buna iyi veya kötü diceksin bilgi seviyemi söylemiceksin...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom