TW Forum - Mod Geliştirme Röportajları (Eski konu)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tebrikler diyorum çıkış tarihi konusunda da bence en geç 3 veya 4 aya çıkar çünkü daha %30u bitmiş gibi açıklamalara bakılırsa ve hypera katılıyorum türkçe forumda kendi modumda dahil adam gibi bi mod çıkmadı

Evlat modu hariç

Ama forumdaki modlarım hepsi geliştirilebilir özelliktedir bu modu çok uzun zamandır bekliyorum ama gelmedi bi an önce gelirse iyi olur :grin:

Güzel modlar çıkıyor ama geliştirilmiyor bir türlü.Yabancılar bu geliştirme işini iyi yapıyorlar.

@Partizanes

Başka modcular ilede röportaj yapılacak.

@aykut07

Aynen öyle, türkçe forumda ki modlar çıkıyor ve o haliyle kalıyor. Oysa ünlü yabancı modlar bir çok kez güncellenerek geliştiriliyor.

HyperCharge said:
Ahmet Aktaş said:
HyperCharge said:
Efe Karacar said:
nedeni ise kimsenin büyük işlere kalkışmadığıydı.

Ne?

bu güne kadar türkçe forumu temsil edecek adam gibi bir mod yapılmadı demek istedim.

Evlat var Aslında. Ama o senin Anno Domini 1300 projenden çooook sonra çıktığına göre dediğin doğru  :roll:

Evlat farklı kategori de yer alıyor.genelde tarihsel modlar yapıldığı için söyledim bunu.Yoksa Evlat modu dışında başka iyisi yok bence.

Adam gibi bir mod yapılmadı?

ElvenPath, Zombieee, 1453, Ak Ela, Hornburg II, Rise of Khergits, Dawn of Turks. Daha saymamı istermisin? Yabancı forumu gelişmeleriyle heyecanlandırıp çıkmayan daha projelerde var. Böyle bir cümle kurmaya ne haddin ne de yeteneklerin izin verir genç adam. Sen daha yokken biz bu işlerleydik, 5 sene sonra gelip te son birkaç aydır adam gibi modlamaya giren birinden yaptıklarımıza laf yedirtcek değilim. Sahneyi bıraktık diye nankörlük yapmanın yeri değil.

Madem cahilsin, rezil olma. Git araştır.

Buradaki kimsenin emeklerimize saygısızlık etme hakkı yoktur.

Efe Karacar said:
HyperCharge said:
Ahmet Aktaş said:
HyperCharge said:
Efe Karacar said:

Ne?

bu güne kadar türkçe forumu temsil edecek adam gibi bir mod yapılmadı demek istedim.

Evlat var Aslında. Ama o senin Anno Domini 1300 projenden çooook sonra çıktığına göre dediğin doğru  :roll:

Evlat farklı kategori de yer alıyor.genelde tarihsel modlar yapıldığı için söyledim bunu.Yoksa Evlat modu dışında başka iyisi yok bence.

ElvenPath, Zombieee, 1453, Ak Ela, Hornburg II, Rise of Khergits, Dawn of Turks. Daha saymamı istermisin? Yabancı forumu gelişmeleriyle heyecanlandırıp çıkmayan daha projelerde var. Böyle bir cümle kurmaya ne haddin ne de yeteneklerin izin verir genç adam. Sen daha yokken biz bu işlerleydik, 5 sene sonra gelip te son birkaç aydır adam gibi modlamaya giren birinden yaptıklarımıza laf yedirtcek değilim. Sahneyi bıraktık diye nankörlük yapmanın yeri değil.

Senin de başkalarını bu şekilde yargılamaya hakkın yok. Saydığın modlar güzel olabilir. Ama hepsini toplasan bir ad 1257 , bir floris veya bir l'aigle etmez. Türkçe forumun böyle modlara ihtiyacı var.
Ayrıca Evlat modu bu saydığın çoğu moddan kat kat ve kat güzel.

Benim işlerime laf attığın anda senin canını bile okuyacak hakkım var. Bu kadar. Kendime saygımdan dolayı o da.

Efe Karacar said:
Benim işlerime laf attığın anda senin canını bile okuyacak hakkım var. Bu kadar. Kendime saygımdan dolayı o da.
Siz kendinizden başkasına saygı duymadığınız , dışladığınız için forum bu halde. Sadece kendine saygı duymaya devam et.

