The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

Şimdi bu ımperial yada stormcloak lara katılmadan;alduini yendikten sonra barış yapılabiliyor demi? normal senaryoyu diyorum yani,4 tane karakter açtım ama hiçbirisinde daha değerlendirmedim bunu gerçi 2 sinde de hiçbir tarafa katılmadım ama işte oluyormu barış alduini yendikten sonra?

Elaith said:
Şimdi bu ımperial yada stormcloak lara katılmadan;alduini yendikten sonra barış yapılabiliyor demi? normal senaryoyu diyorum yani,4 tane karakter açtım ama hiçbirisinde daha değerlendirmedim bunu gerçi 2 sinde de hiçbir tarafa katılmadım ama işte oluyormu barış alduini yendikten sonra?
Şu High Hrothgar'da yapılan anlaşmayı diyorsan yaşanmıyor o.

Mosin Nagant said:
Elaith said:
Şu High Hrothgar'da yapılan anlaşmayı diyorsan yaşanmıyor o.
Neden yaşanmıyorki?

baby dont ban me said:
Orada olay sadece whiterun'u garantiye almak.Zaten sen bir taraf seçmeyince savaşta gelişme olmuyor,ateşkes gibi.
Ha tamam anladım eyvallah.Ben yinede taraf seçmeyeceğim.

Allah cloud'un belasını versin.O kadar yedekliyor ediyor,yine kayıtlı oyunlarım bozuluyor.Bütün zırhlar sıfıra iniyor önceki kayıtlı oyunlara dönüyorum aynı durum devam ediyor,kafayı yedirtecek sonunda :xf-mad:

ErkutErdem said:
NapalmDeath said:
ErkutErdem said:
60 saat oynamışım 3 saniyede falan eşitliyor dosyaları,kapattıktan sonra anında yeni oyun açabiliyorum.
Yapma bunu yapma,vurma yüzüme bok gibi bir pc ye sahip olduğumu. :sad:
Ramin skyrimi ve steami açıyorsa sıkıntı olmaması lazım olm cloudda,internet yada ssdde sıkıntı varmı
Olabilir ama alıştım artık yıllardır gerçek bir bilgisayarda oyun oynamadığım için.İnternet sıkıntı biraz ondan olabilir.

Naruto jutsu modu indirdim süper oldu la  :grin: Rasengan falan çakabiliyorum,nida olarak ameterasu falan var.Tüm jutsular var.Deneyin derim eğlenceli oluyor.Sage moduna falan geçiş :grin:

Back
Top Bottom