The Last Days(TLD) for Warband Hata

Users who are viewing this thread

kaanalpkara

Recruit
Merhaba arkadaşlar. Ben foruma yeni katıldım. Aslında katılma amacım da sizden yardım istemek. The Last Days(TLD) modunun warband için olan 3.3 versiyonunu oynuyorum. Her şey iyi güzel lakin oyun ilk başlarda sorun çıkarmaya başladı. Savaş alanına girince kapanıyordu. Sonradan öğrendim ki sorun Warg'lardaymış, internetten bi dosya buldum klasöre yapıştırdım kapanma sorunu bir süreliğine bitti. Ancak şu an 47. gündeyim ve bu sefer savaş alanında değil haritada oyun bir iki saniyeliğine donuyor ve çat diye aniden kapanıyor. Bu yaklaşık 30. günlerde de başıma gelmişti, bir gün geri alıp başka hamleler yapınca sorun olmamıştı. Ancak şu an öyle yapabilme şansım yok, tek save dosyam var. O yüzden size danışma gereği hissettim, bunun bir çözümü var mıdır, varsa nedir, yine bir dosya falan mı yüklemem gerekiyor?

Bu arada dediğim gibi forumda yeniyim, sürç-i lisan ettiysem yanlış bir şey söylediysem affola, umarım konuyu da yanlış yere açmamışımdır.

Son patchi indirdin mi ? ben hiçbir sorun yaşamadan oyunu bitirdim.

Inanch-Bilge said:
Son patchi indirdin mi ? ben hiçbir sorun yaşamadan oyunu bitirdim.

son patch dediğin 3.3 değil mi? Warband patch diye geçiyor hatta. Mümkünse link atabilir misin zahmet olmazsa indirmediysem indireyim. Çok teşekkür ederim bu arada zahmet edip cevap verdiğin için.  :grin:

Mod'u Warband'da oynuyorsun değil mi ?

https://trello.com/c/FeQVrumj/58-look-here-for-mod-installation-instructions-quick-fixes

Sırasıyla 3.3, warband compat patch, nightly patch. Sen muhtemelen nightly patch'i indirmedin o hemen hemen her sorunu çözüyor.

Inanch-Bilge said:
Mod'u Warband'da oynuyorsun değil mi ?

https://trello.com/c/FeQVrumj/58-look-here-for-mod-installation-instructions-quick-fixes

Sırasıyla 3.3, warband compat patch, nightly patch. Sen muhtemelen nightly patch'i indirmedin o hemen hemen her sorunu çözüyor.

Çok teşekkür ederim. Evet warband oynuyorum. 3.3 ve nightly packi indirmiştim ama compat packi indirmedim büyük ihtimalle onu indirince çözülür. İlginizden dolayı tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Back
Top Bottom