[WB-SP]Blood İn The West

Users who are viewing this thread

ozzy1903 said:
berkaysonel said:
ozzy1903 said:
beyler ya yine hayal kırıklığı item ekleyip harita yapmasını herkes biliyo şu kaleleri ekleyip hikaye falan katsanız on numara olur bu eleştiriyi modu piyasadaki en iyi lotr modu olarak tanımladığınız için söylüyorum fakat en iyisi falan değil henüz TLD yi geçemedi kimse adam akıllı bi lotr modu çıkarılsın artık her tarafta bi lotr modu geziyo ve hepsi yarım yamalak, ya hep beraber birleşin bişeyler yapın ya da böyle yarım yamalak iş çıkaracağınıza hiç bulaşmayın

Emrin olur.

hiç öyle emrin olur havalarına falan girme arkadaş bi işi başaramıyosan ya da başarısız bi iş yapıyosan bunu piyasaya süremezsin yani, önüne gelen emek verilmiş emeğe saygı ayağında ben beğenmiyosam eleştiririm arkadaş yapamıyosan uğraşmıycaksın...
Neyin kafasındasın mod böyle olr çok biliyosan kendin yap görelim  :evil:

ozzy1903 said:
berkaysonel said:
ozzy1903 said:
beyler ya yine hayal kırıklığı item ekleyip harita yapmasını herkes biliyo şu kaleleri ekleyip hikaye falan katsanız on numara olur bu eleştiriyi modu piyasadaki en iyi lotr modu olarak tanımladığınız için söylüyorum fakat en iyisi falan değil henüz TLD yi geçemedi kimse adam akıllı bi lotr modu çıkarılsın artık her tarafta bi lotr modu geziyo ve hepsi yarım yamalak, ya hep beraber birleşin bişeyler yapın ya da böyle yarım yamalak iş çıkaracağınıza hiç bulaşmayın

Emrin olur.

hiç öyle emrin olur havalarına falan girme arkadaş bi işi başaramıyosan ya da başarısız bi iş yapıyosan bunu piyasaya süremezsin yani, önüne gelen emek verilmiş emeğe saygı ayağında ben beğenmiyosam eleştiririm arkadaş yapamıyosan uğraşmıycaksın...
Oruç oruç iyi güldürdün :grin: Açlık başına vurdu herhalde beğenmiyorsan defol konudan modu da oynama adama bak :grin:

kaptansal1316 said:
Bu mod devam ediyormu acaba bilen varmı kaleleri falan eklemeyi düşünmüyorlarmı?

Ivanhoe (umarım doğru yazmışımdır) isimli bir kullanıcı moddb'de ara sıra patch çıkartıyor. Yani takım bıraktı fakat o devam ettiriyor.

Redstone Knight said:
kaptansal1316 said:
Bu mod devam ediyormu acaba bilen varmı kaleleri falan eklemeyi düşünmüyorlarmı?

Ivanhoe (umarım doğru yazmışımdır) isimli bir kullanıcı moddb'de ara sıra patch çıkartıyor. Yani takım bıraktı fakat o devam ettiriyor.

Evet farkettim ama 1.3 ten sonra çıkmadı acaba kaleler için uğraşıyolarmı yoksa bıraktılarmı

Abi ben hem bu modu hemde TLD modunu oynadım bu modun askerleri daha iyi fakat oyun içeriği ve şehirler bakımından TLD ezip geçiyo şehirleri niçin değiştirmemişler?

Yalnız bu mod TLD den 2 yıl eski hem 2 yıl daha az yapımı sürdü bence Türkçe forumun gururlarından biri

Aslında modun orijinal hali değil, çoğunuzun oynadığı mod. Yabancılar tarafından sürekli eklemeler, değişiklikler yapılıp tekrar yükleniyor. Yani TLD ile karşılaştırmak yanlış olur bu haliyle.

Ben bu yüzüklerin efendisi modlarını anlamıyorum yapıyorlar yapıyorlar tam şehirler eklenecek sona geliyorlar pat mod duruyor betada kalıyor hepsi böyle oldu.Bitek tld götürdü işi ordada kale kuşatma yok baya bi sıkıcı oluyor bi yerden sonra düzgün bi lotr modu yapamadılar gitti şu warbanda

Back
Top Bottom