Bu kadar sert olmaya gerek yok, kavga etmek  yerine birleşseniz Türkçe forum yabanvı forumun seviyesine erişir. Ben daha adam gibi Türk modu oynamadım ve Hyper'ın modunu bekliyorum. Başka güzel ve tarihi mod çıktı da oynamadık mı?

Park Shin Hye said:
Bu kadar sert olmaya gerek yok, kavga etmek  yerine birleşseniz Türkçe forum yabanvı forumun seviyesine erişir. Ben daha adam gibi Türk modu oynamadım ve Hyper'ın modunu bekliyorum. Başka güzel ve tarihi mod çıktı da oynamadık mı?
Hyper burda yeni çıkan modları kast etmişti. Hemen savaş açmanın anlamı yok.
Sana katılıyorum. Türkçe forum bu yüzden bu halde.

selamet_81 said:
Efe Karacar said:
Siz kendinizden başkasına saygı duymadığınız , dışladığınız için forum bu halde. Sadece kendine saygı duymaya devam et.

Benle tartışman yersiz şu an, ama bildiğim birşey varsa saygı kazanılır. Sende bizim saygımızı kazanacak birşey yapmadın. Türkçe forumun bu halde olmasının bizimle hiçbir alakası yok, o sizin kendi üşengeçliğiniz ve kolaya kaçmanız. Mod yapımı ekibimizden her adamın kendi alanında açtığı yardım konularıyla dolu. Zamanında yardım ettik, karşılığı çer çöp Osmanlı modları olunca haliyle size bunun değmediğini gördük.

Efe Karacar said:

dediğin modları biliyorum,hele hele Ak Ela'yı. 2013 ve 2014 te buraların halini düşünerek verdim o sorunun cevabını.fakat görüyorum ki cevabım bayağı da hakaret içerecek şekildeymiş.  :???:

saygısızlık ettiysem özür dilerim.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 3 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Efe Karacar said:
HyperCharge said:
Ahmet Aktaş said:
HyperCharge said:
Efe Karacar said:

Ne?

Yeniçeri leri anlatan bir tarih kitabında şöyle bir söz vardı;"Yeniçeri 'nin o eski zaferlerine kahramanlıklarını herkes unutmuştu, artık o kahramanlıklarını söz ettiren çeriler yoktu" Sizinkide buna benzer sen kimseyi aşağılamayacak kadar acizsin , ne dersen de kimse seni önemsemiyecek boşuna vakit harcama.

Röportaj gayet iyi siz ona bakmayın.

Efe Karacar said:
selamet_81 said:
Efe Karacar said:

Benle tartışman yersiz şu an, ama bildiğim birşey varsa saygı kazanılır. Sende bizim saygımızı kazanacak birşey yapmadın. Türkçe forumun bu halde olmasının bizimle hiçbir alakası yok, o sizin kendi üşengeçliğiniz ve kolaya kaçmanız. Mod yapımı ekibimizden her adamın kendi alanında açtığı yardım konularıyla dolu. Zamanında yardım ettik, karşılığı çer çöp Osmanlı modları olunca haliyle size bunun değmediğini gördük.
Her gelen recruit mod konusu açtığı için böyle. Bunu tüm foruma vurman anlamsız. Şuan forumda gayet iyi ilerleyen modlar var.
İsimleri Osmanlı olduğu halde dünyayı kapsıyan modlar da görecek bu forum.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Daha cevap verecem anlaşılan. Ya sen kendini ne sanıyorsun da senin önemsememe ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsun. Bu konuda şu an yorum yapan modcuların neredeyse hepsi hala bana PM atıp yardım istiyor o konuda bu konuda, benim zaferlerim orada işte.

Ya inatla konuyu demagojiye vuruyorsunuz da, biraz kıtlık var sanırım anlamıyorsunuz.

BİR DAHA KİMSE WICKED TAVERN FANATICS EKİBİNDEN ÇIKAN BİR İŞE LAF ETMEYECEK, EDERSE DE KARŞISINDA BİZİ BULUR! Basıyor mu?

Hadi kolay gele

selamet_81 said:
Efe Karacar said:
HyperCharge said:
Ahmet Aktaş said:
HyperCharge said:
Efe Karacar said:

Ne?

Senin de başkalarını bu şekilde yargılamaya hakkın yok. Saydığın modlar güzel olabilir. Ama hepsini toplasan bir ad 1257 , bir floris veya bir l'aigle etmez. Türkçe forumun böyle modlara ihtiyacı var.

