The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

Kaptan said:
Okçu karaktere başlamayı düşünüyorum. Öneriler? Nelere dikkat etmeli, neler üzerinden ilerlemeli?

Archery+Necrobişeybişeybişey(İşte o yay çağırabildiğin büyü sınıfı unuttum şimdi adını)+Stealth kasarsan tek atıyorsun. Birincisi en güçlü yay, her şeyini tamamlayabilirsen, o çağırma büyüsüyle çağırılabilen yay, ikincisi stealthtte çaktırmadan vurunca x9 hasar veren bir perk vardı onu açarsan tek atan OP bir assasin archer olursun. Bir de Bosmer ol işte oh. Ya da Breton'da olabilirsin çağırma büyüsü kasmak archery kasmaktan daha zordu diye hatırlıyorum. Breton ol da bari hızlıca kas.

FabrikatörTorunu said:
History Head said:
Bilgisayarın kaliteliyse Realvision enb kullan.
8 gb ram gtx 750 ti ekran kartı var işlemcimde 6 çekirdek 3.50 ghz. Bu arada önerebilceğiniz bir grafik modu varmı ?

O sistem için biraz fazla gelir ama ben yine de atayım.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/15105/?

g8NP5Q.jpg

Çok zevkli bir görevdi, uzun zamandır eğlenerek RPG oynamamıştım. Kısa süreli arkadaşlığımıza rağmen, tanık olduğumuz komplomsu şeye kurban gitmesine üzülmem de cabasıydı.

Olan Eltrys'e oluyor.. Onun dışında, o kadını bıçaklamaya çalışan "karafunda"'yı öldürürsen, o kadın sana minnettar oluyordu. Ama üzülmüştüm o görevde.

Beni en çok üzen oyuna başladığımda Lokir'in ölümü olmuştu.

Roggvir onurlu bir şekilde öldü en azından.(rahat  uyusun, deadbodycell'dedir heralde.) - Ama Lokir.  :lol:

Büyüyor ev sen o planı tamamladıkça. Mesela birinciyi tamamlayınca yeni şeyler geliyor. Yatak odası planı, ahır, üst kat gibi...

Bu oyunu aldım ama nedende 20saat falan oynayıp sıkıldım. Sanırım oyunu bilmediğim için böyle oldu. Konuya bakılırsa baya güzel oyun.  Neler yapmalıyım nasıl keyifli hale gelir bu oyun benim için Dragonborn DLC mi almalıyım. Daha önce oynamış birine sordum önce normal oyna yan görevleri yap en son ana görevi yap falan demişti. Okullarda kapandı oyuna hangi ırkla başlayım neler yapayım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Oğuz Khan said:
Bu oyunu aldım ama nedende 20saat falan oynayıp sıkıldım. Sanırım oyunu bilmediğim için böyle oldu. Konuya bakılırsa baya güzel oyun.  Neler yapmalıyım nasıl keyifli hale gelir bu oyun benim için Dragonborn DLC mi almalıyım. Daha önce oynamış birine sordum önce normal oyna yan görevleri yap en son ana görevi yap falan demişti. Okullarda kapandı oyuna hangi ırkla başlayım neler yapayım tavsiyelerinizi bekliyorum.
Eğer stealth oynamayı seviyorsan Orman elfi yada khahit tavsiye ederim ben hep bu ikisiyle oynardım. Kendine bir hikaye bul ve rp yap bayağı iyi oluyor.

Oğuz Khan said:
başlangıçta bana da öyle olmuştu, ilerledikçe daha da sarıyor oyun. zevk almak için dlc almana gerek yok. tek haliyle de zevkli. ben insana ve savaşçıya daha çok benzediği için nord alıyorum genelde.

Karatasak said:
Oğuz Khan said:
başlangıçta bana da öyle olmuştu, ilerledikçe daha da sarıyor oyun. zevk almak için dlc almana gerek yok. tek haliyle de zevkli. ben insana ve savaşçıya daha çok benzediği için nord alıyorum genelde.
Dragonborn DLC 'si ile Ejderhalara bine biliyormuşuz diye duydum. DLC'siz oluyor mu?

Skyrim'in yenilenmiş hali gelecek diye bir söylenti vardı E3'ten için, Bethesda doğrulamış galiba. 5 yıldan sonra böyle bir duyuru geldiği için merak etmedim de değil ne gibi değişikliklerin olacağını.

Back
Top Bottom