Elite Dangerous

Users who are viewing this thread

SORGUÇ

Recruit
57628315505bb-bpfull.png

Elite Dangerous, Frontier Developments tarafından geliştirilen "Elite" uzay gemisi simülasyonu serisinin dördüncü ve son oyunudur. Bu konuda Elite Dangerous oyunundaki maceralarınızı ve taktiklerinizi paylaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.​

Arkadaşlar 6 aydır Steam şifremi unuttuğum için Elite Dangerous hesabıma giremiyodum. Geçen geri aldım önce 19.1 gb lik bir güncelleme vardı şimdi yine 19.2 gblik bir güncelleme var sizde de 2 güncelleme oldu mu ? Yoksa hata mı? 

#GüncellemesizOyunaGirebildiğimBirOyunİstiyorumBro

Liathbeanna said:
Sık sık güncelleniyor Elite Dangerous, hata değil.

Saol Abi ama yinede AKK benim internetimde kalkmadığı için bir süre beklemeliyim :grin:

Artık bende güncellediğimde yeni güncelleme ile birlikte benide senin mürettebata alırsın :grin:

2. Güncellemeyide yaptım aç dedim açılmaya hazırlanıyor dedi her seferinde disk yazma hatası dedi sonra yeniden 19.6 gb lik güncelleme var diyor ne yapıcam ben admin help

Forumda elite oynayan insanların olduğunu görmek sevindirici  :smile: . Bende final/büt olayları bitsede konu açsam diyordum. Eğer beraber oynamak isteyen olursa nickim Psychodelic. Pm den ulaşırsanız topluca arkadaşlarla oynadığımız discord linkini atabilirim. Nytekrias ve birkaç arkadaşla beraber oynamaktayız şu an. Hatta şu engineers upgradeleri için tekrar toplaşmayı düşünüyorduk final/büt döneminden sonra (yapmadıysanız kesinlikle tavsiye ederim engineer upgradeleri. 900m kredilik lik A grade anacondamın harcanışını izledim mühendis eli değmiş python tarafından  :lol: )

Başka konusu yok sanırım. Şu sıralar yeniden başladığım oyun, yeni başlayan veya deneyimli oyuncularla vakit geçirebiliriz.

ID: CMDR Harlek

Asp explorer ile mining yapıyorum, 100 milyon credits biriktirdim. Şu sıralar giremiyorum, en son independent bir sistemde hüküm süren büyük bir Türk ekibine katılmıştım.

Mining için asp explorer,
Exploring için diamondback explorer,
Combat için vulture gemilerine sahibim.

Engineering işini anlayamadım, ileride ona yönelmeyi planlıyorum.

Ben transport yapıyordum, 10 milyon biriktirmiştim sanırım. Daha sonra en büyük gemiyi alıp kaza yapınca her şeyden oldum. Tüm başlama hevesim gitti.

Şuan void opals mining ile kolay para kazanma yöntemi var. Oynamak isteyenler alakalı bir video izleyebilirler, 3-4 saatlik bir öğrenme süreci sonunda saatlik 100m civarı kazanılabileceği söyleniyor. Ben iki defa denedim, toplam 140m civarı kazanmıştım. Asıl zorluk engineering vb kısımlarda.

Yarın akşam müsait olursam discorddan iletişime geçeriz, detaylıca anlatırım. 55 dakikalık bir video var bulabilirsem buraya editleyeyim, baştan sona para kasma yöntemlerini listelemişler. Void opals mining son aşama.

Mining grindine abanırsan bir süre sonra milyar creditslere çıkıyormuşsun, vakit bulamadığım için iki defadan fazla yapamadım. 4 saatlik bir oynayış süresi ve denemeyle ilkinde 70-75 milyon civarı biriktirmiştim. Sonra bu süre 2 saate indi. Tabi soloda olduğum için bir yandan telefona bakarak, bir yandan arkadaşlarla muhabbet ederek uzata uzata mining yaptığımı da belirteyim.

Edit: https://youtu.be/FhGXtAZ8kKQ

Back
Top Bottom