[WB][SP]EMPIRE MOD [BETA ÇIKTI! İNDİR VE OYNA!](ANKET EKLENDİ)

BETA Beklentilerinizi karşıladı mı?

• Evet

Votes: 122 50.6%
  • Hayır

Votes: 119 49.4%

• Total voters
    241

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
doclcok4715 said:
Modu Hemen Çıkarma. En Az 1 Ay Daha Uğraş Bugları Sil. Şuan Yetersiz. Başlangıç Olarak Fena Değil. Eğer Gerçekten Emek Verirsen Ve De Mod İyi Olursa Tadından Yenmez. :grin: Yardıma İhtiyacın Olursa Eminim Yardım Edilir. :grin: Bende Elimden Geldiğince Yardım Ederim.
Çok Sağol :grin: Hemen çıkamaz zaten :grin:

Ondrt said:
BülentT said:
Başarılar güzel bir mod olacak heralde.Ama şu Dine Şaman Ateist felanda ekleyin :grin:
Mantıklı :grin: Sağolasın :grin: Ekleyeceğim :grin:
StratejiTr said:
Cikarsa kanalimda çekeceğim.
Çok Sağol :grin:
doclcok4715 said:
Ateistlik O Zamanda Var Mıydı ?
Ateistlik her zaman yokmuydu? :grin:

Yoktu. Daha doğrusu o isimde yoktu.

Antik Yunan'da ilk kez kullanılmış ama tamamen atheism olarak 1566'da kullanılmış

Redstone Knight said:
Ondrt said:
BülentT said:
Başarılar güzel bir mod olacak heralde.Ama şu Dine Şaman Ateist felanda ekleyin :grin:
Mantıklı :grin: Sağolasın :grin: Ekleyeceğim :grin:
StratejiTr said:
Cikarsa kanalimda çekeceğim.
Çok Sağol :grin:
doclcok4715 said:
Ateistlik O Zamanda Var Mıydı ?
Ateistlik her zaman yokmuydu? :grin:

Yoktu. Daha doğrusu o isimde yoktu.

Antik Yunan'da ilk kez kullanılmış ama tamamen atheism olarak 1566'da kullanılmış
Verdiğin bilgi için sağol :grin: 1566'da geçtiğine göre ekleyeceğiz :grin:

Benim bildiğim istanbulun ismi 1923teki düzenlemeye kadar konstantiniyye'ydi (konstantinopolisin osmanlıca değiştirilmiş hali) Ama mod cidden çok sağlam duruyor. Ellerine sağlık

Varrak said:
Benim bildiğim istanbulun ismi 1923teki düzenlemeye kadar konstantiniyye'ydi (konstantinopolisin osmanlıca değiştirilmiş hali) Ama mod cidden çok sağlam duruyor. Ellerine sağlık

Partizanes said:
Başarılar.Şu Haliyle Acemi Olarak Yeterli.Daha Başarılarınıda Bekleriz.

Sağolasınız :grin:

Orthodox ile christian aynı din sadece orthodox bir mezhebi onu orthodox ve catholic olarak değiştirirsen çok iyi olur.Sadee christian olarakta kalabilir.Diğer dinleri arkadaşın dediği gibi eklersen yine çok güzel olur ateizm,budizm,şintoizm,şamanizm,konfüçyüsçülük xd(Birsürü din var ne yapayım :dd)

mtllc01 said:
Orthodox ile christian aynı din sadece orthodox bir mezhebi onu orthodox ve catholic olarak değiştirirsen çok iyi olur.Sadee christian olarakta kalabilir.Diğer dinleri arkadaşın dediği gibi eklersen yine çok güzel olur ateizm,budizm,şintoizm,şamanizm,konfüçyüsçülük xd(Birsürü din var ne yapayım :dd)
Diğer dinleri ekleyeceğim  :grin:
Mehzep olduğunu ben de biliyorum ama adamlar düşman, geçmişten gelen bi düşmanlıkları var

Redstone Knight said:
Kodu düzenlemeyi bile bilmiyorum, Hyper nasıl verdiyse öyle kullandım demiyor da...
kod düzenlemeyi biliyorum, ırk sistrmini de o koddan bakarak yaptım :grin:
bu resimleri sadece taslak olarak koydum :s HyperCharge'a tekrardan teşekkürler

AccesFail said:
Hocam osmanlı modu değilde roma modu gibi birşey yapabilirisin. Başarılar :smile:
1800'lerde Roma :grin: O da iyiymiş :grin:

Teşkkürler:grin:

Edit=ben romayı çok yanlış anlamışım  :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom