[WB][SP]EMPIRE MOD [BETA ÇIKTI! İNDİR VE OYNA!](ANKET EKLENDİ)

BETA Beklentilerinizi karşıladı mı?

• Evet

Votes: 122 50.6%
  • Hayır

Votes: 119 49.4%

• Total voters
    241

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Mod cok guzel elinize saglik ama bu modun yapimi devam ediyor mu ? Eger ediyorsa bir kac gorusumu dile getirmek isterim Osmanli'ya ait silahlardan bazilarini degistirirseniz cok daha guzel olur cunku modellemeler ve doneme uygunluklari gercek disi ayni zamanda bazi fantastik itemler(elven bow.. vs) disinda daha 18. yy esyalari donemine uygun olursa cok daha iyi olur

Saygilar

Kardeş mod yapımcısı olan Park shin in şu anda 14 gün banned i var.O bitince gelişmeleri yazıcaktır diye düşünüyorum.

Mod güzel ama çok hata var, texture hataları,.
Bu moda katılmak isterim. Gelişecek gibi ama çok aşama var, scenes, model, texture. En iyisi bu modu bırak benim moda katıl. :party: Senin modundan yaklaşık 200 yıl önce. :smile:

Kardeş yanlız lütfen forum kurallarını oku.Yapımcıyı kesinlikle ''Sen bu modu bırak bizim moda katıl'' Demek yasak.

Pala said:
Kardeş yanlız lütfen forum kurallarını oku.Yapımcıyı kesinlikle ''Sen bu modu bırak bizim moda katıl'' Demek yasak.
Ov, özür dilerim. Adam zaten banlı. Neyse düzenliyorum kusura bakmayın. :smile:

Çok yazık olur çünkü geç dönem Osmanlıyı konu alan tek mod bu nerdeyse ve başlangıç için gayette iyiydi. Sadece cilalanması lazımdı şu anki tüm türk modlarının ihtiyacı olduğu gibi daha iyi modeller daha tarihe dayanıklılık .. vs.

ben bu modu indirdim ve oynamayı çok istiyorum (sırf onun için hesap açtım ) exe ye basıp installı bitiriyorum sonra hiç bir şey olmuyor bakıyorum senaryolara yok lütfen yardım eder misiniz ?  :sad:

Osmanlı İmparatorluğu Kralı Harlaus mu ?  :roll:  :iamamoron:

Ayrıca derebeyelerin sadece isimleri değişmiş yüzleri aynı Osmanlı İmparatorluğu bildiğin Svadya  :mrgreen:

Yazı fontunu kesinlikle değiştirmelisin :!:

Bide ilk başta oğlunun verdiği görevde Jelbegi Kalesi kuşat diyo verdiğin 50 yeniçeriyle daldım kaleye 10 saniye sürmedi savaş ilk görev zor olmuş biraz bence asker topla diye görev olup daha sonra kuşat diye görev olmalıydı :roll:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom