TS öğrencisiyim önerdiğiniz meslek ?

Users who are viewing this thread

ARkadaşlar ben şiir yazıyorum güzel sesim var güzel şiir okuyorum hani basın yayın felan mi düşünsem Radyo sinema televizyon..

yoksa

öğretmen olup sürünüp yıllarca atamamı beklesem

halkla ilişkiler okuyupta ne olcak onu da bilmiyorum

Siz ne önerirsiniz ?

Usta direk senin söylediğin mesleğe atanmıyacam ki bir öneri sadece :grin: sesim kalındır ses tonum güzel iyi ama siyasete karnım tok sanat yönüm daha ağır basıyor :grin:

Uluslar Arası İlişkiler olabilir ben de okumak istiyorum, ama becerilerine bakarsak Gazetecilik sana göre, yada Radyo-Televizyon Programcılığı.

Master falan yaparsın, Doktora yaparsın iş bulursun, ama Master şart.

DOKTOR OLMA ömrün boyunca hep sınava giriyosun tam doktor olduğunda bile kuzenim 26 yaşında doktor oldu  38 yaşında hala sınavlara giriyo daha yükselmek için hayatın kayar cidden. bunun kesmesi biçmeside var

Geth legi said:
DOKTOR OLMA ömrün boyunca hep sınava giriyosun tam doktor olduğunda bile kuzenim 26 yaşında doktor oldu  38 yaşında hala sınavlara giriyo daha yükselmek için hayatın kayar cidden. bunun kesmesi biçmeside var
Ahaha doktor diyor :lol:

Koyurtang said:
Fotoğrafçılık/kameramanlık bölümünü öneririm. Veya iletişim fakültelerinden bir şey seçebilirsin. Gazetecilik veya halkla ilişkiler gibi.

Peki Halkla İlişkiler okuyunca neler yapılabilir? Arkadaş da sordu.

Dediğiniz bölümlerde iş sahibi olmak büyük oranda kendini geliştirmeye ve girişimciliğe bağlı.

Konuyu açan arkadaşa gelirsek, bir rehber öğretmenle konuşman daha iyi, bilgi kirliliği kafanı karıştırmasın.

lost_tht said:
Siyasal bilimler... Ses iyi gider... Bir bakmışsın Siyasi parti konuşması yapıyorsun..

Hiç bulaşma kardeşim bu arkadaşın dediğine.Hiç para mara yok düzgün parti bulamadıktan sonra.Bir bakmışsın, AKP desin sonra falan..

Geth legi said:
Benim hedefim doktorluk yaa....
Tabi genetik mühendisliği de istiyorum ardından fizik mühendisliği istiyorum.
Ölümüme yakın arkeoloji okurum...

ComradeDimitri said:
lost_tht said:
Siyasal bilimler... Ses iyi gider... Bir bakmışsın Siyasi parti konuşması yapıyorsun..

Hiç bulaşma kardeşim bu arkadaşın dediğine.Hiç para mara yok düzgün parti bulamadıktan sonra.Bir bakmışsın, AKP desin sonra falan..
Para için siyasetçi olacaksan aman uzak dur zaten ; ülken için siyasetçi ol olacaksan.

arkadaş benim siyasetle ne işim olur yaa :grin: sanatçı adamım ben gazeteci yazar olcam da bu işte para varmı bir gazetede yer bulabilirmiyim kendime direk

Back
Top Bottom