Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

Bende tahmin etmiyordum bu kadar ben 1.82 falanım kilom 75 civarı herkes sırık çıktı forumda sokakta uzun adam görmüyoz meyerse hepsi bilgisayar başındaymış.

Murat, Denizli, 11. sınıf, MF, henüz yaş 16, hedef tıp, boy 1.80, kilo 85 civarı, ingilizce ve rusça'ya merakım var, 1.5 yıldır anksiyete ile uğraşıyorum. :mrgreen:

M&B'nin ilk zamanlarında seçilebilecek dört rol vardı oyunun başında, bunlar Squire, Priest, Hunter ve Merchant idi. Ben genellikle Squire seçtiğim için oyuna başladığım silah tatar yayı olduğundan, Tatari lakabını foruma katılırken kullandım. Black Khergitler en sevdiğim haydutlardı oyunda. Kalabalık olmamalarına rağmen, oklarıyla sürekli taciz edip etrafında dönünce onlara karşı yapılabilecek pek bir şeyiniz kalmıyordu; ama gene de onlarla savaşıp o güzelim zırhlarını ele geçiriyordum. M&B'de kayaların collision mesh'i olmadığından, siper alacak pek bir yeriniz kalmıyordu ve atlar da kayaların üzerine sürüp duraksamıyor, sürekli etrafınızda dönüp tacize devam ediyorlardı. Şimdiki gibi yaklaşmaya çalışınca hemen manevra yapıp isabetsiz atışlar da yapmadığı için, meydanın tam ortasında sizi yakalayıp haritanın köşelerinde sıkışmadıkları için bayağı etkiliydiler. Dark Knightslardan bahsetmeye bile gerek yok, Sea Raiderların arasına dalıp birinin ne atını ne kendisini kurtarması mümkün değildi o zamanlar, ne günlerdi be... Her ne kadar bu foruma ilk katıldığımda yalnızlığımı giderip belki ufkumu açmış olsa da, her şey bu foruma katılmamdan sonra rast gitmemeye başladı. Şimdi de eski bir alışkanlık olarak forumu kontrol ediyorum, eski havasını kaybedeli yıllar olsa da. Kendimden bahsettim, bir nebze kendimi tanıttım ama tanıdığınız kişiden hoşlanır mısınız onu bilemem.

Merhaba ben bu forumda M&B oyunlarını nadiren oynayan sayılı kişilerdenim. Klan tecrübelerim çok az oldu, düello atmakta berbatım ve 100 küsür saat warband oynadım, ama foruma yanlış hatırlamıyorsam Napolenic Wars'ın mod olmadan önceki hali için -adını unuttum yav, 4 lü birşeydi- beraber oynayacak kişiler aramak için açtım. O zamanlar adım Last Templar'lıydı, sonra perma ban yedim ama Koyurtang'la konuştuk affeti vs.,  Seher Akıncısı diye yeniden girdim sahalara. Sonra troll gibi davrandım, milletin sinirini ve kendi moralimi bozdum ve sonunda Pagan gibi isim değiştirerek akıllandım. Boyumu ölçmedim ama 1.83 gibi birşeydir kesin. Sonra Japonca ile çok ilgileniyorum, kızların hep yüzüne bakarım yani muhtemelen aseksüelim, ayrıca gereksiz konuşmalardan nefret ederim.

Benim olayım isim degistirdikten sonra bile hik diye olmamıştı tabi, hani yeni katılanlara diyorum, trollemek veya bir şeyi bilmeden algilamadan yapmak herhalde kabul edilebiliyor en azından son bir kaç senede bunu fark ettim. Tabi kamu spotu da vereyim, yapmayın ama yapsanız bile farkına varın. Yani zamanla oturuyor tabi de, benim yaptiklarimi yapanlar şu an banli veya forumu bıraktı. Ben sansliydim belki evet. Ama bende uğraştım bunun için.

Yaşım 15.5 lise 2 ye gidiyorum boyum 1.67. İngilizce kelime haznem iyidir ama gramer yoksulluğu çekerim. Foruma çok ileti atmam ama attığımda %70 troll içerikli atarım. Siz beni belki tanımassınız ama ben sizi tanırım :cry:

Cunning Fox said:
Yaşım 15.5 lise 2 ye gidiyorum boyum 1.67. İngilizce kelime haznem iyidir ama gramer yoksulluğu çekerim. Foruma çok ileti atmam ama attığımda %70 troll içerikli atarım. Siz beni belki tanımassınız ama ben sizi tanırım :cry:

Melaba !

Evet,sırf birine yazmak için soteye yattım  :razz:

incili arwa said:
Cunning Fox said:

Melaba !

Evet,sırf birine yazmak için soteye yattım  :razz:
15.5 ne dir arkadaş hadi anlarım 16 ya az kaldı dersinde 15.5 nedir iyi oldu bende 19.5 m.o hoşgeldin.

ya 16 yazmadım çünkü yalan söylemiş olurum. ben şubat 99 doğumluyum şubata da çok zaman kalmadıgından 15.5 daha mantıklı geldi bana.

Cunning Fox said:
ya 16 yazmadım çünkü yalan söylemiş olurum. ben şubat 99 doğumluyum şubata da çok zaman kalmadıgından 15.5 daha mantıklı geldi bana.

Takma onu kafana :grin: forumda hoş vakitler

Back
Top Bottom