WTL 2011 - Kazanan: Revenge of Nobility

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Mia

Grandmaster Knight
wtl11_s1_son.png

Özel Teşekkürler

Tam 9 hafta süren turnuvaya katılarak, sonuna kadar mücade eden tüm takımlara sonsuz teşekkür ederiz. Bu türden organizasyonların başarıyla yürütülebileceğine inamamızı sağlayan ve böyle fikri ortaya atıp, başlatan EZOP'a ligde oynayan tüm takımlar adına teşekkür ederim.

Lig boyunca maçları sonuna kadar takip eden; başta Kaan(calaquendi), Gannicus(rn), Hades(3oa), dragonfly(soe) olmak üzere tüm hakemlere teşekkürler.

Turnuva boyunca 7/24 açık bir şekilde hizmet veren sunucu sponsorluğu için DeathPoke ailesine sonsuz teşekkürler.

İyi veya kötü alınan sonuçların, takımları bir aşama daha geliştirdiğine inanıyoruz. Organizasyondaki aksaklıklar, alınan yanlış kararlar, eksiklikler gibi yaşanmış tüm hatalarımızdan ötürü; bu vesileyle katılan tüm takımlardan özür dileriz. Bu ligin bizim için bir ilk olması sebebiyle kendimize dersler çıkararak, sonraki organizasyonlar için açıklarımızı kapatmaya gayret ettik. Bu aşamada bize destek olan ve bu durumu anlayışla karşılayan tüm takımlara bir kez daha teşekkür ederiz.

2. 3. 4. Eşitliği

Lig 2.lik, 3.lük, 4.lük maçlarında kıyasıya bir rekabete sahne oldu. Ligde AG, 3OA ve RRush takımları 14 puan alarak ligi eşit puan ile kapatmışlardır. Sıralama oluşturulabilmesi için aşağıdaki işlemler uygulanmıştır.

İlk olarak takımlar arası maçlar ile bu sıralama belirlenmeye çalışılmıştır. Bu durumda;

AG vs 3OA maçında 3OA yendiği için, 3OA bir üste geçmiştir.
AG vs RRush maçında AG yendiği için, AG bir üste geçmiştir.
3OA vs RRush maçında RRush yendiği için, RRush bir üste geçmiştir.

Eşitlik sebebiyle ligdeki genel averaj ile son durum şekillenmeye çalışılmıştır. Bu durumda;

108 averaj ile 3 Ok Akıncıları ikinci,
92 averaj ile Team Rush Rush üçüncü,
90 averaj ile Anatolian Guards dördüncü olmuşturlar.

Bu işlem ile çözüm sağlanmış ve lig son halini almıştır.

Genel Sıralama

tr.gif
[RN] Revenge of Nobility
tr.gif
[3OA] 3 Ok Akıncıları
tr.gif
[RRush] Team Rush Rush
tr.gif
[AG] Anatolian Guards
tr.gif
[GH] Golden Horde
tr.gif
[SoE] Sons Of the Emperor
tr.gif
[OH] Orduyu Hümayun
tr.gif
[KK] Kafkas Kartalı
tr.gif
[AOS] Academy Of Swan
tr.gif
[GOK] Göktürkler
tr.gif
[Rebel] Team Rebels

Tebrikler Revenge of Nobility

Ligi namalup bir şekilde bitirerek, güzel bir başarıya imza atan, RN' Revenge of Nobility takımı tebrik ederiz. Türkiye ve Avrupadaki başarılarından ötürü ekibi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

wtl11s1_rn.png

Code:
[IMG]http://www.cynydlan.com/dosya/taleworlds/wtl11s1_rn.png[/IMG]

Bu turnuvanın bir sona ulaşmasını sağlayan herkese teşekkürler. 2. 3. ve 4.'nün bir türlü belirlenememesini saymazsak sorunsuz bir lig oldu diyebiliriz sanırım. Kazanan RN başta olmak üzere bu turnuvayı bitiren veya bitirmeyen bütün takımlara tebrikler. Güzel bir turnuvaydı. 3OA olarak bu turnuvaların destekliyor ve devamının gelmesini umuyoruz.

Turnuvada yer alan ve bizi yarı yolda bırakmayan klanlara teşekkür ederim. Bu zamana kadar 2 haftada kapanan ligler gördük Warband Türkiyede ama bu turnuva o talihsizliği yıktı diye düşünüyorum. Turnuvada yer alan klanların kararlılıkları ve Mia'nın yardımlarıyla turnuvayı sonlandırabildik. RN klanını başarısından dolayı tebrik ediyorum gerçekten başarılı bi ekip olduklarını tekrardan kanıtladılar. Yeniden yapmayı planladığımız turnuvada bizi yarı yolda bırakmayan klanları ve yeni katılıcak klanları sabırsızlıkla bekliyor olacağız. Çok daha iyi organizasyonlar düzenleyebilmek dileğiyle tekrardan herkese teşekkür ederim..

Tebrikler RN! ENL'de de aynı başarıyı göstermeniz dileğiyle.

Sanırım ilk tamamlanabilen Türkiye Ligi olmuş oldu bu. Mia, Ezop ve tüm hakemlere teşekkürler. Gerçekten iyi bir iş çıkardınız. AMA EN ÇOK MİA!

Arkadaş o değil, şu oyunda katıldığım her etkinlikte/turnuvada (5-a-side, Nations Cup, 4on4 TDM, Türkiye Ligi) takımım 3. olarak ayrıldı. İyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum ama daha üstünü hedefliyorsak atın beni klandan, razıyım.

Başta bu organizasyonu düzenleyen ve gelişmesi için katkıda bulunan herkese teşekkür eder ve tebriklerimi sunarım. En sonunda bir lig başarıyla tamamlandı. Bunun dışında, maçlarda görev alan hakemlere, server sahiplerine ve forumda bu turnuva için yer ayıran görevlilere ayriyetten teşekkür ediyorum. Turnuvadan ayrılan takımlar olsa da bence çok düzgün ve seviyeli bir lig oldu. Katılan bütün takımları tebrik ediyor ve bu tür liglerin\organizasyonların devamını bekliyoruz.

Not : Hediyemiz de pek güzel :smile: Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom