Mr.Robot- Dizi

Users who are viewing this thread

Mr.Robot

İlk bölümü 24 Mayıs'ta yayınlanan TV dizisi.

Konu

Oyuncular:
  Elliot-Rami Malek (Başrol)
  Darlene-Charly Chaikin
  Angela Moss-Portia Doubleday
  Tyrell Wellick-Martin Wallström
  Mr. Robot-Christian Slater
  Gideon-Michael Gill
  Ollie Parker-Ben Rappaport
  Lloyd-Aaron Takahashi
  Shayla-Frances Shaw

Follows a mysterious anarchist who recruits a young computer programmer (Malek) who suffers from an anti-social disorder and connects to people by hacking them.

İngilizce yanlış çevirebileceğimden dolayı çevirmedim IMDB konusunu atayım.

http://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=ttfc_fc_tt

Kısacası genç bir hackerın maceralarını anlatıyor.

Yeni bölümü 24 Haziran'da geliyormuş,ilki pilot bölümdü

Buralar hep güncellenecek.
.

Öneri konusuna atmıştım, konu açmaya üşeniyordum, iyi oldu açman :smile:

Elliot biraz beceriksiz hele o dosya değiştirme sahnesi tam bir fail. Neyse güzel gibi devamını bekliyorum.

bir de bu var ahahah
WnoL5E.jpg

İlk başta basit bir hack dizisi sansam da, meğer iş çok daha detaylı-gerçekçiymiş.
Teknik olarak pek bir beğendim, bir kere bizimki işini yaparken, çoğu filmdeki gibi "ekrana sihirli kodlar" girmiyor. Baya, bu işten az çok anlayanların ayırt edebileceği komutlar, programlar, paneller kullanıyor. Öyle uçuk kaçık teknolojiler yok. İlgimi çekti baya... Takipteyim.

Son iki bölümü daha izlemedim.3.bölüme çok sıkıcıydı diyolar.O bölümü atlasam mı?

Üçüncü bölüm diğer bölümlere göre daha hafif ve sakindi. Bu yüzden diğer bölümşer kadar iyi değildi bence de. Ama izle yine de. Her bölüm harikaaksiyon olmiyicak, arada böyle bölümler olması doğal her dizide olur. E bunları izlemeyince bişeyler de yarım kalır elbet.

halit21 said:
Son bölümde ne oldu öyle ya

Mr. Robot Eliot orda değilken bir sürü kişiyle etkileşimde bulunmuştu???

Oralarda Mr.Robot aslında Elliotmuş galiba internetteki yorumlara göre. Ben de tam emin değilim, oraları ben de anlamadım açıkçası. Aralarından Tyrell ile arabadaki konuşmaları en kafamı karıştıran.

Draje said:
halit21 said:
Son bölümde ne oldu öyle ya

Mr. Robot Eliot orda değilken bir sürü kişiyle etkileşimde bulunmuştu???

Oralarda Mr.Robot aslında Elliotmuş galiba internetteki yorumlara göre. Ben de tam emin değilim, oraları ben de anlamadım açıkçası. Aralarından Tyrell ile arabadaki konuşmaları en kafamı karıştıran.

Yeni bölüm de ertelendi zaten. Bakalım dizi batacak mı çıkacak mı.

Back
Top Bottom