[WB][SP]Kalradya Efsanesi 1 - Karanlığın Elleri - [Mod Kapandı-OSP Verilebilir]

Ejderha Eklemeyi Düşünüyoruz Olsun Mu?

• Ekle harika bir seçim.

Votes: 22 64.7%
  • Ekleme berbat olur.

Votes: 8 23.5%
  • Uçan develer Daha Mantıklı

Votes: 4 11.8%

• Total voters
    34
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tam isimi = "Google SketchUp" mimarlar tarafından çok tercih edilen en iyi programlardan biridir.

Birçok özellik yapılabilir.Ama buna kesinlikle Zırh Silah tasarlamak verilemez bu tür şeyler için fazla detaylı.

SketchUp Google Earth ile bağlantılı oradan import edebiliyorsun bazı kesitleri ve düzenleyip tekrar yollayabiliyorsun ama onları ne yapıyorlar hiçbir fikrim yok :grin:

@Redstone Knight

Crack time?

Yeni post attığım için özür dilerim.

Mancınık! Biraz eksiği var gibi...

IgYSH.jpg

KhergitKhan said:
Tam isimi = "Google SketchUp" mimarlar tarafından çok tercih edilen en iyi programlardan biridir.

Birçok özellik yapılabilir.Ama buna kesinlikle Zırh Silah tasarlamak verilemez bu tür şeyler için fazla detaylı.

SketchUp Google Earth ile bağlantılı oradan import edebiliyorsun bazı kesitleri ve düzenleyip tekrar yollayabiliyorsun ama onları ne yapıyorlar hiçbir fikrim yok :grin:

@Redstone Knight

Crack time?

Nope. Bir yerde mesela Google Earth uzantılı çıkartılıp başka bir programla açılarak dönüştürülebileceği söyleniyordu. Hangi uzantılara dönüştürebiliyorsun pro olmadan ?

KhergitKhan said:
Google Earth için özel bir uzantı var doğru Pro olmadan yaparsın.

.kmz

The free version exports to COLLADA, Google Earth, 2D graphics, and animations.

yazmışlar.

COLLADA'ya çevirirsin ki .dae uzantılı olur.

.dae to .obj dersen de Google amcada bir sürü program linki ve tutorial'lar var.

Bannerlordun çıktığı senenin yazına(kış olmaz lisedeyim dersler zor :grin: ) bi mod yaparız 4 kişilik ekibim var sizde bize liderlik edersiniz hep birlikte taş gibi bi mod yaparız. mod konusuna da yazdiydim bunu  :mrgreen:

Harly Davidson said:
Bannerlordun çıktığı senenin yazına(kış olmaz lisedeyim dersler zor :grin: ) bi mod yaparız 4 kişilik ekibim var sizde bize liderlik edersiniz hep birlikte taş gibi bi mod yaparız. mod konusuna da yazdiydim bunu  :mrgreen:

Bannerlord için pratik kodlama dilini ile bilmiyoruz.Benim işim Warband :grin:

Siz bunları yapıyorsunuzda oyna ekliyebileckmisiniz mühendislik tasarımları zor ekleniyordu ama güzel olmuş modeller mancınıkı geliştir
(Lan kaplamalrı değiştir eski bişeler bul çok modrn görünüyor :grin:)

Harly Davidson said:
Ozaman öğreniriz siz warbandın kodunu nası öğrendiniz :smile: bizede öğretin

O kodlar uzmanlar tarafından yazılır.Biz de okuyup öğreniriz :grin: Galiba bu konuda bir bilgin yok.Forumu incelemeni öneririm :smile:

Türküm:D said:
Siz bunları yapıyorsunuzda oyna ekliyebileckmisiniz mühendislik tasarımları zor ekleniyordu ama güzel olmuş modeller mancınıkı geliştir

Abi dedim ya değiştircem diye.Bunlar öylesine  :wink:

KhergitKhan said:
Harly Davidson said:
Ozaman öğreniriz siz warbandın kodunu nası öğrendiniz :smile: bizede öğretin

O kodlar uzmanlar tarafından yazılır.Biz de okuyup öğreniriz :grin: Galiba bu konuda bir bilgin yok.Forumu incelemeni öneririm :smile:

Türküm:D said:

Abi dedim ya değiştircem diye.Bunlar öylesine  :wink:
O zman değiştirilmiş halini at merak ediyom :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom