Mirza Çeviri Ekibi [Taşınmıştır]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
N-Feksiyon said:
Creataxh said:
Ekip olarak, Oylama sonuçlanana kadar A World Of Ice and Fire Türkçe yamasına yardım edeceğiz. Hayırlısı olsun :smile:

İşte bu güzel haber.  :party:

Baktık çok bekleniyor, çeviren arkadaşta tek malum çok ilgilenemiyor, Destek süvari birliği olarak yetiştik  :party:  :party:

Scipio0 said:
Bro şu viking conquesti bi bitirin gözünüzü seveyim.

Herşey size bağlı, Nova Aetas'ın yaması yarımdı, sanırım o çıkacak. Hızlı biter zaten %50 olduğu için. Ondan sonra tekrar bir oylama yaparız, Viking Conquest kazanırsa neden bitirmeyelim :grin:

The Last Days of the Third Age için yarım yamalak bir çeviri var. Bir videoda görmüştüm. Şöyle düşünmek lazım, Nova Aetas'ında türkçe yaması var demi ?

The Last Days ve  TLD Overhaul  birbirine benzesede,  (ACOK ile AWOIAF gibi) TLD Overhaul görsel + içerik olarak daha iyi. Konuları veya modları karşılaştırıp bakarsanız görürsünüz (Yaması var diyen arkadaşlar). Hepimizin  ilk göz ağrısı Google'da bu konuda bu söylemi destekliyor.

Modların Konuları:
TLD https://www.moddb.com/mods/the-last-days
TLD Overhaul https://www.moddb.com/mods/tld-overhaul

TLD Troll

tld2.1.jpg

TLD Overhaul - Troll

troll_2.PNG
Görsellere baksanız kafi. Esen kalın...

sN0w said:
TLD Overhaul'u çevirir iseniz hem minnettar olurum hem de çeviri de yardımcı olurum. Türkçe yaması var diyen arkadaş, lütfen modu detaylıca oyna ve gör.

Dostum her şey, forum üyelerine yanı size bağlı. Oylama yapıyoruz ve çıkan modu Eksiksiz %100 bir şekilde çeviriyoruz, Destekleriniz için teşekkürler

Tolkienist said:
Çeviriye başladınız mı?

Ben hobi olarak çeviriyorum şuan Nova Aetas'ı  :lol:

Ancak ekip dinleniyor, sonuçta Çeviri yapmaktan sıkılmış, usanmış bir ekiplemi başlamak daha doğru?

Yoksa Çeviriye hevesli bir ekiplemi?

Ekip üyeleri güncellenmiştir,
Ekip üyelerinin yanlarına gerçek isimleri yazılmıştır,

Ekibe yeni katılan WhyCute (Sude Demir) Listeye eklenmiştir.

Regis Lucis Caelum said:
Creataxh said:
Ekip üyeleri güncellenmiştir,
Ekip üyelerinin yanlarına gerçek isimleri yazılmıştır,

Eğer çeviri için birilerini daha arıyorsanız yardımcı olabilirim.

Şuanlık alımlar var ama sıkı, Dijital alım yapmıyoruz, Ofislerden birine ziyarete gelip bir çayımızı içmeniz gerekiyor  :grin:

Düşünürseniz Ofisler :

Amsterdam - Hollanda
Adana - Seyhan
Ankara - Keçiören

Ek olarak, Ekibe katılmak istemiyorum, sadece 1 dosyayı %100 hatasız çevirebilirim diyorsanız, Yapacağımız çeviri çalışmasında 1 csv'yi size devredebiliriz.

Tolkienist said:
Siz işi baya büyütmüşsünüz.Ofisler olduğuna göre.  :lol:

İş olarak görüyoruz, kordine çalışmamız gerekiyor. 3 Ofisimiz var şimdilik Genel merkez Amsterdam, ama size en yakın ofisimize gelirseniz bi çay ısmarlarız :lol:

Ciddi bir ekiptir umarım ne çeviri ekipleri kuruldu büyük bir gazla ama birkaç hafta sonra dağılıp gittiler onlardan olmazsınız umarım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom