Warband Hakemler Birliği

Users who are viewing this thread

hakemler.png

Bilgilendirme: Hakem başvuruları için mesaj atmanız yeterlidir. Biz size geri dönüm yapacağız. TeamSpeak şifresi kabul edilen arkadaşlara verilecektir.

Amacımız

Klan maçlarında adaletli bir maç sağlayıp maç sonlarında hakem sizi tuttu. Maç kurallarını es geçti gibi olaylardan kurtulmak için açtığımız bir projedir. Bu projeye alımlarımız olucaktır. Yaklaşık 10 adet hakem alıp her maça en az 2 tane hakem koymak şartıyla maçlara girilecektir.

Contacts-icon.png
İletişim

Internet-Explorer-icon.png
Site:www.warbandhakemler.com *Düzenlenmektedir
Steam-icon.png
Steam:qqq32q1
Tech-Support-icon.png
TeamSpeak 3: 78.111.105.166 - Hakemler Birliği
facebook_a.png
Facebook: Düzenleniyor.
youtube-icon.png
Youtube: Düzenleniyor.

Rules-of-Fight-Club-icon.png
Kurallar ve Şartlar

[list type=decimal]
[*]Klan maçlarında hakemlik yapmak için asla belirli bir para talep edilemez.
[*]Maçlar da çok sayıda hakem olacağı için hakemlerin verildiği karara ancak iki takım oyuncularının hepsi birlikte itiraz edebilir.
[*]Maçlar da hakemlere rüşvet veremeye çalışan kişiler maçtan diskalifiye edilir ve forumda paylaşılır.
[*]Maç yapıcak takımlar önceden kişi sayısını belirlemeli ve komutan tam zamanında maç sunucusuna gelmelidir.
[*]Maçta, user sayısında bir sıkıntı olursa, iki takım birbirine eşitlenir.
[*]Çok olan takım az olan takıma eşitlenir.
[*]Maç yapılan sunucuda lag sorunu olursa (karşılaşılmaz ama) skorlar ScreenShot (SS) desteklenip kayıt altına alınır.
[*]Maç sonunda forum da skor tablosu paylaşılır.
[*]Maç öncesi klanlar istedikleri takımları belirtmelidirler maç öncesi sorun çıkmamalıdır.
[*]Maç 2 map süresince oynanır.
[*]Skorlar klanlar tarafından belirlenir. (Tavsiye edilen skor sayısı 20dir.)
[/list]

The-Referee-icon.png
Hakemler Listesi

The-Referee-icon.png
Hakeem
The-Referee-icon.png
Eapi
The-Referee-icon.png
Soap
The-Referee-icon.png
Arda

The-Referee-icon.png
Mielar

The-Referee-icon.png
MyBaktery

The-Referee-icon.png
Nostradamus

Mount-and-Blade-Warband-icon.png
Maçlar

Takım 1  Takım 2
Wekor - 16 ~ Bozkır Akıncıları - 4

Bu bence gereksiz.Mia,Göker,Kaan, vb. üyeler zaten bu işlerle ilgileniyorlar ve profesyonel oyuncu oldukları için sizden daha iyi bildiklerini ve eğer bu proje gerçeğe dönüşürse şimdiye kadar çalışmalarının boşa gideceklerini düşünüyorum. Demek istediğim,uygun,tanınmış kişiler bu işleri zaten yürütür...

Saygılar.

Peki ufak bir şey soracağım bizim "benim" kötü olduğumu nereden biliyorsunuz. Sadece Türk sunucularda değil aynı zamanda yabancı maçlara da girmekteyiz.

iyi olduğunu nereden bilelim? Birde şu forum çok garip aynısını aylar once yapmaya çalışmıştım her gelen gereksiz dediydi... Şimdi değişen ne anlamadım

Maç kurallarını hakemler belirlemez organizasyon tarafından veya klan liderleri tarafından belirlenir. Yabancı klanların maçlarına girdiğini söylemişsin maçtan TAB ekranının bir ss ini atarmısın merak ettim hangi klanlarmış onlar. Hakemlerinde daha deneyimli olmaları gerekiyor.

Back
Top Bottom