Tüm Hileler ve Küçük "Trick"ler

Users who are viewing this thread

arkadaşlar selamlar buraya yeni üye oldum belki yazılmıştır daha önceden ama bilgi verirseniz sevinirim eğerki öyle bir şey yoksada bu konudaki bilgisizliğime verin bu haftalık bütçe olayında kontrol yetersizliğinden kaynaklanan vergi kaybı diyor ve öyle böyle deği bunun bir çözümü var mı ?? bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

ctrl alt + f4 basın bütün herkezi öldürüyor
bizzat ben keşfettim yanlışlıkla ctrl f4 yaparken alt tap yapasım geldi baktığımda bütün herkez ölmüştü artık daha güzel oyun eskiden 50-60 kere basıyordum

myeto753 said:
Companion’lara 1000 exp. kazandırma
Companion’a “Tell me about yourself” dedikten sonra CTRL+X

derken ne kasdettin bro bn daha acemiyim anlamadım kusra kalma :mrgreen:

hani yanına adam alıyon ya kahraman diye geçiyo  hani onlara  kıyafet falan verebilion  işte onlar  (rolf-marnid-alayen-lezazit  vb.)

kowalski said:
myeto753 said:
Companion’lara 1000 exp. kazandırma
Companion’a “Tell me about yourself” dedikten sonra CTRL+X

derken ne kasdettin bro bn daha acemiyim anlamadım kusra kalma :mrgreen:

hani yanına adam alıyon ya kahraman diye geçiyo  hani onlara  kıyafet falan verebilion  işte onlar  (rolf-marnid-alayen-lezazit  vb.)

ben biiliyom başka Klethi var Bahestur Borcha  :lol: :mrgreen:

Toplam düşman sayıısının yarısını öldürme
CTRL+Shift+F4
Bu mount blade nin hilesi
Ama warbandda
CTRL+Alt+F4

Önceki sayfalarda bahsetmişlerse arkadaşlardan özür dilerim.Mount&Blade 1.011 Versiyonu için atı şaha kaldırma ctrl+j
Not:Ata şaha kaldırma neye yarıyo bilmem ama :grin:  :grin:

Eğer karakterinizi çok çirkin yaparsanız (benim ki gibi) düşmanlarınız bazen sizi görünce bayılıyor ve o sırada öldürebiliyorsunuz.

denizk said:
murat93 said:
birde ctrl+F5 yapınca adam otamatiğe bağlanıyor yani adamımızı bilgisayar yönetiyor belki bilen vardır
Bak iste bunu hic bilmiyordum. Aksam olsa da denesek!

Ctrl+J veya ctrl+alt+j atınızı şaha kaldırır 

deJAvu said:
Aradaşlar çok teşekkürler ama bir hata var oda tüm düşmanları öldürmek (ct+ shift+ f4) değil {ctrl+ alt+ f4}.
Hata yok, Mount&Blade'de Ctrl-Shift-F4 ile tüm düşmanlar ölüyor, Mount&Blade Warband'da Ctrl-Alt-F4 ile.

Back
Top Bottom