Supremacy 1914 | Web tabanlı strateji oyunu

Users who are viewing this thread

Birkaç sayfa öncesine baktım da duygulandım, Morgoth isimli şahıs benim oradaki. Zamanında ne oyunlar döndürmüşüz lan.

yav valla blmiyom nasıl dayandık baya abuk işler yaptığımız da oldu aslında, premium falan veriyolardı gerçi o iyiydi bak şimdi açıp bi oyun giresim geldi ama çok bi beklentim yok

Mobile gelmesi iyi oldu, karantina günlerimde girip girip stres atıyorum. Yıllar önce forumda bir RP döndürmüştük. Batı Libya idim, Doğu Libya ile Libya birliği kurmuştuk. Sonra ferevon ve Cioss ikimizi de sıkıştırınca (Amerika ve Arabistan) güçlenmek için Doğu Libya ülkesini benim için feda etmişti. Fransa ile ateşkes ayağına Marsilya'yı yirmi gün falan elimde tutmuştum. Ajanlar dağıtıp Dünya Haber Ajansı'nı kurmuştum. Tabi sonra Cioss gelip beni haritadan sildi ama çok güzeldi :smile:
Keşke aktif olsak da eski günlerdeki gibi güzel bir oyun yapsak

Roleplay bence eğlenceli oluyor. Normalde zaten Supremacyde RP yapılan bir harita yok. Forumca bir şey yaptığımız zaman en azından bir iki RP ögesi görüyoruz. Yani ben baya 12-13 yaşındaymışım o 998'deki rp'ler falan yapılırken; şimdi baktım da baya saçmaladığım yerler de olmuş. Ama eğlenceliydi. Herkes kazanmak istediği için sıkıntı çıkıyormuş ama şu eve tıkıldığımız günlerde bir şans verebiliriz bence.

Geçen girip baktım. En son 2014'de oynamışım. Ara ara gelen promosyonlardan 190.000 gold birikmiş. Gözümden bir damla yaş geldi RP günlerimizde üç beş gold peşinde koştuğumuz zamanları düşününce.

Back
Top Bottom