The Witcher 3 : Wild Hunt

Users who are viewing this thread

geçenlerde Asmongold gece yayınında witcher3 oynamıştı yalan yok izleyince biraz canım çekti acaba baştan mı başlasam şu oyuna, bu sefer başlarsam yeşil alchemy buildi yaparım herhalde, ama gerçi her seferinde başlarken bu sefer alchemy buildi diyorum yine gidip kırmızı build yapıyorum çünkü daha cazip geliyor puan verme ekranında :grin:

LELELELELELELE müziğini özledim

Oyun hakkında sohbet etmek isteyenler buyursun. Ben başlıyorum, lütfen Hearts of Stone DLC’sini bitirmemiş olan arkadaşlar açmasın.

Gaunter O’Dimm hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Kim veya ne tür bir varlık olduğunu düşünüyorsunuz, merak ediyorum açıkçası. İnternette denk geldim şöyle bir ayrıntıya: Gaunter ODimm
Sizce tesadüf mü, yoksa yapımcıların bilinçli olarak yaptığı bir şey mi?

Arkenhes said:
Roffron said:
Sınırsız yiyecek..
Arkenhes said:
Gaunter O’Dimm hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Olgierd’e yardım etmedin yani... :grin:
İlk oynadığımda karısına çok üzüldüm. Ölümü hakediyordu. Ben de yardım etmedim. 2. Oynayışımda merak ettim. Sonra dandik kılıç verdi. Bu ne saçma şey dedim. Save geri aldım sonra sınırsız yiyeceği aldım. Sınırsız yiyecek çok iş yapıyor. Auto regen olarak dolanıyorsunuz ve yiyecek bulma sıkıntınız bitiyor. Zor seviyede oynayanlar için önemli.

%230 vuruyor düşmanlar death matchda. Quenn'in ikinci opsiyonu olan kullanımını öneririm, drownerın bir vuruşuyla yarıya inen can quenn kalkanının içindeyken bir vuruşla tekrar geri doluyor.

Steam indirimi ile dün satın aldığım oyundur.
Gerçekten Kingdom Come: Deliverance gibi zor olan bir oyunla cebelleşirken, The Witcher 3'ün beni rahatlatacağı inancındayım.
Aksini düşünen varsa özelden bilgilendirebiliir. :smile:

Sergeant Night said:
Steam indirimi ile dün satın aldığım oyundur.
Gerçekten Kingdom Come: Deliverance gibi zor olan bir oyunla cebelleşirken, The Witcher 3'ün beni rahatlatacağı inancındayım.
Aksini düşünen varsa özelden bilgilendirebiliir. :smile:
:lol:

Back
Top Bottom