TRNW - TOP 5 Listesi.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Flag_of_Turkey.svg.png
0546077001430085175_filepicker.png
Flag_of_Turkey.svg.png

♣ Türkiye Napolyonik Savaşları TOP 5 Listesi ♣

Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu oyuncular arasında bulunan rekabeti biraz daha arttırmak ve biraz olsun eğlence için açıyor bulunmaktayız. Bu listedeki tüm oyuncular toplam 10 kişilik NW camiasında isim yapmış, Tecrübeleri hatsafa da olan ve tüm oyuncuları tanıyan oyuncular tarafından OYLAMA ile belirlenmiştir. Burada kesinlikle taraf tutulmamış olup, Hiçbir şekilde artniyet barındırmadan yapılan oylamalardır. Liste güncel tutulacağı için ileri zamanlarda elde edeceğiniz başarılar ile sizde TOP 5'e girebilirsiniz. Bazı durumlarda istisna olarak 6. ve 7. oyuncular seçildi. Çünkü haklarının yenmesini gerçekten istemedik. Şimdi gelelim TOP 5 listemize;

Oylamaya katılan bilir kişiler: said:
• Gameshero
•Gatts
•İbrahimPasha
•Adilhan
•Comolokko
•DeliTürk
•Shepherd
•Hadrianus
•HyperCharge
•Quake

Türkiye'nin en iyi 5 alayı
64372_gold_256x256.png
1- 88th (Connaught Rangers) Regiment of Foot "The Devil's Own"

Metal-silver-red.png
2- 67th King's German Legion

Metal-bronze-red.png
3- 57.Türk Tugayı

4- 96th Regiment of Foot "Queen's Own Germans"

5- 82nd Regiment of Foot "General Shepherd's Volunteers"

spacer1.png
Türkiye'nin en iyi 5 alay lideri
64372_gold_256x256.png
1- DeliTürk

Metal-silver-red.png
2- Gatts

Metal-bronze-red.png
3- Adilhan

4- Sheperd

5- Borabey - Dengizech

6- SoonNationaL (Ekstra oylama kararı ile)

Türkiye'nin en iyi 5 Süngücüsü
64372_gold_256x256.png
1- Berkovic

Metal-silver-red.png
2- RebeLLious

Metal-bronze-red.png
3- Metalsie

4- Comolokko

5- Kopernik

6- Nedim (Ekstra oylama sonucu)

spacer1.png
Türkiye'nin en iyi 5 süvarisi
64372_gold_256x256.png
1- Caucasian

Metal-silver-red.png
2- BatuHan (67thKGL)

Metal-bronze-red.png
3- Atesceken70

4- Gameshero

5- Ata35

6- Yıldırım (Ekstra oylama kararı ile)

Türkiye'nin en iyi 5 Düellocusu
64372_gold_256x256.png
1- Comolokko

Metal-silver-red.png
2- Marji

Metal-bronze-red.png
3- Gatts

4- SaneL

5- İbrahimPasha

6- Yıldırım (Ekstra oylama sonucu)

7- Aurius (Ekstra oylama sonucu)

spacer1.png
Türkiye'nin en 5 sabırlı oyuncusu
64372_gold_256x256.png
1- Caucasian

Metal-silver-red.png
2- ArmyDamn

Metal-bronze-red.png
3- Comolokko

4- AtiAkkaya

5- Leon

Türkiye'nin en iyi 5 Agresif - Spam tarzına sahip oyuncuları
64372_gold_256x256.png
1- Nedim

Metal-silver-red.png
2- Gatts

Metal-bronze-red.png
3- AyuBamsu

4- Marji

5- Co0L

6- Ensar(Ekstra oylama sonucu)

spacer1.png
Türkiye'nin en iyi 5 line subayı
64372_gold_256x256.png
1- Gatts

Metal-silver-red.png
2- Hadrianus

Metal-bronze-red.png
3- Adilhan - DeliTürk  (Eşit oy aldılar.)

4- Sheperd

5- ZaferBey

6- Muratov (Ekstra Oylama sonucu)

Türkiye'nin en iyi 5 alay lideri
64372_gold_256x256.png
1- DeliTürk

Metal-silver-red.png
2- Gatts

Metal-bronze-red.png
3- Adilhan

4- Sheperd

5- Borabey - Dengizech

6- SoonNationaL (Ekstra oylama kararı ile)

QWEQWEQWQWEQWEQWE Pardon Gülersem çarpılırım

En iyi lider: HakanPasha(hadri,delitürk,shepte var ama birini seçmek zorundayım)
En iyi Klan:zamanına devrine göre değişir 32nd zamanında sonradan 57th fln oldu zamana ve kadrosuna göre değişir
En sevilen alay:12.alay (Yarı ciddiyetsiz  karışık dostane bi ortamdır 12mesmes alman fanı moruq)
En iyi süngücü: Cafer
En iyi nişancı: Muzaffer21 kendisinin yageri efsane bir isim yabgu_buraktan sonra fakat tercihim muzaffer abiden yana

Bu daha mantıklı galiba

TheLastKürtRobin said:
En iyi lider: HakanPasha(hadri,delitürk,shepte var ama birini seçmek zorundayım)
En iyi Klan:zamanına devrine göre değişir 32nd zamanında sonradan 57th fln oldu zamana ve kadrosuna göre değişir
En sevilen alay:12.alay (Yarı ciddiyetsiz  karışık dostane bi ortamdır 12mesmes alman fanı moruq)
En iyi nişancı: Muzaffer21 kendisinin yageri efsane bir isim yabgu_buraktan sonra fakat tercihim muzaffer abiden yana

Bu daha mantıklı galiba

QWEQWEQWQWEQWE +1 QWEQWEQWEQWEQWQWE XADQWEQWASDCQWEQWDASWEQW

TheLastKürtRobin said:

Bu daha mantıklı galiba
:lol: :lol: :lol:

Burada kesinlikle taraf tutulmamış olup, Hiçbir şekilde artniyet barındırmadan yapılan oylamalardır

Bu arada gonderme yaptigimiz kisiler kendilerini biliyor.

Artniyet ile yorum atacağınıza kendi görüşlerinizi ve kimin seçilmesi gerektiğini belirtirseniz NW topluluğuna daha yararlı olursunuz.

EDIT: Sırf kavgalı olduğunuz biri seçildiği için konuyu baltalayabileceğiniz anlamına gelmiyor. Yapılan her flame içerikli, spam yorumlar moderatöre iletilecektir.

EDIT 2: Luzika'nın konusunda konuşulduğu gibi farklı farklı kişilerden oluşan bir grup ile OYLAMA yapılarak seçilmiştir bu listede bulunan herkes. Tekrar ediyorum eğer listeden biri ile kavgalıysanız veyahut onun listede olmasını yanlış buluyorsanız bunu nedenleri ve onun yerine kimin geçebileceğini yazarak belirtmeniz herkes için daha hoş durur. "Aaıusjdhnasjd" - "şu olsa daha mantıklı olurdu (troll içerik) ile değil.

ufak bi eleştri yapayım

en iyi alay lideri sıralamasında 1 ve 2'nin yeri degişmeli bana göre oyuncularda ne der bilemiyorum son 6 ayda 2 tane toplamda 4 tane şampiyonluk kazandırmış bi liderin başarısı olmayan birinden altta olması
dogru degil.

en iyi süngücüler 4-nedim 5-como 6-marjixd

en iyi düellocularda degişmesi gereken çok şey var.

en sabırlı oyuncular listesinde degişmesi gereken çok şey var listede tek Caucasian ve Como dogru galiba ArmyDamn ve AtiAkkaya kim ilk defa gördüm farklı bi nicklemi oynuyorlar?

en agresif oyuncular baştan yapılmalı.

en iyi line subayları 5.sıraya kadar normal 6. dahil olmamalı

tekrardan söyliyim "KENDİ" Görüşüm diger oyuncularda kendilerine göre eleştirmeli bence listede çok yanlışlıklar var.

Regis Lucis Caelum said:
Artniyet ile yorum atacağınıza kendi görüşlerinizi ve kimin seçilmesi gerektiğini belirtirseniz NW topluluğuna daha yararlı olursunuz.

EDIT: Sırf kavgalı olduğunuz biri seçildiği için konuyu baltalayabileceğiniz anlamına gelmiyor. Yapılan her flame içerikli, spam yorumlar moderatöre iletilecektir.
Detaylı liste olmasını istiyordum ama cidden bazı kişilerin tarafsiz sekilde oy verdigine inanmıyorum.Diger kisilerde inanmıyor ki boyle yaziyorlar.
Yoksa kimsenin senin dedigin nedenden dolayı bir sey yapacagini sanmiyorum

Regis Lucis Caelum said:

EDIT 2: Luzika'nın konusunda konuşulduğu gibi farklı farklı kişilerden oluşan bir grup ile OYLAMA yapılarak seçilmiştir bu listede bulunan herkes. Tekrar ediyorum eğer listeden biri ile kavgalıysanız veyahut onun listede olmasını yanlış buluyorsanız bunu nedenleri ve onun yerine kimin geçebileceğini yazarak belirtmeniz herkes için daha hoş durur. "Aaıusjdhnasjd" - "şu olsa daha mantıklı olurdu (troll içerik) ile değil.
Ben bu listeye girenlerden hiç biri ile kavalı değilim.Komiğime giden ve yanlış olan tarafı bu sözde 'oylamayı' yapan insanların oylamayı yaparken objektif olmamaları.Görünüşe göre herkes kendini yakın gördüğü kişiyi oylamış  :grin:

Baot said:
Regis Lucis Caelum said:

Detaylı liste olmasını istiyordum ama cidden bazı kişilerin tarafsiz sekilde oy verdigine inanmıyorum.Diger kisilerde inanmıyor ki boyle yaziyorlar.
Yoksa kimsenin senin dedigin nedenden dolayı bir sey yapacagini sanmiyorum

Comolokko , Shep ve Atesceken ile de aram iyi degil fakat onlara sesim çıkmıyor neden çünkü seçildikleri yerler dogru.

ΔuriuS said:
Regis Lucis Caelum said:

Ben bu listeye girenlerden hiç biri ile kavalı değilim.Komiğime giden ve yanlış olan tarafı bu sözde 'oylamayı' yapan insanların oylamayı yaparken objektif olmamaları.Görünüşe göre herkes kendini yakın gördüğü kişiyi oylamış  :grin:

Buna bir cevap yazmak isterim daha doğrusu başkasına yazdığım bir cevabı buraya yazmak isterim.

Şöyle bir örnek vereyim
Sen aday gösterildiğinde Comolokko turnuvada yaptıklarından bahsetti. Forumda katıldığın turnuvaları ve takımsal başarılarını göze bulundurarak
En iyi düellocular kısmına adını yazdırdın
Yani bir isim belirle evet hayır olayı değil
Bir isim çıkıyorsa ilk başta ben sonra geri kalan herkes onun hakkında bilgileri araştırıp buraya paylaşıyor
Sonrasında oylama yapılıyor

EDIT: Objektiflik konusuna gelecek olursak, dediğim gibi herkes açık bir şekilde nedenleri ile birlikte beyan ederek seçimlerini yaptı. Sonrasında oylamaya geçildi. Ki katılan isimlerin arasında Gatts var ve liderlik oylaması yapılırken o da oradaydı. Kendisi isterse eğer buraya yazabilir. Kendine yakın gördüğünü oylamış konusuna gelecek olursak, Öyle birşey söz konusu bile değil çünkü bir isim ortaya atıldığı zaman oy verecek herkes o isimin katılıp katılmayacağına yani oylamaya girip girmeyeceğine karar veriyor. Mesela ben seçildim, Gameshero bu oylamaya girmesin çünkü şu sebepten dolayı diye düşüncelerini belirtiyorlar. Eğer çoğunluk katılmasın derse başka bir isime geçiliyor.

Regis Lucis Caelum said:
ΔuriuS said:
Regis Lucis Caelum said:

Buna bir cevap yazmak isterim daha doğrusu başkasına yazdığım bir cevabı buraya yazmak isterim.

Şöyle bir örnek vereyim
Sen aday gösterildiğinde Comolokko turnuvada yaptıklarından bahsetti. Forumda katıldığın turnuvaları ve takımsal başarılarını göze bulundurarak
En iyi düellocular kısmına adını yazdırdın
Yani bir isim belirle evet hayır olayı değil
Bir isim çıkıyorsa ilk başta ben sonra geri kalan herkes onun hakkında bilgileri araştırıp buraya paylaşıyor
Sonrasında oylama yapılıyor

EDIT: Objektiflik konusuna gelecek olursak, dediğim gibi herkes açık bir şekilde nedenleri ile birlikte beyan ederek seçimlerini yaptı. Sonrasında oylamaya geçildi. Ki katılan isimlerin arasında Gatts var ve liderlik oylaması yapılırken o da oradaydı. Kendisi isterse eğer buraya yazabilir. Kendine yakın gördüğünü oylamış konusuna gelecek olursak, Öyle birşey söz konusu bile değil çünkü bir isim ortaya atıldığı zaman oy verecek herkes o isimin katılıp katılmayacağına yani oylamaya girip girmeyeceğine karar veriyor. Mesela ben seçildim, Gameshero bu oylamaya girmesin çünkü şu sebepten dolayı diye düşüncelerini belirtiyorlar. Eğer çoğunluk katılmasın derse başka bir isime geçiliyor.
Öyle bi yazmışsın ki sanki sadece Gatts'i savunuyorum  :grin: Ben genel olarak bu listeyi eleştiriyorum.Sana göre doğru bir listedir saygı duyarım ama bana göre kesinlikle yanlış.İyi forumlar

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom