İsyan Modu (A.C.A) {Bitti}

Users who are viewing this thread

İSYAN MODU-İSYAN MODU-İSYAN MODU-İSYAN MODU-İSYAN MODU-İSYAN MODU-İSYAN MODU-İSYAN MODU
                                                                  İsyan Modu (A.C.A)

<= menu resmi
Nedir bu mod?
İsyan Modu(A.C.A) A.Cenk Arslan,Özgür Cankurt ve Sercan Nart Tarafından 2017 yılının şubat ayında yapıma başlanmış hâla da yapımı devam eden bir moddur Kesin çıkış tarihi : 26 Mart 2017'dir Warband'da Uyumlu olduğu sürümler 1.153 ve üzeridir Ücretsiz olarak tamamen sizin eğlenmeniz amaçlı yapılan bir Warband Eklenti Dosyasıdır.

YENİ ÖZELLİKLER

1.Kamp Menüsündeki Özellikler
1.a:Askerlerine fazladan para verip moral artırma
1.b:"Kampını Gez" Seçeneği

2.Şehir ve Köylerdeki değişiklikler
2.a:şehir ve köy menülerinde "Lonca Başkanı ile görüş" seçeneği
2.b:Şehirlerin Çoğunda İbadethane var (kullanılamaz)
2.c:yeni bir köy eklendi "İlk İsyan Çıkaran harabe köy" bu köyde bir gizli sandık var oyun kavramlarındaki bilmeceyi çözerek bu sandığı bulabilirsiniz

3.Din Sistemi

4.Metinler
Oyundaki metinlerin çoğu değiştirildi bu yüzden bir farklılık katacak ve okurken sıkılmayacaksınız..

5.Yeni Sancaklar
33 tane yeni bayrak var ayrıyeten Kralların(krallıkların) bayrakları da değiştirildi

6.Diğer Ufak tefek Yenilikler
6.a:Sığırların sizi takip etmesi
6.b:Kundaklı yaylarla doldurmadan ardarda atışlar
6.c:köylerin O anki sahibine göre asker üretmesi
6.d:Oyun yaklaşık 100 sene sonrada geçiyor (1352)
6.e:Krallıkların adları kralların adları Değiştirildi
Sarranid:direnişçiler
Kergit:Batılı isyancılar
Nord:Kuzeyli isyancılar
Vaegir:Özgürlükçüler
Svadya:Eski Kalradya İmparatorluğu
6.f:Eski Kalradya İmparatorluğu diğer krallıkların hepsi ile savaşta başlar
6.g:Bütün troopların(askeri birimlerin) isimleri.özellikleri ve itemleri değiştirildi
6.h:Oyunun başlangıç halindeki toprak dağılımı değiştirildi

7.Oyuna Uzun Bir erkek Olarak Başlama(karakterimiz Biraz daha uzun boylu olmasını sağlıyor)

8.Hikaye
Oyunun hikayesi de değiştirildi (oyun kavramlarında görebilirsiniz)

|YENİ ÖZELLİKLER GELDİKÇE LİSTEYE EKLEYECEĞİM

FOTOĞRAFLAR EN KISA SÜREDE EKLENECEK

Facebook sayfası :
https://www.facebook.com/%C4%B0syan-Modu-ACA-1819422508321768/

İNDİRME LİNKİ
http://s9.dosya.tc/server2/uij8so/_ISYAN_modu.rar.html
rar boyutu 266 mb
Dosya Boyutu 544 mb

Kullandığımız açık kaynaklardan dolayı Cevdet OSP ye Teşekkürler

Teşekkürler Hepinize desteklerinizden dolayı... Fotoğrafları da kısa süre içinde atacağım bu gün diriliş ertuğrul var atamam  :grin: :lol:

Evet Arkadaşlar Bugün Paylaşacağım Linki şuanda internette dosya.tc ye yükleniyor 1 saate linkini açıklamada güncelleyeceğim

Dosya.tc gibi bir siteye yüklemen mantıklı olmamış. Başka yere aktarsan iyi edersin. Mod için bir tavsiyede bir şey diyemeyeceğim. Başarılar dilerim.

Açık konuşacağım. Hayatımda oynadığım en kötü mod oldu. Modda hiç bir yenilik yok. Krallıkların isimlerini ve şehirlerini vb şeyleri değiştirmişsin sancaklar ve zülfikar kılıcı eklemişsin. Sadece bunlarla bir mod olmaz.

warband çıktığından beri takipteyim formu ''Fracture Moment: Rise of Ottoman'' modunu daha iyi takip edebilmek için üyelik almıştım düşünce olarak gördüğüm en iyi mod.
Yazdığınız yazıları düzenlenleyin dikkat çeksin biraz, indirmeyecektim modu ta ki devlet isimlerini görene kadar çok ilgimi çekti.
Moda bayağı bi ekleme yapın eşya anlamında ve yabancı forumda da konu açın bence çok ilgi görecektir, bana göre en iyi mod.

TurkishMarshal said:
warband çıktığından beri takipteyim formu ''Fracture Moment: Rise of Ottoman'' modunu daha iyi takip edebilmek için üyelik almıştım düşünce olarak gördüğüm en iyi mod.
Yazdığınız yazıları düzenlenleyin dikkat çeksin biraz, indirmeyecektim modu ta ki devlet isimlerini görene kadar çok ilgimi çekti.
Moda bayağı bi ekleme yapın eşya anlamında ve yabancı forumda da konu açın bence çok ilgi görecektir, bana göre en iyi mod.
Mal mısın sen? Bu mu en iyi mod başka mod oynamadın mı sen bu mu iyi mod kardeş delirdin mi???

modda olucak dediğin özelliklerin çoğu yok yani hikaye demişsin oyundaki hikaye bi kardeş kurtarıyoruz o kadar o da saten native de var metin türleri  nerde hikaye nerde hikaye :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Back
Top Bottom