İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

2 gündür bu bolumdayim ve kıza açıldım ama sen delimizin dedi  ondan sonra geldi çıkma teklifi etti :shock: :shock: anlamadım gitti be abi :mrgreen:  :mrgreen:

Oyun oynayalım ozaman. Bn bir zamanlar stanistlerle uğraştım 2 kere bicaklandim ama bisey olmadı.Bnce o yapmaz.knkaydik biz,

Kıza sadece dış görünüşünden dolayı ilgi duyuyorsan bir süre tanımaya konuşmaya ortak noktaları bulmaya çalış (tabi bu sürede kızı boğma her zaman yanına gitmek saat mesaj atmak gibi şeylerden uzak dur biraz cool takıl yani :smile: ) ve asla "kanka" olma. Eğer bu sürede kızdan soğumadıysan bir kahve içmeye veya sinemaya davet et "seni seviyorum merve" "benimle çıkar mısın (!?)" gibi sözcüklerden uzak dur.
TheTurk1 said:
Oyun oynayalım ozaman. Bn bir zamanlar stanistlerle uğraştım 2 kere bicaklandim ama bisey olmadı.Bnce o yapmaz.knkaydik biz,
He deyip geçiyorum.

Groinath Sunthenze said:
Evet, benim durum da aynen öyle.

Size hikayemi anlatmak isterdim gerçi ama gizliyorum. Ve koyup koymamak arasında kararsız kaldım.

Bende sordum deli gibi kızdı :grin:

Ben bir kızı seviyorum ama adımı bildiğinden bile emin değilim. Normalde bir sürü kız arkadaşım var (sevgili değil) onlarla gayet güzel anlaşıyorum ama şu kızla bi tanışamadım gitti. Cesaretim Everestin tepe noktasından dünyanın çekirdeğine düşüyor onun yanında...

antiatmax said:
Sevdiğim benimle kanka olmuş durumda ne yapıcam bilmiyorum. :sad:

Bence sen kendini camdan aşağı at. Yakın davran dediysek kanka ol demedik. Yakın davran. Onunla muhabbet kur. Yakınlaşmaya çalış. Yapabilirsen espri yap (ama kaliteli olsun ''anan zaaa xD'' gibi değil). Zaten bir süre sonra kız sana yavaş yavaş bağlanır. Eğer kız sana kanka falan diyosan unut o kızı.

veeee işte o an groinathın hikayesi.... [kusura bakma kendimi durduramadım]:

Ben,su yalan dunyada en bahtsiz adamim.

İlk sevdigim kiz,beni sevdigi icin sansliydim.Ama bir sene sonra beni birakip baskasina gitti.

İkincisi,onunla yakin arkadas(isteyen kanka da diyebilir) oldugumuz icin acilamadim.Sonuc?O kiz,baska bir yakin arkadasimin ustune yatti.

Sonuncusu ise,dershane arkadasim.cok guzel ve tatli bir kiz.Ne sisman,ne zayif.Saci ne sapsari,ne de simsiyah.En sevdigim ozelligi,sade olmasi.Ne emo,ne kasar,ne serseri.Tam aradigim kiz.Ayni sekilde bir cok ortak noktalarimiz var.
Ama onunla da yakin arkadasiz.Ve SBS sonrasinda tasindilar.Mecidiyekoy'den Cekmekoy'e.Daglar kadar fark var,degil mi?

Sansa(hayir,sans degil,sanssizliga) bakar misin?Eger o tasinmasaydi,onunla ayni okula gidebilirdik.Onun evine yakin bir anadolu lisesi kazanmistim.

Ama onu,degil digerlerinden,su dunyadaki tum kizlardan daha cok seviyorum.Ve abartmiyorum.Onu internette online olarak gorsem bile kalbim cikacakmis gibi oluyor.

Ama ben,digerleri gibi "lan kizin gote bak" diyen abazalardan veya yuzden fazla kisiyle cikan serserilerden degilim.İnanin bana,benim yasimda,Turkiye'den tum erkekleri toplayin.Gercekten seven,asik olan kisi 1000'i gecmez.

Ben hala onu seviyorum ve Tanri'dan tek dilegim,ona bir zarar gelmemesi.Ona bir sey olursa,benim burada durmam dogru olmaz.

Seni dürterim lan!

Nereden buldun onu?

Edit: ANR'ye soracağına, Kakashi'ye de sorabilirdin. Ona güncelini verdim.

Yusuf, sen fazla konuşma, seni de dürterim.

Şakayla karışık, sinirliyim.

verirdim ama kaybettim linkini bi konuda paylaşmıştım  :razz:

Dövme abi Dövme isteediğin kadar vercem kızla aranı yapacam Dövme abi arghhhh canım acıdı

baturgucu said:
verirdim ama kaybettim linkini bi konuda paylaşmıştım  :razz:

Dövme abi Dövme isteediğin kadar vercem kızla aranı yapacam Dövme abi arghhhh canım acıdı
kaşındın mı arkadaşım groinath'a sataşma yazık zaten 10 kere okumuş ve ağlamışımdır bu hikayeye benimkine benziyor ama benim ki trajikomik

Back
Top Bottom