Neye göre, kime göre kat kat ve kat güzel? Evlat modu Singleplayer mod değil mi? Öyle. Hatta yabancı forumdan çıkmış saydığın modlar bile bizimkilerin yaptığı ile farklı kategoride. Efe'nin saydığı modların yarısından fazlası Multiplayer tabanlı olmasını geçtim yıllarca oynanmış, defalarca eventleri yapılmış modlar. Nankörlük çözüm değildir. Bu modları tonlarca insanlar oynadı ve beğendi, belli ki sen ıska geçmişsin bunları. Neyse, Efe dostum dahil olmak üzere bu konunun uzamaması akıl kârıdır. Yoksa bu modları yapan kişilerden tut oynayan-destekleyen kişilere herkes desteğini göstermek ister ki bu da istenilen en son şeydir.

Erozbey said:
selamet_81 said:
Efe Karacar said:
HyperCharge said:
Ahmet Aktaş said:
HyperCharge said:
Efe Karacar said:

Ne?

Neye göre, kime göre kat kat ve kat güzel? Evlat modu Singleplayer mod değil mi? Öyle. Hatta yabancı forumdan çıkmış saydığın modlar bile bizimkilerin yaptığı ile farklı kategoride. Efe'nin saydığı modların yarısından fazlası Multiplayer tabanlı olmasını geçtim yıllarca oynanmış, defalarca eventleri yapılmış modlar. Nankörlük çözüm değildir. Bu modları tonlarca insanlar oynadı ve beğendi, belli ki sen ıska geçmişsin bunları. Neyse, Efe dostum dahil olmak üzere bu konunun uzamaması akıl kârıdır. Yoksa bu modları yapan kişilerden tut oynayan-destekleyen kişilere herkes desteğini göstermek ister ki bu da istenilen en son şeydir.

Bende böyle bir mesaj bekliyordum, tartışmanın uzamaması daha iyi.
Ben bu konuyu hangi mod daha iyi diye cenk edin diye değil röportaj yapılan mod hakkında sohbet ve muhabbet edin diye açtım. WTF'ler ve HyperCharge ve konuda yanında saf tutanlar; ikinizde bir yönden haklısınız.
Asıl konuya gelirsek, buradan Efe Karacar'a söylemek istediğim bir şey var:
Öncelikle bu forumu 3 yıldır üyeliksiz takip ediyorum. WTF'yi bilirim, neyse geleceğiz bu konuya. Öncelikle yazılarından ve tavırlarından belli olduğu üzere HyperCharge'den yaşça büyüksün, HyperCharge ise 15 yaşında bir lise öğrencisi. Olabilir böyle şeyler; yani demem o ki, yazım hataları olabilir ve yanlış cümleler kurabilir. Ama bu onun röportajı ve istediği cümleleri kullanmakta özgür. Ha sen dersin ki, bende buna istediğim gibi cevap veririm, tabii ki verebilirsin. Ama keşke cevabını biraz kırıcı olmadan, özelden halletseydin. Dediğim gibi, herkes eleştiri kaldıramayabiliyor, en azından kırıcı olanları. Bunun dışında, röportaj yayınlanmadan bana eğer hatalı bir cümlem olduysa söyle demişti. Sen burada onu 'azarladıktan' sonra gelip bana dert yandı. Ayrıca konuda WTF'ye doğrudan atılmış bir laf göremiyorum, zaten kimse hiç bir moda laf atmadı, her şey yanlış bir anlaşılmadan ibaret.

Neyse, fazla uzatmanın bir anlamı yok. İki tarafta birbirinden özür dileyip helalleşsin, sonrada olay bir daha olmamak üzere burada kapansın.

Hyper modun sahibi olduğu için iddialı konuşması normaldir.

Arkadaşlar kendi yaptıkları modların linklerinin bile bulunamadığını bilseler bu kadar tepki göstermezlerdi bence. :mrgreen:

aykut07 said:
Hyper modun sahibi olduğu için iddialı konuşması normaldir.

Arkadaşlar kendi yaptıkları modların linklerinin bile bulunamadığını bilseler bu kadar tepki göstermezlerdi bence. :mrgreen:

Evrt hyper biraz fazla iddiali kojuşmuş o kadar bu olayin bu kadar büyümesine gerek yoktu

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom