The Last Days of the Third Age of Middle Earth ~ M&B Enhanced Version 1.011

Users who are viewing this thread

Haha yaparım derdim ama işim başımdan aşkın şu anda :smile:

Trolle ilgili görev de, o yakınlarda bir troll sorun yaratıyor olmalı. Denilen bölge yakınlarında dolaş, iyice ararsan troll'ü er ya da geç bulursun. Yanına yeterince okçu almayı unutma troll tam bir piyade ve süvari katili.

Abi keşke yapsan valla oyun süper ben öyle çok mod indirmemde yüzüklerin efendisi hayranıyım daha öncede türklere ait bir mod vardı o bunun yanında hobbit gibi kalır . Bu inanılmaz olmuş sıkılmıyorum oynamaktan sadece ingilizcem kötü bu oyun çok tutar derdim bizimkiler türkçe yamasını çıkarır kesin derdimde daha çok '' Europe 1200 '' adlı modu sevmişler .

Yemin ederim şu yamayı geçen seneden beri yapılmasını bekliyorum forumda çok aktif değilim sadece takip ediyorum yeni neler var diye bir arkadaş bunun için konu açtı tek onada ben yorum attım kimse türkçe yama için bir yorum atmadı . Sen anlarsın abi bu yazıların hepsini hangi dosyadan değiştirebilirim kodlarını filan olmadı çeviriciden yapıcam anlamıyorum çünkü ingilizceden .  :grin:

Hmm aslında native'den ne kadar farklı bilemiyorum, diyaloglar babında. Elimdeki işler biterse bakarım, ama söz veremiyorum. Şimdilik anlamadığın bir kısım olursa buraya yaz buradan cevaplayalım.

Master Ronin said:
Hmm aslında native'den ne kadar farklı bilemiyorum, diyaloglar babında. Elimdeki işler biterse bakarım, ama söz veremiyorum. Şimdilik anlamadığın bir kısım olursa buraya yaz buradan cevaplayalım.
Şu modu çevir de anlaya anlaya oynayalım ya  :???: Söz ver?

Dostum benimde pek bilgim yok ben gondor ve rohan civarlarında takılıyorum hep :grin: ve elf sancaklarının  bölgelerini gezip marketlerinde olur .

Arkadaşlar şu troll görevi var bi geçemedim civarı filan araştırıyorum kamp kurup bölgeyi geziyorum verdiği bölge ile ilgili troll bulamıyorum birisinden yardım filanmı istiycem oyun ingilizce anlamıyorum hiç . :grin:

Kardeş elflerin marketlerinde o yay yok
ayrıca şu troll görevi dediği şehrin orda çıkıo mavi renkli yazıyla yazıyor tollerin sayısı sana önerim onları bulsan bile elf okçuları ile saldırmalısın yoksa çok büyük zarar veriyorlar ordunun yarısını rahat katlediyolar

Bilmiyorum o zaman cılgınturk dostum şehrin orda çıkıyor  derken biraz daha ayrıntılı açıklarmısın bi yerdemi pusuyorlar dol-amroth da troll diyor denethor şehirde her yerde arıyorum bi bulamadım o troll ü :grin:

kardeşim bulamıyorsan ctrl+t yap haritadaki herkes çıksın haritada 2 troll görürsün bu koyu renkli maviyle yazılmıştır büyük ihtimalle ilk çıktığında öldürmediğin için uzak bir yere gitmiştir çünkü çıktıkları zaman görevde denilen şehrin azcık ilerisinde çıkıyorlar

Başta bulamamıştım ben de, görevi aldıktan günler sonra, troller öldürülmüş şekilde buldum troll partisini (Hatta görev süresinin son günüydü sanırım). Oyunda yaptığım en kolay görev oldu bu yüzden :smile:

Baştan burda uyarıyım o görevi yapıcak arkadaşları troller tambir süvari ve piyade katili süvari ve piyadelerle saldırırsanız yazık edersiniz paranıza bu arada isterseniz görev anlatımlarının olduğu bir konu açabilirm

modu buldum ve indirdim.Oyunun dili ile de sıkıntım yok anlıyorum ama okuyabilirsem.Demek istediğim şu yazı tipi sağ olsun yazının yarısını arapça okuyormuşum gibi hissettiriyor.Yazı tipini değiştirmenin bir yolu var mı?
Birde şu ilk görev tam olarak ne zaman geliyor?

Bende bugün yapabildim şehirde bi yerde arıycam sanıyorum bölgede şans eseri buldum o kadar zor değildi 1 asker öldü bende :S ama troll sayısı 1 tanedi herhalde şansıma geldi bitirdim görevi sağolun yardımınız için . :grin:

Asker tam olarak nereden alacağız temelli bizde kalmaları için?Nadiren şehirden 2-3 asker veriyor ama sağ bir şekilde geri getir diyor.Bazı görevlerde askerlerimin olması lazım ama bu yüzden yapamadım henüz.Yardım edebilecek var mı?

bak şimdi şehire gidiyorsun atıyorum erebora şehre geldiğinde menüden erebor baracks var ona tıkla ordan en üste ı need volunters dangerous..... bşey diyor ona tıkla ve çıkan askerlerden istediklerini al

CılgınTurk said:
bak şimdi şehire gidiyorsun atıyorum erebora şehre geldiğinde menüden erebor baracks var ona tıkla ordan en üste ı need volunters dangerous..... bşey diyor ona tıkla ve çıkan askerlerden istediklerini al

benim de kast ettiğim oydu.Oradan asker alıcam (ki nadiren veriyor) en fazla 2-3 asker çıkıyor her neyse alıp çıkarken onlar ile işim bittiğimde sağ bir şekilde geri getirmemi istiyor.Yani aslında onlar temelli bende kalmayacaklar mı?Yani bir süre sonra oraya geri vermeli miyim onu merak ettim.
Birde hiç troll bulamadım etrafta sadece goblinler var.

Trolleri genellikle elf olarak oynarsan görürsün moria'nın savaş partilerinde oluyor.O askerleri benim bildiğim kadarda geri götürmene gerek yok

Back
Top Bottom