[WB][SP] Büyük Selçuklu Devleti Modu (Yayınlandı!! İNDİRME LİNKİ KOYULDU)

Users who are viewing this thread

tlgklz said:
Pazarada koy şöyle bayağı pahalı. Bazı statları belli bile. Çarparak zararı kafadan 20-30 olması lazım. Hızıda düşük olacak tabii.Canlarıda Çok olmalı. Dev gibi fil Boynunu kesemezsin ki.. Hatta bir ülkeye ver Fil ordusu kuralım :razz:

Zarar 100 Zırh 100 Hız 10 iyimi ? :grin:

tlgklz said:
Normal Şartlar altında filler zaten hızlı değillerdir. ancak O Boynuzdu şuydu buydu büyüklüğüydü En azından 10 gibi bir hasar vermesi gerek.

Sağol ayarlıcam onları  :wink:

Kardeş file direkt deilde üstüne bi eğer gibi tahtadan bişe kosan da ona adam binse güzel olmaz mı ? ayrıca filin hızının en az 25 olması lazım yoksa piyadelerden daha yavaş gider :grin: Tekrar Başarılar

Yeni gördüm başarılar ancak çok eksiğin var. Yeni deniz efekti demişsin ancak sanırsam normal oyunda da böyleydi diye biliyorum veya pek bir şey değiştirmemişsin. Kaplamaları yaparsan iyi olur tabi değişik kaplamalar yapman lazım. Resimleri çok beğendim. Giriş ekranını , yüklenme ekranını vs. Bu senin kaçıncı modun oldu bilmiyorum ama birinde devam et. Kararlı ve pozitif ol. İyi iş çıkarırsın. Tekrardan başarılar.

Cloudy said:
Yeni gördüm başarılar ancak çok eksiğin var. Yeni deniz efekti demişsin ancak sanırsam normal oyunda da böyleydi diye biliyorum veya pek bir şey değiştirmemişsin. Kaplamaları yaparsan iyi olur tabi değişik kaplamalar yapman lazım. Resimleri çok beğendim. Giriş ekranını , yüklenme ekranını vs. Bu senin kaçıncı modun oldu bilmiyorum ama birinde devam et. Kararlı ve pozitif ol. İyi iş çıkarırsın. Tekrardan başarılar.

Yorumun için teşekkürler diğer modlarda herzaman osmanlı modu yaptım artık osmanlı modları çok olduğu için tutulmadığı için selçuklu yaptım buna bir aksilik çıkmazsa sonuna kadar devam edicem kanuni moduda güzel gidiyordu ama format atıldı gittiği için onu bıraktım sonrada yine osmanlı yaptım oda çok fazla tepki aldığı için onuda bıraktım, ama emin ol buna devam edicem :smile:

İnşallah öyle olur :smile: İyi düşünmüşsün ancak dediğim gibi gelişme , gelişme. Başka bir şey gerekmiyor. Harita yapacaksın değil mi?

Cloudy said:
İnşallah öyle olur :smile: İyi düşünmüşsün ancak dediğim gibi gelişme , gelişme. Başka bir şey gerekmiyor. Harita yapacaksın değil mi?

evet harita %100 yapılacak , bu arada oyundaki sultanların kıyafetleri fln çok karıştı birden böyle birşey oldu mesela gezginde haydut kıyafeti var nasıl düzeltebilirim çözüm varmı?

gezginden haydut kıyafeti kodunu çıkartıp, gezgin kıyafetinin kodunu koyarak?. Bunu da mı ben söyliyeyim canım aaaa. (En kötü ihtimalle modu bitirdikten sonra Morghs ile yaparsın :razz:)

tlgklz said:
gezginden haydut kıyafeti kodunu çıkartıp, gezgin kıyafetinin kodunu koyarak?. Bunu da mı ben söyliyeyim canım aaaa. (En kötü ihtimalle modu bitirdikten sonra Morghs ile yaparsın :razz:)

aynen morghs ile yapıcam :grin:

Hazır Bitmişken Taze Taze Baltayı Atayım Dedim
zRpnZ7.png
  Yorumlarınızı  Yazarsanız Sevinirim :grin:

ARKADAŞLAR KAPLAMACI LAZIM EĞER SİZ DE EKİBİN BİR PARÇASI OLMAK İSTİYORSANIZ BANA YADA VI.Mehet'e PM ATIN...

Modumuzu Beğenen Herkese Teşekkürler Böyle Yorumlarla Bizi Cesaretlendiriyor sunuz

Ama Bu Rersimler Daha Modumuzun  sadece küçük ayrıntıları

Back
Top Bottom