ALLAH RIZASI ICIN BAKIN... Armagan abi Lütfen Bak.

Users who are viewing this thread

Onurcan00

Recruit
Abilerim Kardeşlerim Yegenlerim OYUNU SIZLERLE  KLAN TURNUVULARI FLN VİDEO İZZLEDİM ARASTIRDIM EN SONUNDA BURAYA KONU AÇİM DEDİM NSL OLCAK NERELERDEN TEMİN EDEBİLİRİZ OYUNU NSL GİRİCEZ NELER WAR LÜTFEN TASIMAYIN KONUYU NOLUR ANLATIN  5 DKNIZI AYIRIN DUA EDERIM WALLAHİ.

D&R, MediaMarkt, www.hepsiburada.com ve benzeri oyun satılan heryerden temin edebilirsiniz oyunu. Bunun dışında http://store.steampowered.com/ ve benzeri online sitelerden, TTNET'den de alabilirsiniz.
Oyunu alıp, cdyi pc'ye takıp, oyunu kurup girebilirsiniz.
Neler yok ki; tek kişilik oyun, krallık kurmaca, savaşmaca, hapse düşmece, tüccarlık yapmaca, multiplayer modunda 200 kişiyle savaşma, kuşatma, bayrak kapma vs oyun modları.

oo abi cok qüzelmiş mesela 2miz yan yana qezebiliozmu savasma yerlerinden baska yerde birde bn istanbul esenyurtta oturuyorum nerden aLabilirimki:S

Adminim Kafanı Sisirdim biliyorum ama son sorum magazaya qittigimde ne dicem:grin: oyun ismi fln yani:grin: bide fiyati ne kdrdir¿

D&R de 15 lira fiyatı adama abi mount&blade warband oyunu nerede de.Bilmiyorsa bir bilgisayar var oradan bakacaktır sonra nerede olduğunu görebiliyor :grin:

oyunda Lag Olursa  K.bmiyN:grin: Ben Baslarsam abimde kendi pcsine alır 1 tnae:grin: begenirse saten 1 günde 50 kısı fln alır:grin:

Onur bende kıraçta oturuyorum.(Biraz Chat gibi oldu pardon admin).Bir ara görüşürüz belki :grin:.Ben carrefour dan aldım orda 30 tl hala :evil:

30 mU :evil: Ben Normalde oyun satın almam ama yapımcıları türk oldugu için alıyorum:smile: qörüşürüz yaw uzak deqiLmişsin:grin:

Back
Top Bottom