[WKT] Warband Kış Turnuvası -5on5- Şampiyon ImmortalS!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hakan-5050 said:
Corapsızlar Oyuncusu ve Temsili Kaptanı Quake Turnuvada Textures değişimi karşısındaki oyuncudan üstün bir textür kullandığı için Turnuvadan uzaklaştırılmış ve Kara Listeye Eklenmiştir.Kanıtım burada Arkadaşlar gördüğünüz gibi Bayraklar Texturden kesilmiş ve Kısaltılmış durumdadır bu durumda rakipten 1 adım avantaj olduğu için Corapsızlar 1 Oyuncu Eksik 6 Kişilik Kadrosuyla Turnuvada devam edicektir.İyi Akşamlar Dilerim

1GqOob.jpg
Saçmalamayın.

Hakan-5050 said:
Corapsızlar Oyuncusu ve Temsili Kaptanı Quake Turnuvada Textures değişimi karşısındaki oyuncudan üstün bir textür kullandığı için Turnuvadan uzaklaştırılmış ve Kara Listeye Eklenmiştir.Kanıtım burada Arkadaşlar gördüğünüz gibi Bayraklar Texturden kesilmiş ve Kısaltılmış durumdadır bu durumda rakipten 1 adım avantaj olduğu için Corapsızlar 1 Oyuncu Eksik 6 Kişilik Kadrosuyla Turnuvada devam edicektir.İyi Akşamlar Dilerim

1GqOob.jpg
Çok saçma Textures dosyasından dolayı uzaklaştırılmam garip  :roll:

Hakan-5050 said:

1GqOob.jpg
Saçma olmuş.

Hakan-5050 said:

1GqOob.jpg
Ben anlamadım. Karşıdaki oyuncudan ne açıdan daha üstün bir texture kullanmış? Ne texture'ü bir de? Duvar texture'ü mü?

Hakan-5050 said:

1GqOob.jpg
Gerçekten aşırı saçma olmuş.

Tiags said:
Hakan-5050 said:

1GqOob.jpg
Ben anlamadım. Karşıdaki oyuncudan ne açıdan daha üstün bir texture kullanmış? Ne texture'ü bir de? Duvar texture'ü mü?

Bayrak çıktığında.  oldugundan kısa gözüküyor sadece bu :smile: Duvar texture'ı [WALLHACK] Olsaydı zaten savunmazdık :smile:

1-2 Saat konuyu kilitleyip şu kavgayı ayıklama şerefine nail oldum. Teşekkürler süpermenler.  :party:

Hile mevzunda yüklendiğiniz ve lobi yapılan duruma herkes engin tecrübesiyle dahil olmuş ve tabi ki herkes kendi menfaatlerine göre yorumlamış durumu. Tarafsız bir göz olarak yapılan "texture" edit'inin tamamiyle bir "hile" olduğunu söyleyebilirim. Öyle ki nice "oha çok iyi abi yaa" dediğiniz oyuncularımız bu bayraktaki görüş eksikliği yüzünden can vermiş olup -tecrübeyle sabit- bu durum pek çok kişi için büyük bir değişken haline gelmiş bulunmakta. Bu sebeplerden ötürü bu dezavantajı ortadan kaldırmakla "wallhack" yapma arasında pek bir fark göremiyorum. "İsmimi lekeledin goddammit" demenin de biraz fukara edebiyatına girdiğini kabul etmekte fayda var.Yani doğal olarak arkadaşın oynadığı ellerin karşıya verilmesi -bu durumda tüm ellerde oynamış- gayet normal. Turnuvada ceza alması sanırım kimsenin garibine gitmemiştir zaten. -Sarcasm is real-

Bu konuda hala şüphesi olanların hilenin tanımına bakmasında fayda var. Doğru hatırlıyorsam cida ve okları pembeye boyayan arkadaşlar bile zamanında turnuvalardan men edilmişti. Bu durumda, böylesi bir avantajın göz ardı edileceğini varsaymak büyük bir hata olurdu.

Baya büyük bir not: Bayrak edit'inden kastım sol üst değil meydanda çıkan bayrakla alakalı. Ekran görüntüsünün sağ kısmında açıkça görüldüğü üzere meydan savaşındaki bayrağın da bir çizgi şeklinde gözükmesini hile olarak değerlendirdim ben de. Sol üstteki daha çok dikkat çekiyor ama konuyla alakası yok.
Dediğim gibi tarafsız ve Warband'den kendini emekli etmiş biri olarak durumu tam anlamıyla böyle gördüm. Konuyu tekrar açıyorum. Tartışmayı uzatmamanızı tavsiye ederim. İyi forumlar  :wink:

evet arkadaşlar hepinize selamlar!
bir Turnuvanın daha sonuna gelmiş sayılırız hepinizin merak ettiği Warband Kış Turnuvası 5on5  Yarı-Final ve Final Maçları en kısa zamanda oynanılacaktır.ayrıca bu maclar kayıda alınacaktır.takipte kalın ve aynı zamanda Anket eklendi siz değerli Forum Üyelerimizin düşüncelerini ve yorumlarınızı bekliyoruz ankete oy kullanmayı unutmayın
  :wink:

RZERO said:
Sepia said:

7:56

Your aimbot.exe has been detected  :facepalm:

Yetkililerin araştırması lazım,Eğer bu d0ruysa WT5T  de yaptırım uygulanmalı!
Arkadaşlar videoyu araştırdım gerekli takım kaptanıylada görüştüm bsh nin maçtada iyi oynamadığı görülmekte.ayrıyetten araştırmalarıma göre aimbot doğrudan kafaya çalışıyor vücuda değil.maçta mouse arıza yapmış ondan dolayı böyle birşey olmuş bunu takım kaptanıyla görüştüm hatta maçta  kaç kez tk atmış oyuncu sizce aimbot birisi maçta hele ki turnuva maçında berbat oynarmı? bide bunu birsürü kişiye atmama rağmen gayet doğal karşıladı bu video ile bsh adlı arkadaşın hile olduğunu ortaya atamayız çünkü sadece video da o kısımda öyle bir ortam görünmüş.bsh nin aimbot olması imkansız ama oradaki animasyonda bir farklılık var bunu bende farkettim konuyu araştırıcağım.ayrıyetten bu arkadaş MTRG üyesi bir oyuncu herkes şahidim olsun başta klan üyelerim zaten beni bilen bilir.ben hileci bir oyuncuyu kesinlikle ve kesinlikle bilerek  hiçbir zaman topluluğumda bulundurmadım yakaladığım birsürü oyuncum oldu can ciğer arkadaşlarımdı.ve hepsinede yol verdim bunuda cok iyi bilir kendileri.eğer BSH konusu ile bizzat ilgileniyorum girdiği tüm maçlarda takipe alıcağım elbet bir acık vericektir.eğer ortada bir hile varsa eğer ayrıyetten WT5T de yaptırım uygulanmalı konusuna gelinecek olursak eğer Quake adlı oyuncuya da yaptırım uygulanması gerekmektedir.çünkü kesin net bir şekilde hile kullandığı forumda uzun bir acıklama ile yapılmıştır.ve bir konuya daha gelicek olursak eğer BSH yi WT5T Maçlarında hakemlerin de gözetim altında tutmalarını rica ediyorum eğer ortada bir hileci varsa kesinlikle böyle emektar insanların haklarını yemeye ve ihanet etmeye hakları yoktur.sonuçta yıllarca emek veriyoruz en başta ben kendimi övmek gibi olmasın ama zaten övülecek bir durumda değil beni bu oyunda çoğu kişi tanır.Yıllarım gitti diyebilirim.Emin olun eğer ortada bir hile varsa bunun peşini bırakmayacağım.

Hakan-5050 said:
RZERO said:
Sepia said:

7:56

Your aimbot.exe has been detected  :facepalm:

Yetkililerin araştırması lazım,Eğer bu d0ruysa WT5T  de yaptırım uygulanmalı!
Arkadaşlar videoyu araştırdım gerekli takım kaptanıylada görüştüm bsh nin maçtada iyi oynamadığı görülmekte.ayrıyetten araştırmalarıma göre aimbot doğrudan kafaya çalışıyor vücuda değil.maçta mouse arıza yapmış ondan dolayı böyle birşey olmuş bunu takım kaptanıyla görüştüm hatta maçta  kaç kez tk atmış oyuncu sizce aimbot birisi maçta hele ki turnuva maçında berbat oynarmı? bide bunu birsürü kişiye atmama rağmen gayet doğal karşıladı bu video ile bsh adlı arkadaşın hile olduğunu ortaya atamayız çünkü sadece video da o kısımda öyle bir ortam görünmüş.bsh nin aimbot olması imkansız ama oradaki animasyonda bir farklılık var bunu bende farkettim konuyu araştırıcağım.ayrıyetten bu arkadaş MTRG üyesi bir oyuncu herkes şahidim olsun başta klan üyelerim zaten beni bilen bilir.ben hileci bir oyuncuyu kesinlikle ve kesinlikle bilerek  hiçbir zaman topluluğumda bulundurmadım yakaladığım birsürü oyuncum oldu can ciğer arkadaşlarımdı.ve hepsinede yol verdim bunuda cok iyi bilir kendileri.eğer BSH konusu ile bizzat ilgileniyorum girdiği tüm maçlarda takipe alıcağım elbet bir acık vericektir.eğer ortada bir hile varsa eğer ayrıyetten WT5T de yaptırım uygulanmalı konusuna gelinecek olursak eğer Quake adlı oyuncuya da yaptırım uygulanması gerekmektedir.çünkü kesin net bir şekilde hile kullandığı forumda uzun bir acıklama ile yapılmıştır.ve bir konuya daha gelicek olursak eğer BSH yi WT5T Maçlarında hakemlerin de gözetim altında tutmalarını rica ediyorum eğer ortada bir hileci varsa kesinlikle böyle emektar insanların haklarını yemeye ve ihanet etmeye hakları yoktur.sonuçta yıllarca emek veriyoruz en başta ben kendimi övmek gibi olmasın ama zaten övülecek bir durumda değil beni bu oyunda çoğu kişi tanır.Yıllarım gitti diyebilirim.Emin olun eğer ortada bir hile varsa bunun peşini bırakmayacağım.

Mouse, ''sıkıntı yarattı'' demiş arkadaş. peki madem diyelim ki mouse sıkıntı yaratmış ve bi anda mouse sağ ve sola kaymış diyelim.

Aynı doğrultuda nasıl bir daha yayın durduğu yere geri geliyor? ben böyle bir refleks veyahutta hızlılık 7 yıldır görmedim. Bak ben de okçuyum ve okçuluğumu bilen biliyor hani bi sıkıntı var o işte  :meh:

Bear Thomas said:
videoyu tam 7:52 ye alırsanız orda daha net anlayabilirsiniz elemanın aimbot olduğunu
acıklamamı tamamen okumamışsınız galiba aimbot olsa direkt olarak kafaya çalışır ama bu aimbot değil farklı birşey olabilir durumun normal olmadığını bende biliyorum zaten bunu acıklamamda belirttim.hız hilesi flan kullanıyor olabilir birsürü bilmediğimiz farklı çeşitde hileler var ve BSH yi zaten izleyeceğimi söyledim WT5T de hakemler tarafından dikkate alınmasını söyledim zaten.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom