Wolf Quest [Yeni Versiyon] [Klan Kuruluyor]

Users who are viewing this thread

Ben 2. bölüme geçtim manitayla yuva kurduk.İşeye işeye gezip bölge saptıyorduk.5bin küsür oldu daha da işemiyor. Öneri???

edit:küçük haritada sarı bir yarım daire oluştu altında %1 yazıyor...

ExorcisT said:
Ben 2. bölüme geçtim manitayla yuva kurduk.İşeye işeye gezip bölge saptıyorduk.5bin küsür oldu daha da işemiyor. Öneri???

edit:küçük haritada sarı bir yarım daire oluştu altında %1 yazıyor...
daha işemen lazım %100 olnuca bayağı iyi oluyor çakal falan dadanmıyor yavrulara :grin: sonra ava çık yavrularının besle büyüyor onlar  :razz: üyeliği onaylanan varsa bir multi atalım

sizin yavrularınız yok mu şimdi onların dolaştığı alana işeyin çakal falan uğramasın gidin food for pups çizelgesi dolana kadar yemek yiyin yavruları mağranıza toplayıp onları besleyin sonra yine işeyin :grin:

Yapıyorum da bu buglar delirtiyor adamı.Benim dişi almış benim çocuğu götürmüş taaa ilk başladığımız yere yakın bir yere.Gittim alayım dedim çocuğu almıyor. Sinirim bozuldu kapadım :grin: ama multi oynamak isterim...

bariscik said:
Yapıyorum da bu buglar delirtiyor adamı.Benim dişi almış benim çocuğu götürmüş taaa ilk başladığımız yere yakın bir yere.Gittim alayım dedim çocuğu almıyor. Sinirim bozuldu kapadım :grin: ama multi oynamak isterim...
Foruma üye oldun mu ?

~ExelanS~ said:
bariscik said:
Foruma üye oldun mu ?

Evet.Ama giremiyorum onaylamadı.

beyler bende merak ettim oyunu ? multi diyonuzzda onlinemi yanı 100 lerce krtmu mu var dier ülkelerden ?!?!?

Back
Top Bottom