Steam hesabıma giremiyorum

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süre steam hesabıma girmiyordum sebebi bilgisayarımda Warband'ın hata vermesiydi . Sonra ben format attım bilgisayarıma oyuna girer dedim ama bu sefer başka bilgisayardan girdiniz bişeyler diyo e-mailime bir kod gönderilmiş onu yaz diyo . Sorun şuki e-mailmin sifresini unuttum .  Ne yapabilirim ? Bir fikri olan yardımcı olabilirmi ?

Red.Baron said:
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süre steam hesabıma girmiyordum sebebi bilgisayarımda Warband'ın hata vermesiydi . Sonra ben format attım bilgisayarıma oyuna girer dedim ama bu sefer başka bilgisayardan girdiniz bişeyler diyo e-mailime bir kod gönderilmiş onu yaz diyo . Sorun şuki e-mailmin sifresini unuttum .  Ne yapabilirim ? Bir fikri olan yardımcı olabilirmi ?

Steam'la erişime geç ingilizce olarak durumu anlat.

TheMythHunter said:

ufak bir ekleme yapayım buna:
senden o steam hesabından aktive edilmiş steam key veya o steam hesabına ait bir fatura/fiş (receipt diye geçiyr ingilizcesi) isteyecekler. bunlardan en az bir tane yoksa elinde o hesabı o mailin şifresini bulmadan alabilmen neredeyse imkansız...

Silverlight said:
TheMythHunter said:

ufak bir ekleme yapayım buna:
senden o steam hesabından aktive edilmiş steam key veya o steam hesabına ait bir fatura/fiş (receipt diye geçiyr ingilizcesi) isteyecekler. bunlardan en az bir tane yoksa elinde o hesabı o mailin şifresini bulmadan alabilmen neredeyse imkansız...

Bende steamı aktive ettiğim key var fiş yok yani bi sıkıntı çıkmaz inşallah.

Red.Baron said:
Bende steamı aktive ettiğim key var fiş yok yani bi sıkıntı çıkmaz inşallah.

yok o fiş dediğim olay steam store'dan aldıysan veya steamde oyunu key ile aktive ettikten sonra "print receipt" tuşuna basıp bir şeylerin çıktısını aldıysan geçerli. steam key ile aynı işe yarıyor gibi bir durum var

Red.Baron said:
Ben kutuda yazan keyin fotoğrafını falan çekip yollasam anlatsam derdimi birde olurmu yani ?

steam supporta ticket atarken sana bir numara verecek sistem, o nmarayı kutunun üstüne yaıp fotoğrafını çek, öyle gönder. yani hem key hem de suporttan gelen numara görünsün fotoğrafta ayrıca oyunun ne olduğu da anlaşılsın tabi :smile:

Silverlight said:
Red.Baron said:
Ben kutuda yazan keyin fotoğrafını falan çekip yollasam anlatsam derdimi birde olurmu yani ?

steam supporta ticket atarken sana bir numara verecek sistem, o nmarayı kutunun üstüne yaıp fotoğrafını çek, öyle gönder. yani hem key hem de suporttan gelen numara görünsün fotoğrafta ayrıca oyunun ne olduğu da anlaşılsın tabi :smile:

Eyvallah kardeşim deniyicem olmadı yeni bir Warband alırım . Bir katkı sağlamış olurum hem fazla oyun göz çıkarmaz Türk yapımı sonuçta :smile:

Yalpağan said:
Yok kelimesi de bir nevi hayır anlamına geliyor o yerde.

Tamam arkadaşım trollüğe gerek yok fazlasıyla var zaten.

Back
Top Bottom