Salut!

Users who are viewing this thread

ManoWarr

Recruit
Salut,sunt nou aici si urmeaza sa-mi cumpar M&B Warband,am jucat Singe Player pana acum :smile: ...... m-am mai uitat pe net *** e multiplayer dar am nelamuriri.Deci daca ma puteti ajuta va rog :smile:

Iti faci caracterul,apoi joci pe servere si acumulezi bani cu care il imbraci,iei arme si dupa alea raman mereu?cai etc.. ?
*** pot intra in diferite clanuri?
Exista clanuri romanesti?
Trebuie sa updatez jocul dupa ce il cumpar?Daca da,imi puteti da va rog update-urile?Sau un link de download ceva..
Intrebare legata de forum...este populat?
Ceva sfaturi daca imi puteti da fiind incepator :smile:
 
ManoWarr said:
Salut,sunt nou aici si urmeaza sa-mi cumpar M&B Warband,am jucat Singe Player pana acum :smile: ...... m-am mai uitat pe net *** e multiplayer dar am nelamuriri.Deci daca ma puteti ajuta va rog :smile:

Iti faci caracterul,apoi joci pe servere si acumulezi bani cu care il imbraci,iei arme si dupa alea raman mereu?cai etc.. ?
*** pot intra in diferite clanuri?
Exista clanuri romanesti?
Trebuie sa updatez jocul dupa ce il cumpar?Daca da,imi puteti da va rog update-urile?Sau un link de download ceva..
Intrebare legata de forum...este populat?
Ceva sfaturi daca imi puteti da fiind incepator :smile:

Salut.Sunt mai multe tipuri de joc la multiplayer:Team Deathmatch, Siege, Battle, Capture the flag, Duel etc. Armura,armele ti le alegi inainte de fiecare batalie si poti sa ti le schimbi sau sa iti iei altele mai bune cand se termina runda sau cand mori.E ca un fel de conter strike medieval.Cand incepe o harta noua, totul se reseteaza.
In clanuri poti intra daca esti invitat sau daca aplici tu pentru a intra.Pentru a fi acceptat in unele clanuri, trebuie sa indeplinesti anumite coditii.Nu exista momentan clan romanesc.
Dupa ce iti cumperi serialul, downlodeaza jocul de la ei de pe site si instaleaza-l cu serialul respectiv(are toate update-urile la zi).
Sfaturi pentru inceput: rupe tot!!!! :twisted: (inafara de coechipieri ca iti iei ban pe servere :smile: )

PS:grin:aca iti place sa avansezi cu caracterul si nu doar sa joci de la o runda la alta, poti incerca un mod.
 
Back
Top Bottom