En iyi Ordu Hangisidir

Users who are viewing this thread

ninjaman1342

Regular
Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi en iyi ordu hangisidir bence svadya nedeni ise svadya şövalyeleri zırh ve silah bakımından gerçekten çok iyi sizin görüşleriniz neler :grin: :grin:

En iyi ordu svadyadır.Şövalyeleri en iyi süvaridir,çavuşları nord piyadeleri kadar olmasada sağlamdır.Okçuları ise pahalıdır fakat keskin nişancılarının zırhları iyidir.

Sarranid Memlük lüleri hepsini dağıtır bence kardeşim. Mübarek 4ayaklı tank gibiler :smile: Ayrıca yanlarına Sarranid okçuları alın hem okta iyi hem de yakın dövüşte iyi

Bence Sarraind.Çünkü memlükleri çok güçlü ve okçularıda hiç fena değil.

ben her zaman en dandik krallıkta başlarım yani svadya çünkü kale savunması veya kale ele geçirme gibi birşeyleri yok sadece şovalyeleri harika zaten bi svadya lordunda maximum 20 tane şovalye olur oda zor zaten kralları bile mal milisle gezer bende full şovalye ile khergit ve rhodokları yokederim ama tamamen yoketmem başkentlerine dokunmam çünkü gelip kral bana kılıcını sunuyor. Sonra nordların thirünü ele geçirir krallığımı kurarım sonra tulga ve jelkalayı alırım  ve krallar 1 hafta sonra felan kılıçlarını sunarlar sonra vegeirlilerle dost olur nordları bitiririm sonra sarranid sonra svadya en son ise vegeirdir. En güçlü ordu nord olmasına rağmen vegeirlerin ordusu süper kale savunması yapar. Yani en güçlü ordu nordlardır. Nordların okçuları 100 kişilik ordunda 70 okçu arkada önde 30 nord kahramanı veya kıdemlisi okları karşık atsınlar süper bir atış olur ama tek sırada vd dağılmış yapcan yoksa olmaz gelene kadar karşıdaki sarranidli memlük olsun svadyalı şovalye ne fark eder karşıda 100 kişiyse 40 kişi kalır sonra piyadeleri saldırtırsın ve okçular ateşe devam eder ve sen max 10 kayıpla kazanırsın ben 3 seneye yakın oyuncuyum 1 sene sp 2 sene mp oynadım en iyi taktik bu benim için. Yani NORD sana sıraladım krallıkları.

oyuna ilk basladigim zaman 50 svadyan sovalyemle 27 nord kahramanima yenildigimi hatirliyorum :grin: adamlarin zirhina vuruyorum killicim geri gidiyor :grin:

bascral31 said:
40 svadyalı şovalye ile 200 kişilik nord ordusunu kayıp vermeden dağıttığımı bilirim  :mrgreen:

OHA Mount and Blade yi birakiyorum :S

bascral31 said:
40 svadyalı şovalye ile 200 kişilik nord ordusunu kayıp vermeden dağıttığımı bilirim  :mrgreen:

Usta helal olsun ya  :shock: (Biraz usturuklu atmak gerek)

Roddi said:
bascral31 said:

Usta helal olsun ya  :shock: (Biraz usturuklu atmak gerek)

bence bascralin soyledigi abarti olmus ben pek inanmadim dogrusu.tabi hileyle yaptiysa o ayri

Adam svadya kontu kesin askerlerinin guclululugunu gostermek istiyor.hem o 200 nord askrinin 10 u nord kahramani 10 u kidemli nord okcusu olsun bak bakalim hic kayip vermeden yeniyormuymus :grin:

Back
Top Bottom