Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Users who are viewing this thread

akalkan46 said:
1-)arkadaşlar bende bir lorddan görev alıyorum x köyünde x haydutu var onu bul diyor köylülere soruyorum fakat lordum buraya herkez gelir diyor arayın bulursunuz diyor nasıl yapıcam
2-)birde ben Dustum Han'ı kral yaptım fakat şimdi onu hiç bir yerde bulamıyorum
Köye tam öğlen saatinde git ve köyün her yerini didik  didik ara. Kılıç kuşanmış bir adam göreceksin, aradığın o olmalı.

akman said:
akalkan46 said:
1-)arkadaşlar bende bir lorddan görev alıyorum x köyünde x haydutu var onu bul diyor köylülere soruyorum fakat lordum buraya herkez gelir diyor arayın bulursunuz diyor nasıl yapıcam
2-)birde ben Dustum Han'ı kral yaptım fakat şimdi onu hiç bir yerde bulamıyorum
Köye tam öğlen saatinde git ve köyün her yerini didik  didik ara. Kılıç kuşanmış bir adam göreceksin, aradığın o olmalı.
2. soruna cevap veriyorum yeni kral yaptıysan belli bir süre ortalarda görünmez biraz zaman geçsin çıkıyor şehrinde

Lady sur'un vasisiyle konuştum kızla nişanlandım.(Oyundaki tarihe göre) Mayıs'da nişanlandım Temmuz'un sonlarındayım ama hala vasisinden bir haber yok.YARDIIIIMMM...

batuhan55x said:
evet herşeyini onurunu itibarını çocuunu
saka saka sadece mulklerini kaybediyorsun :grin:

Gercekten mi?
Kardes topraklar benim degil mi?
Sikiyorsa alsinlar elimden, ben neden geri vereyim ki yemini bozduktan sonra :S
Hem baska turlu kendi kralligimi nasil ilan edeyim? Sancari oldurebilsem..
Ama malesef oyunda boyle birsey yok

Benım Ekran DırectX10 var ondanmı bılmıorum ama oyuna gırdım zaman oyun alalında adamlar ve kıyafetler beyaz oluyor ve savas alanıda gorunmuor gok yerde oluoyor lutfen yardım edın

legolas307 said:
Lady sur'un vasisiyle konuştum kızla nişanlandım.(Oyundaki tarihe göre) Mayıs'da nişanlandım Temmuz'un sonlarındayım ama hala vasisinden bir haber yok.YARDIIIIMMM...
krallık meşgulse ziyafet verilmiyyor maraşelin sefer yapmıyıp boşta olması ve lordların boş olması lazımki ziyafete gelip evlenebilesin bende 3 ay kadar bekledim anca evlendim :smile: :smile:

Selamun Aleyküm. Arkadaşlar Hayırlı Akşamlar.
Oyunda Grup Tıkladıgım Zaman Terfi Ettirirken Donma Oluyor. Ekran Takılıyor. Oyun Devam Ediyor.
Oyunu Silip Tekrar Kurmama Rağmen Düzelmedi Acaba Ne ile Alakalıdır Çözümü Varmıdır. Var ise Paylaşırmısınız. Teşekkürler.

Ya arkadaşlar yardım edin bu oyun beni çılgına çevirdi deli olacam bune böyle yaw ben bir krallık kurdum sonra adınıda Osmanlı Devleti koydum bütün krallıkları yıktım hatta her gün kalradya tek bir krallık tarafından ele geçirildi diyo benim krallığımdan başka hiç bir krallık kalmadı ama benim krallığımda hiç komutan yok bitek yandaşlarıma toprak verdim onlar var birde bütün krallıkları yıkmadan önce lord falsevor vardı o var başka kimse yok diğer adamlar gelmiyo yardım edin herkesi yendim ama gelmiyolar...

fbturgut said:
Ya arkadaşlar yardım edin bu oyun beni çılgına çevirdi deli olacam bune böyle yaw ben bir krallık kurdum sonra adınıda Osmanlı Devleti koydum bütün krallıkları yıktım hatta her gün kalradya tek bir krallık tarafından ele geçirildi diyo benim krallığımdan başka hiç bir krallık kalmadı ama benim krallığımda hiç komutan yok bitek yandaşlarıma toprak verdim onlar var birde bütün krallıkları yıkmadan önce lord falsevor vardı o var başka kimse yok diğer adamlar gelmiyo yardım edin herkesi yendim ama gelmiyolar...

bütün krallıkları aldıysan ve daha sonra lordların bağlı olduğu krallıkta hiç spawn point kalmadıysa(şehir kale) yok olurlar eğer yok olmamışlarsa ikna özelliği sayesinde karşındakileri ikna edebilirsin

yaa peki ben yeni bir karakter oluştursam herkesi nasıl krallığıma alacam yani herkesi her yeri yenmessemde krallıkları yok olmuyo ama...

Back
Top Bottom