[~Zz~]Zenith of Zerk

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
:arrow: Umarım Beğenmişsindir Sergen :wink:

50l1b.png

lutfen su blade denen kişiye nasıl davranmasını orentin adam hem terbiyesiz hemde durup durup tk atıyor sizin server ınızda isterseniz loglara bakın

Crafty said:
lutfen su blade denen kişiye nasıl davranmasını orentin adam hem terbiyesiz hemde durup durup tk atıyor sizin server ınızda isterseniz loglara bakın
usta bak oyunda olur böyle şeyler hatta çok olur adamın eli kayar maus bugda kalır fln ben velisi değilim ayrıca adama ana bacı sövende sensin karşılığında nasıl bir tepki bekliyorsun ki?
Edit:Bunlar basit şeyler aranızda çözebilirsiniz.
Mario klandan atılmıştır.Başarılar :lol:

şimdi bir yanlış anlaşılma var ben bu gün tek bir tk attım oda hector die birine çünkü tüm takıma attı sonrada küfür edip kick yedi crafty die biri hiç girmedi onun dışında fakemdir tabi sen hector ile girmediysen.'' 

Acme said:
Crafty said:
usta bak oyunda olur böyle şeyler hatta çok olur adamın eli kayar maus bugda kalır fln ben velisi değilim ayrıca adama ana bacı sövende sensin karşılığında nasıl bir tepki bekliyorsun ki?
Edit:Bunlar basit şeyler aranızda çözebilirsiniz.
Mario klandan atılmıştır.Başarılar :lol:
Bak ben dün zz server ındaykan fake adamın biri "psss bu ezik bladeye mi oldun dedi" ondan sonra tartıstılar gel duel server ına gidelim falan karar verdiler ertesi el blade denen kişi herkeze tk atmya başladı bak abi loglara nasıl bakılcağını biliyorsan. Ayrıca adama ana bacı sovduğumu kim cıkardı onu sana diyen kişi ts veriyim yuzume solersin
EDİT: Akşam deildi oğleden sonra falndı sen yoktun yani fox

Vassili Zaitsev said:
Niye ki fox= Roan değil mi?
usta yapma böyle şeyler üzüyorsun beni ama sanada hak veriyorum şimdi klanda acme die bir eleman var benim forumdaki nickim acme.Roanla felan bir alakası yok durumun.
Bence mert fake veriyor beyler...
Bu arada crafty baktım o adam fake bizim bileyd kimseye sövmez kolay kolay ona rast gelen adamda fake büyük bir ihtimal ben ban liste attım dahada sorun olmaz ama birdaha sunucuda böle bir sorun olursa özelden atarsan sevinirim...

Crafty said:
İlgilendiğin icin saol
asıl sana tşk etmek gerekiyor birader çünkü bazen gözden kaçırabiliyorum ama özelden at bundan sonra bu arada steam lineer9 sorun olursa ekleyebilirsin...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom