[WB][SP] Kanuni Sultan Süleyman Modu ( Yeni Konu)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ben sen değilim kimsenin modunu kötülemem ! Neden kötüleyim yarıştamıyız ?

Black Dead said:
Ben sen değilim kimsenin modunu kötülemem ! Neden kötüleyim yarıştamıyız ?
bağışlamış ne demek ben istedim verdi ? hem kendimde modellemeciyim merak etme yani kendim de birşeyler modelleyebiliyorum

IOxYGeNI said:
İstediğin gibi anla
Neden bu kadar rahatsın uyarmaya karşı? istediğin gibi anla nedir? "Düzenleme:" şeklinde belirtirsin yeter.

Kardeşim sen kimseyi aldırma moduna devam et bazı kişiler bütün modları devamlı eleştiriyorlar.sen en güzel şekilde yapmaya çalış anladığıma göre iyi bir modcusun . ama bu işler  1 kişiyle olmaz en az 5-8 kişilik grup kurman lazım başarılar :grin: :grin:

selamet_81 said:
Kardeşim sen kimseyi aldırma moduna devam et bazı kişiler bütün modları devamlı eleştiriyorlar.sen en güzel şekilde yapmaya çalış anladığıma göre iyi bir modcusun . ama bu işler  1 kişiyle olmaz en az 5-8 kişilik grup kurman lazım başarılar :grin: :grin:
Saol olabilir bileki

IOxYGeNI said:
cevdet123 said:
son resimdeki kılıcın referansını ben vermiştim Massive'ye ondan aldığın belli oldu :grin: (Osmanlı Modlarından bıkmadınız mı artık ?)
Hayır Bıkmadık Osmanlıyı Anlatan Güzel bir mod yok bu yüzden yapıyorum bir de zaten söyledim adını bilmiyorum ama ben kendi ismini söyledim
senim modunun Osmanlıyı güzel anlatmasını istiyosan konuyu kilitle en az 1 ay modelleme troop vs. ilgilen sonuç güzel olacaktır.

IOxYGeNI said:
Konuyu açmdan yeterince ilerleme kaydettim ama hepsiin koymuyacam sürizi kaçar
inşallah dediğin gibidir , yine hayal kirikliğina uğramak istemeyiz tabiki ,
Modda osp var mi ?

cevdet123 said:
IOxYGeNI said:
Konuyu açmdan yeterince ilerleme kaydettim ama hepsiin koymuyacam sürizi kaçar
inşallah dediğin gibidir , yine hayal kirikliğina uğramak istemeyiz tabiki ,
Modda osp var mi ?
Modaa OSP gereken yerlerde olucak bu nedenle oyuna dahada heyecan eğlence katıcak onun dışında gereksiz yerlerde OSP kullanılmıyacak

Osmanlı dışında bir modu ne zaman göreceğiz merak ediyorum. Önce ekip toplayıp başlasaydın çalışmaya daha başarılı bir mod olurdu. Solo takılanlar da daha havalı oluyor gerçi.

Homeros said:
Osmanlı dışında bir modu ne zaman göreceğiz merak ediyorum. Önce ekip toplayıp başlasaydın çalışmaya daha başarılı bir mod olurdu. Solo takılanlar da daha havalı oluyor gerçi.
Osmanlı dışında modüller var.

Yapılan, yapılmak istenen ama başarılamayan bir mod çalışmasından ibaret oldu Osmanlı. Ya merak ediyorum, Osmanlı modu yapmak ne zamandır bu kadar kolay oldu, hayret.

Black Dead said:
Osmanlı dışında modüller var.

Osmanlı ile ilgili modun olmadığı bir sayfa yoktur herhalde, bu bölümde. Dediğin gibi farklı konusu olan modlar var ama ne fayda?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom