The Flash - Dizi

Users who are viewing this thread

Astendrache

Grandmaster Knight
screen-shot-2014-05-12-at-8-59-23-pm-first-look-at-the-flash-in-action-logo.jpg

IMDb

The Flash dizisi, DC Comics'in en ünlü karakterlerinden biri olan Flash karakterinin dizisidir.Bununla birlikte geçen ay 2.sezonu biten bir başka DC karakteri olan Green Arrow'un dizisi Arrow'un spin-off'udur.

Dizideki Flash Barry Allen'dır.Grant Gustin bu rolü oynayan kişidir.Diğer oyunculara bakmak için Linke tıklayabilirsiniz.

Fazla uzun bir yazı yazmayacağım.Öncelikle ilk yayınlanan teaser'ı vereyim.(Aslında 15 saniyelik ama bir dakikalık varken onu koymak zaman kaybı olacaktır)
Şarkı

Bu da 5 dakikalık trailer

ne zaman yayınlanack dizi yada yayınlanmaya başladımı ?

Xmen Days to future past ı  izleyenler bilir oradaki Quicksilver sanki daha eğlenceliydi  yaptığı hareketleri ve replikleri çok etkiliydi eğer bu dizidede flashı böyle ciddi ciddi yapmazlarsa kaçırmam sanırım bölümlerini

Ripper said:
ne zaman yayınlanack dizi yada yayınlanmaya başladımı ?

Xmen Days to future past ı  izleyenler bilir oradaki Quicksilver sanki daha eğlenceliydi  yaptığı hareketleri ve replikleri çok etkiliydi eğer bu dizidede flashı böyle ciddi ciddi yapmazlarsa kaçırmam sanırım bölümlerini

Flash de zaten daha eğlenceli, esprili, ciddi olamayan karakterlerden. Bunu yansıtacaklar diye umuyorum, öyle anladım ben trailerından.

Rongvaldyr said:
İlk bölümü internete sızmış diye haberler duydum, izleyen oldumu?

Cool. Muhteşem. Çok muhteşemdi.

Astendrache said:
Şşş...
Yalniz iyi reklam oldu o olay.

Zaten bilinçli olduğunu düşünüyorum.

Sıkı bir Flash hayranı olarak, çizgi romanlarda olan şeylere bu kadar parmak basılmış olması sevindirdi. Çok dikkatli izlenerek yakalanabilecek bazı noktalar vardı, çizgi roman nerdleri için çoğunlukla. Kimin kim olduğunu bilmek heyecanı azaltmıyor hatta beni daha da heyecanlandırdı. Tabii sürpriz yapmaları olası ama göreceğiz bakalım. Oyunculuklar, karakter seçimi falan her şey mükkemmel.

İlk bölümde can i keep the sweatshirt sahnesi ve oliver'ın olduğu sahne çok sempatikti.Bu bölüm biraz hikaye oturtulmuş.Diger bölümler daha zevkli olur bence.Yani komiklik anlamında.

10497417_857601880935251_6237626867460954145_o.jpg

Eobard Thawne,Barry'in yakalayamadığı kapkaççıyı yakalayan adam.Aynı zamanda Iris'in yavuklusu oluyor.Ama Harrison da bi ilginç.Gazetede "Flash kriz(infinite crisis easter egg?) sırasında kayboldu." yazıyormuş.Hm.Altta da Wayne ve Queen şirketleri bişi bişi yazıyor:/ Sinematik evren ve dizi evreni bağlanmamalı diyor bazı fanlar.Bence de biraz karışıklık çıkar.

Astendrache said:
Yani, flash olmasa hiç bir şey degismezdi benim için.Ama olursa da arrowda olmamalıydi.Arrowun havası degisirdi.

Arrow, şu ana kadar süper güçsüz gitti ve öyle kalmalı bence. Ama en sevdiğim kahramanlardan biri olduğu için Flash'in olmasından çok memnunum ben.

Şahsen dandik geldi bana. Neden derseniz , bi yıldırım geldi çarptı adama adam üstün bişey oldu , ne bileyim mantıksız. Arrow'da yine dönüp dolaşıp ''adam cehennemde 5 yıl kaldı yıaa'' diyebiliyoruz. Bu olmadı yani. Ve Bary'de kahraman tipi yok la , bayağı ezik çocuk tipi var.

Astendrache said:
İlk bölümde can i keep the sweatshirt sahnesi ve oliver'ın olduğu sahne çok sempatikti.Bu bölüm biraz hikaye oturtulmuş.Diger bölümler daha zevkli olur bence.Yani komiklik anlamında.

10497417_857601880935251_6237626867460954145_o.jpg

Eobard Thawne,Barry'in yakalayamadığı kapkaççıyı yakalayan adam.Aynı zamanda Iris'in yavuklusu oluyor.Ama Harrison da bi ilginç.Gazetede "Flash kriz(infinite crisis easter egg?) sırasında kayboldu." yazıyormuş.Hm.Altta da Wayne ve Queen şirketleri bişi bişi yazıyor:/ Sinematik evren ve dizi evreni bağlanmamalı diyor bazı fanlar.Bence de biraz karışıklık çıkar.

İlk bölüm çıktı mı ?? Yılın sonunda çıkacaktı loi öyle okumuştum, tarihi mi erkene çektiler ?

Sir Rivenal said:
Şahsen dandik geldi bana. Neden derseniz , bi yıldırım geldi çarptı adama adam üstün bişey oldu , ne bileyim mantıksız. Arrow'da yine dönüp dolaşıp ''adam cehennemde 5 yıl kaldı yıaa'' diyebiliyoruz. Bu olmadı yani. Ve Bary'de kahraman tipi yok la , bayağı ezik çocuk tipi var.

Mantıksız tabi ama fantastik bir dizi sonuçta, süper güçlerde çoğu şey mantıksız. Ama zevklerle de ilgisi var, okuduğum, izlediğim fantastik film, çizgi roman, kitaplarda kendi kurallarına sadık kalındığı sürece mantıksız bulmam ben. Ama tabi zevk farkı. Bir de Barry'nin karakteri öyle, yani biraz SpiderMan tarzı. "Liseli inek çocuk, güçlerini iyiye kullanmaya çalışır" tipi kabaca. Arrow daha çok Batman tarzı bir karakter. Yani Iron Mande de kahraman tipi yok bence ve olması da gerekmez.

@Flecha
Sızdırıldı ilk bölüm, izleyebilirsin belirli yerlerden. Bu haftaiçi ComicConda da yayınlayacaklar Gotham'ın ilk bölümüyle birlikte.

Back
Top Bottom