Black Sails (Korsanlı)

Users who are viewing this thread

Raydric

Grandmaster Knight

Yıl 1715. Korsancılığın Altın Çağı. Kanun tanımayan bir coğrafyada tarihin en ünlü ve en acımasız korsanı Flint ile tanışıyoruz. Flint, Bir yandan İngiliz Donanması' ndan kaçarken, diğer yandan tek başına hükmetmek istediği büyük suç kenti Nassau' daki ''taht'' kavgalarında fırtınalar estirmektedir. Robert Louis Stevenson' ın ünlü romanı Treasure Islan/Define Adası' nın 20 yıl öncesine dayanan yeni CNBC-e dizisi Black Sails, görkemli projeleri seven Spartacus' ün yapımcı şirketi Starz ile büyük bütçeli fimlerin vazgeçilmez yapımcı/yönetmeni Micheal Bay' in işbirliği ürünü.

Trailer; http://www.youtube.com/watch?v=7FPRzH7Nrg4

One Piece ve Karayip Korsanlarından sonra nedense korsan dizi/filmlerinin; komedi, eğlence üzerine kurulu olması gerektiği gibi bir etki oluştu bende. Dram, aksiyon ve karanlık atmosfer yakışmamış bence. Tabi, bunu sadece fragmana göre söylüyorum.

Dizi süper. İzleyin. Ortam oldukça gerçekçi(bazı alışıldık hollywood özelliklerini saymazsak). Mesela benim şimdiye kadar denizle ilgili hiç bir filmde görmediğim ama yapılması gereken gemi yağlama işine bu dizide yer verilmiş. Çok iyi dizi. Sezonunun kaç bölüm olduğunu bulamadım ama 7 bölüm yayınlandı. İzleyin.

Sezon finali yaptı çok güzeldi
şu muhasebeciye ayar oldum az kalsın flinti öldürecekti mal

Başlar sıkıcıydı ve seks vardı.Sonradan onlar olmadı Sefere çıktılar son iki üç bölümde

BioActive said:
Başlar sıkıcıydı ve seks vardı.Sonradan onlar olmadı Sefere çıktılar son iki üç bölümde
Tüh ya. İlk 2-3 bölüm izleyip bırakmıştım. Neyse yeni sezonu bekliycem.

Bu arada bir hazineyi çalmaya çalışıyorlardı, başardılar mı?

Onlarla savaştılar.Daha da spoiler vermiyim zwvki kaçar izle bence  7 ve 8.ci bölümde iyice sarıyordu 2.sezon döktürürler herhalde starz bu boru değil yani

Back
Top Bottom