2452 Haydut

Users who are viewing this thread

aygun61

Recruit
Arkadaşlar ben oyun ilk çıktığında M&B Warband'ı alıp oynamıştım. Bir hafta önce oyun aklıma vurdu bir yükleyip oynayım dedim. İyi, güzel gidiyordum sonra bir takım sorular ortaya çıkmaya başladı. Bu sorunlar oyunu ilk aldığımda (1-2 sene önce) yoktu. Oyunun şu anki sürümü 1.143. Arama yaptım ancak bulamadım bir cevap sorularıma. Öncelikle bu sorunların çoğu yeni oldu;
-Herhangi bir köyü haydutlardan kurtarmak için köye gittiğimde 2452 tane haydut karşıma çıkıyor ve bu sayı haydut mağaralarında da aynı (oyunun başından beri var).
-Şimdi yeni olan bir şey var, karakterimin kafası kel oldu. Kaleye giriyorum kask çıktığı için kafası kel görünüyor.
-Haritada hiç bir ticari mal satılmamaya başlandı. Oyunu tam kavrayıp zevk almaya başlamıştım ki oyundaki şehirler, köyler v.s hiçbir yerde 1-2 parça düşük eşya veya yiyecekten başka hiçbir şey yok. Ayrıca Handaki hancılarda kayboldu.
Bunlar gibi daha var. Neden böyle oldu anlamadım oyundan çok soğudum. Acaba sürümden mi kaynaklanıyor? Eğer öyleyse ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Şu anda baktımda internetten cheatmenu'e, ben sadece seçeneklerden hile açık dedim. cheatmenu bu hileler değil galiba. Yani "cheatmenu" yazıpta oynamadım.

Sorunu biliyorum Sakin Olun :smile:

Arkadaşım sen Ctrl+l ile karakterinin seviyesini 2042 yapmışsın ve senınle doğru orantılı olarak oyundaki haydutlarında sayısı artıyor mesela sen şehir meydanına git dediğinde tuzağa düşünce 2000-5000 civarı haydut çıkıyor karşına.Ayrıca lordlarda yaklaşık 2000-3000 askere ulaşana kadar kalelerinden yada şehirlerinden dışarı çıkmıyor.Çözümü ise yeni oyuna başlamak ve 2042 seviye olmamak.

DarqLoRD said:

Arkadaşım sen Ctrl+l ile karakterinin seviyesini 2042 yapmışsın ve senınle doğru orantılı olarak oyundaki haydutlarında sayısı artıyor mesela sen şehir meydanına git dediğinde tuzağa düşünce 2000-5000 civarı haydut çıkıyor karşına.Ayrıca lordlarda yaklaşık 2000-3000 askere ulaşana kadar kalelerinden yada şehirlerinden dışarı çıkmıyor.Çözümü ise yeni oyuna başlamak ve 2042 seviye olmamak.

+1

62 level'dan sonra basıldığında 2042'ye falan çıkıyor. 62'nin üstüne çıkmamak lazım. hatta karakter hilesine hiç bulaşmamak en iyisi. oyundaki en büyük hile karakter hilesidir.

DarqLoRD said:

Evet aynen böyle oldu. Çok teşekkürler. Mecbur hilesiz oynayacağız.

Beyler bu çözümü kendim buldum ilk once oyuna girin karakterinize gelin istatislikler deyin ve karakteri ihraç et deyin  sonra oyunu kapatmadan not defterine başlat a gelip adinizi arayin NOT seviyenize bakin  not defterine girin  WAPON_POİNTS= VE ORAYİ 300 YAPİN YADA 100 AMA BU SAYİLARİ GECMESİN KAYDET DEYİP OYUNA GİRİN KARAKTER İSTATİSLİKLERE GELİN KARAKTERİ İTHAL ET DEYİN VE SORUN CÖZÜLDÜ Bİ TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN  :grin:

Karakter ozelliklerini ctrl+L ile fullediysen 2042 level olduysan oyle olur.Karakterini ihraç et ardindan belgelerim>mb warband>characters dosyasina gir kendi karakterine tikla.Xp yi cok abartma ve skill pointleri sifirla.

Kardeş sorun şu seviyen çok fazla olduğundan dolayı oyun işi zorlaştırıyor
Karakter becerilerini geliştirmek için 2042 level yaptın ondan oluyor

Back
Top Bottom