TURAN MODU TAMAMEN BİTTİ

Bu Modda En Çok Hangi Devleti Beğeniyorsunuz

• Bizans

Votes: 25 5.9%
  • Abbasiler

Votes: 76 17.8%
  • Moğollar

Votes: 202 47.4%
  • Büyük Britanya İmparatorluğu

Votes: 27 6.3%
  • Vikingler

Votes: 85 20.0%
  • Moskova Knezliği

Votes: 11 2.6%

• Total voters
    426

Users who are viewing this thread

sansisalvo said:
Modun adını lütfen değiştir böyle berbat ve acemice bir moda Turan ismi yakışmıyor.Türk kızına madam diyor böyle cehalet olurmu Türkmen dediğin  adama Türkmen yazmasan frenk birisi sanarım.Kısacası oynacacak bir mod değil.TurkicKhanın modunu tavsiye ederim.

Daha çıkmadı o mod nasıl tavsiye ediyorsun ?

aykut sen kendini hangi deliye tokmaklatıyosun işin gücün yokmu her lafıma bir cevap peşindesin o modun senaryosuda haritasıda ssleride bundan iyi.Ben yıllardır oynarım bu oyunu elimden sayısız mod geçti iyi moddan anlarım.

sansisalvo said:
aykut sen kendini hangi deliye tokmaklatıyosun işin gücün yokmu her lafıma bir cevap peşindesin o modun senaryosuda haritasıda ssleride bundan iyi.Ben yıllardır oynarım bu oyunu elimden sayısız mod geçti iyi moddan anlarım.

Sen kimsin kardeşim ne diyorsun ?

sansisalvo said:

Kendisi Razordur.Elinden Mod Geçmesi Birşey İfade Etmez,Mod Eski.Boş Yorum Yapıyorsun.İki Üç Diyologdan Milleti Azarlıyorsunki Mad Yapımından Ufak Bir Anlayışın Oldugunu Sanmıyorum,Anlayışsızsın Öyle Kalacaksın,Acemilere Saygın Sıfır,Geliştirmek Önemli Yıkmak Değil !

Cengiz Han olmamış değiştirmeyi denemelisin bence
misal şu fotoya bakarak yapabilirsin ben Cengiz Han portrelerinden
en cok benziyen bu diye biliyorum​
23s7rx3.jpg

modun en büyük eksiği diploması yok. onun dışında lordlarımızın askeri de yok ve hiç asker de almıyorlar öylece kalemizde bekliyorlar. biz oyuna kral gibi değil de köylü vatandaş gibi başlıyoruz yani kalesi olan bir köylü gibiyiz.  modun bitmiş hali bu mudur yani yazık

BENDE İNDİRDİM KURDUM LAKİN ÖRNEĞİN HAÇLI ATI GÖSTERMİYOR YA DA HANEDAN ZIRHI TAM GÖSTERMİYOR NASIL YAPARIM YARDIM

Back
Top Bottom