TR_Deathmatch [AKTİF]

Users who are viewing this thread

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: suri_genc
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)
Neden Yasaklanmalı? Ölünce Sinirlenip Küfür-Hakaret
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 06.01.2021 13:15 civarı
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:---
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: Bilmiyorum
Neden Yasaklanmalı?: Takım yapıyor.Uyarmamıza rağmen devam etti.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 11.40-11.44 7.01.2021
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz). Takım yaptığı diğer arkadaşları o sırada admin tarafından banlandı ama kendisi gözden kaçtı.

Last edited:
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:gerizekali
Neden Yasaklanmalı?: Süvari oynayanlara ve kendini öldürenlere ağır küfürler ediyor
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 12.20-12.25 7.01.2021

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: suri_genc
Neden Yasaklanmalı? Ölünce Sinirlenip Küfür-Hakaret
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 06.01.2021 13:15 civarı

Şikayet ettiğin oyuncu yasaklanmıştır.

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:---
Neden Yasaklanmalı?: Takım yapıyor.Uyarmamıza rağmen devam etti.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 11.40-11.44 7.01.2021
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz). Takım yaptığı diğer arkadaşları o sırada admin tarafından banlandı ama kendisi gözden kaçtı.

Maalesef kanıt yetersiz. Oyuncunun kullanıcı adı görünecek şekilde ekran görüntüsü almalısın.

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:gerizekali
Neden Yasaklanmalı?: Süvari oynayanlara ve kendini öldürenlere ağır küfürler ediyor
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 12.20-12.25 7.01.2021

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:eek:rosbu
Neden Yasaklanmalı?:Küfür,Hakaret
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:23.01.2021 13.43-13.38
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):https://hizliresim.com/DK2ri1

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:Raha
Neden Yasaklanmalı?:Küfür,Hakaret
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:17.15-17.45
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):https://hizliresim.com/67waDD

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:Svengali
Neden Yasaklanmalı?: Görevini Kötüye Kullanma, Hoş Olmayan Dil Kullanma
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:15.15-16.15
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/5EIuKp

Bugün benim geçmişten dolayı yediğim ban üzerinden hoş olmayan bir dille uyarılarda bulundu. Bende karşılık verince ilk önce muteledi. Fakat burda dikkatinizi çekmem gereken nokta ben server kuralları dışında bir şey yapmadım sadece kendisiyle ikili diyaloğa girdim. Yetkilerini benim geçmişte yediğim isim banı üzerinden açılan tartışmada kötüye kişisel çıkarları için kullandı daha sonrasında banlamakla tehdit etti ve ağır bir dil kullandı. Bir çok serverdan dolayı bireysel tartışmalar yüzünden ban atıyor. İlk defa şikayet etmek için hesap oluşturdum fakat uzun süredir adminin hoş olmayan davranışları yüzünden sabrım kalmadı.

Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/5EIuKp

Bugün benim geçmişten dolayı yediğim ban üzerinden hoş olmayan bir dille uyarılarda bulundu. Bende karşılık verince ilk önce muteledi. Fakat burda dikkatinizi çekmem gereken nokta ben server kuralları dışında bir şey yapmadım sadece kendisiyle ikili diyaloğa girdim. Yetkilerini benim geçmişte yediğim isim banı üzerinden açılan tartışmada kötüye kişisel çıkarları için kullandı daha sonrasında banlamakla tehdit etti ve ağır bir dil kullandı. Bir çok serverdan dolayı bireysel tartışmalar yüzünden ban atıyor. İlk defa şikayet etmek için hesap oluşturdum fakat uzun süredir adminin hoş olmayan davranışları yüzünden sabrım kalmadı.
Eklemek istediğim bir diğer nokta kara mizah espri ile alınan nickler yüzünden hiç bir hoşgörü göstermeden ben ve arkadaşlarıma perma ban atması. Şuan İbrahim Paşa'ya ait bir çok servere giremiyoruz. Kendisi bugün TR_Meydan serverinde bizim her yerden banlanmamız için elinden geleni yapacağını belirtti. Daha önceki TR_Deathmatch serverindeki oyunda ise ayrıntıya girmeden belirtmek istiyorum;bazen aşırı tepki gösterdiğini ve gereksiz banlar attığını ifade etmişti. Ben adminin herhangi bir ceza alıp almamasını ya da kişisel hırsımla şikayet etmeyi istemiyorum fakat 950 saatim olan bir oyunun Türk serverlerini böyle saçma sebeplerden ban yememiz beni çok üzüyor.

Düzenleme (ekran görüntüsüne dair önsöz): Diyaloğun, şunun, bunun ardından bu üçlünün hala daha hiçbir çıkarları, hiçbir faydaları olmayan ben ile uğraşmasını çok garipsemiş olmalıyım ki, hallerine üzüldüğümü belirttiğim bir cümle kurdum. Ki bu onların girişimlerinin yanında bir hiçtir. Daha da muhatap olamadım.

Hakkımda yaratılmaya çalışılan negatif kamuoyundan dolayı çok üzgün olduğumu dile getirmek isterim. Mesajı yazan oyuncunun sesini kısmamın sebebi yanlış hatırlamıyorsam argo bir ifade kullanmış olması, bir mesajı çok sefer yazması ve diğer iki arkadaşıyla beraber sunucuda bulunduğum süre zarfında benimle sürekli uğraşmaları idi. Ufak bir uyarı babında olduğu için kısa süre sonra sesini açtım, başka bir müdahalem olmadı. Sonrasında geçen diyaloğumuza dair kullandığım iddia edilen ifadeler doğru değildir, arkadaşlarıyla hiçbir sorunum yok. Ancak ismimi kullanmaya çalışan oyuncunun (sadece ismimi kullanmış olanın) benzer bir olayın yaşanması halinde başka sunuculardan da yasaklanması için yetkili kimliğimle değil, sıradan bir oyuncu olarak elimden geleni yapacağımı tekrar belirtmek isterim. Zira hiçbir sunucu/sunucular topluluğunda makinelere erişimim olmadığından yetkilerimin aslında gayet sınırlı olduğunu hatırlatmamda fayda var. İsmimin herhangi bir şekilde kullanılmasına ve benmişim gibi adımı kötüleyecek hareketlere girişilmesi ihtimaline bile geçmişte muzdarip olduğum bazı olaylardan ötürü hiç tahammülüm yok. Bu duruşumdan dönmeyeceğim. Girdiğim sözde tartışmalara bireysel anlamlar yüklenmesi gafletine hala düşülmesi beni oldukça şaşırtmaktadır. Uyarılarımı dikkate almayan oyuncular umarım bir gün sunucu kurallarını ihlal etmedikleri sürece onlara yönelik bir müdahalede bulunmayacağımı anlarlar. "Ban atmadan" evvel defalarca kez oyunculara hatalarını hatırlatmama, her geri gelişlerinde hatalarını belirterek onları sunucudan yalnızca atmama, bu hareketlerinde ısrar etmelerinin ardından ardından yetkim doğrultusunda ancak geçici yasaklayabiliyor olmama rağmen "Bir çok serverdan dolayı bireysel tartışmalar yüzünden ban atıyor." gibi ifadelerin kullanılabilmesi trajikomik.
Eklemek istediğim bir diğer nokta kara mizah espri ile alınan nickler yüzünden hiç bir hoşgörü göstermeden ben ve arkadaşlarıma perma ban atması. Şuan İbrahim Paşa'ya ait bir çok servere giremiyoruz. Kendisi bugün TR_Meydan serverinde bizim her yerden banlanmamız için elinden geleni yapacağını belirtti. Daha önceki TR_Deathmatch serverindeki oyunda ise ayrıntıya girmeden belirtmek istiyorum;bazen aşırı tepki gösterdiğini ve gereksiz banlar attığını ifade etmişti. Ben adminin herhangi bir ceza alıp almamasını ya da kişisel hırsımla şikayet etmeyi istemiyorum fakat 950 saatim olan bir oyunun Türk serverlerini böyle saçma sebeplerden ban yememiz beni çok üzüyor.
Yukarıda belirttiğim için kısaca hatırlatayım, oyuncuları sunuculardan en fazla geçici (temporary) yasaklayabiliyorum. Ki bu noktaya kadar karşı taraftan net bir ısrar görene kadar bekliyorum. O akşam oyuncuların isimlerinde bir sorun görmemiş olmalıyım ki isimlerinden dolayı bir müdahalem olmadı. Üçüncü cümledeki ifade doğru değil. Hoşgörü göstermeyeceğim tek durum ismimin kullanılması, diğer iki oyuncuya dair böyle bir söylemim olmadı. Hiçbir oyuncuyu da hiçbir sunucudan gereksiz atmadım veya yasaklamadım, böyle bir söylemim de olmadı.

Last edited:
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: mor
Neden Yasaklanmalı?: İnsanlara herhangi bir neden olmaksızın edilen küfürlerden dolayı kendisi TR_Deathmatch'dan hatta diğer sunuculardanda banlanmalıdır.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 20.02.2021, 10:37
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): 1) https://hizliresim.com/9nCXXj

Öncelikle TR_Meydan sunucusunda yaşanan bir olay için TR_Deathmatch sunucusuna ticket açmışsın, lütfen bir dahaki sefer dikkat et. Şikayetine gelecek olursak logları detaylıca okudum. Ekran görüntüsündeki yazı hariç yazdığın suçlamaların hiçbirini göremedim. Anlattığın olaylar farklı zamanlarda ve farklı sunucularda geçiyorsa bunu ayrı ayrı talepler halinde belirtmelisin, buradan hepsini göremem. Bütün sunuculardan ban yediysen büyük ihtimalle sebebi saçma değildir. Toplu ban yemen için insanların değerlerine küfür veya hakaret etmiş olman gerekiyor. Bu konuda şikayetin varsa yasak kaldırma talebi atabilirsin. Ekran görüntüsündeki üslup için ilgili admin uyarılacaktır.

Öncelikle TR_Meydan sunucusunda yaşanan bir olay için TR_Deathmatch sunucusuna ticket açmışsın, lütfen bir dahaki sefer dikkat et. Şikayetine gelecek olursak logları detaylıca okudum. Ekran görüntüsündeki yazı hariç yazdığın suçlamaların hiçbirini göremedim. Anlattığın olaylar farklı zamanlarda ve farklı sunucularda geçiyorsa bunu ayrı ayrı talepler halinde belirtmelisin, buradan hepsini göremem. Bütün sunuculardan ban yediysen büyük ihtimalle sebebi saçma değildir. Toplu ban yemen için insanların değerlerine küfür veya hakaret etmiş olman gerekiyor. Bu konuda şikayetin varsa yasak kaldırma talebi atabilirsin. Ekran görüntüsündeki üslup için ilgili admin uyarılacaktır.
Öncelikle teşekkür ederim. Rica etsem Tr_Deathmatch serverinden ve discorddan banımı kaldırır mısınız? Guid id: 2813534 discord: brcn # 8763

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: mor
Neden Yasaklanmalı?: İnsanlara herhangi bir neden olmaksızın edilen küfürlerden dolayı kendisi TR_Deathmatch'dan hatta diğer sunuculardanda banlanmalıdır.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 20.02.2021, 10:37
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): 1) https://hizliresim.com/9nCXXj

Back
Top Bottom